Регистрирани участници

#Юноши /до 16 години/ (10)   #Младежи /до 18 години/ (3)   #Девойки /до 18 години/ (0)   #Мъже U23 /19-23 години/ (1)   #Мъже Елит /23-39 години/ (4)   #Мъже Мастърс /40+ години/ (7)   #Жени Елит /19-39 години/ (3)   #Жени Елит / 40+ години/ (1)   #Мъже хоби (25)   #Жени хоби (3)   #Детско състезание /3-12 години/ (15)  
#
BIB
Име
Категория
Отбор
Държава
Статус
1
330
Велислав Дейкин
Юноши /до 16 години/
Bulgaria
2
331
Кристиан Стоянов
Юноши /до 16 години/
КК "Несебър"
Bulgaria
3
332
Todor Georgiev
Юноши /до 16 години/
Bulgaria
4
333
Боян Георгиев
Юноши /до 16 години/
ТУИДА Сливен
Bulgaria
5
334
Александър Андреев
Юноши /до 16 години/
Аякс
Bulgaria
6
335
Андрей Ночев
Юноши /до 16 години/
Аякс - Троян
Bulgaria
7
336
Стефан Цанков
Юноши /до 16 години/
Аякс - Троян
Bulgaria
8
337
Никола Добрев
Юноши /до 16 години/
CC VARNA
Bulgaria
9
338
Никола Илиев
Юноши /до 16 години/
CC VARNA
Bulgaria
10
339
Калин Ангелов
Юноши /до 16 години/
ОМЕГА ТИЙМ
Bulgaria
#
BIB
Име
Категория
Отбор
Държава
Статус
1
360
Георги Стойчев
Mладежи /до 18 години/
Олимп
Bulgaria
2
361
Петър Монев
Mладежи /до 18 години/
Хоталич Севлиево
Bulgaria
3
362
Камен Иванов
Mладежи /до 18 години/
Кайлъшка долина
Bulgaria
#
BIB
Име
Категория
Отбор
Държава
Статус
Все още няма регистрирани участници
#
BIB
Име
Категория
Отбор
Държава
Статус
1
131
Алек Бонев
Мъже U23 /19-23 години/
Bulgaria
#
BIB
Име
Категория
Отбор
Държава
Статус
1
100
Петър Пенчев
Мъже Елит /23-39 години/
VELORAPTOR
Bulgaria
2
101
Васил Банковски
Мъже Елит /23-39 години/
Велоклуб Troyan Horse
Bulgaria
3
102
Методи Златев
Мъже Елит /23-39 години/
Хоталич Севлиево
Bulgaria
4
103
Станимир Иванов
Мъже Елит /23-39 години/
T&W/BIKE CENTER
Bulgaria
#
BIB
Име
Категория
Отбор
Държава
Статус
1
160
Светлозар Йорданов
Мъже Мастърс /40+ години/
КК-Димитровец
Bulgaria
2
161
Стоян Стоянов
Мъже Мастърс /40+ години/
КК "Несебър"
Bulgaria
3
162
Boris Kasherov
Мъже Мастърс /40+ години/
ВЕЛОРАПТОР
Bulgaria
4
163
Людмил Лозов
Мъже Мастърс /40+ години/
Bulgaria
5
164
Иван Ничев
Мъже Мастърс /40+ години/
Bulgaria
6
165
Димитър Михайлов
Мъже Мастърс /40+ години/
Янтра-Исполин
Bulgaria
7
166
Илиян Илиев
Мъже Мастърс /40+ години/
Bulgaria
#
BIB
Име
Категория
Отбор
Държава
Статус
1
180
Лили Ангелова
Жени Елит /19-39 години/
Наднормено красиви
Bulgaria
2
181
Айсен Кремнлиева
Жени Елит /19-39 години/
Училищни чудеса
Bulgaria
3
182
Iveta Kostadinova
Жени Елит /19-39 години/
Veloraptor
Bulgaria
#
BIB
Име
Категория
Отбор
Държава
Статус
1
190
Мариана Мандалова
Жени Елит / 40+ години/
Bulgaria
#
BIB
Име
Категория
Отбор
Държава
Статус
1
201
Тихомир Колев
Мъже хоби
Велоателие Каданс
Bulgaria
2
202
Андон Рангелов
Мъже хоби
Bulgaria
3
203
Дилян Димов
Мъже хоби
Холестерол
Bulgaria
4
204
Георги Качаров
Мъже хоби
Bulgaria
5
205
Румен Панайотов
Мъже хоби
КК Глиган
Bulgaria
6
206
Цветомир Петков
Мъже хоби
Луда гора
Bulgaria
7
207
Владислав Дейкин
Мъже хоби
Bulgaria
8
200
Генади Дочев
Мъже хоби
TROYAN HORSE
Bulgaria
9
208
Никола Николов
Мъже хоби
Bulgaria
10
209
Йордан Динков
Мъже хоби
Bulgaria
11
210
Стилиян Стоев
Мъже хоби
КСО Узана
Bulgaria
12
211
Борислав Стойчев
Мъже хоби
Bulgaria
13
212
Ивайло Симов
Мъже хоби
Underground Riders
Bulgaria
14
213
Станчо Станчев
Мъже хоби
Bulgaria
15
214
Христо бонев Бонев
Мъже хоби
Bulgaria
16
215
Tanio Tanev
Мъже хоби
kk liastovica kazanlak
Bulgaria
17
216
Радослав Михайлов
Мъже хоби
Без отбор
Bulgaria
18
217
Алекс Бойчев
Мъже хоби
Bulgaria
19
218
Илия Русанов
Мъже хоби
BT Revolution
Bulgaria
20
219
Александър Тума
Мъже хоби
Вело Банда
Bulgaria
21
220
Стефан Каръбски
Мъже хоби
Школа за характери
Bulgaria
22
221
Serge Bulah
Мъже хоби
И сам войнът е сам!
Russian Federation
23
222
Борис Мечкуев
Мъже хоби
BT Revolution
Bulgaria
24
223
Стефан Стефанов
Мъже хоби
АКК"Бръсначи"Свиленград
Bulgaria
25
224
Милен Ангелов
Мъже хоби
Bulgaria
#
BIB
Име
Категория
Отбор
Държава
Статус
1
250
Детелина Томова
Жени хоби
Bulgaria
2
251
Цветелина Бенева
Жени хоби
Bulgaria
3
252
Моника Чулева
Жени хоби
Bulgaria
#
BIB
Име
Категория
Отбор
Държава
Статус
1
Ивайло Симов
Детско състезание 3-12 години
Underground Riders
Bulgaria
2
Hristo Kusev
Детско състезание 3-12 години
Bulgaria
3
Filip Carov
Детско състезание 3-12 години
Bulgaria
4
Питък-антарес Николов
Детско състезание 3-12 години
Bulgaria
5
Галена Самоковлиева
Детско състезание 3-12 години
Bulgaria
6
Вяра Бонева
Детско състезание 3-12 години
Bulgaria
7
Добросвета Бонева
Детско състезание 3-12 години
Bulgaria
8
Марая Вълева
Детско състезание 3-12 години
Troyan Horse
Bulgaria
9
Момчил Пенчев
Детско състезание 3-12 години
Bulgaria
10
Самуил Пенчев
Детско състезание 3-12 години
Bulgaria
11
Симеон Колев
Детско състезание 3-12 години
Bulgaria
12
Александър Андреев
Детско състезание 3-12 години
Аякс
Bulgaria
13
Борис Петков
Детско състезание 3-12 години
Bulgaria
14
Алина Чепурной
Детско състезание 3-12 години
Bulgaria
15
Самуил Йонков
Детско състезание 3-12 години
Bulgaria
Задвижвано от tracksport.live