ХСМ КУПА “ОБЩИНА КАЗАНЛЪК“ - ХСМ 45K

Старт: 28.08.2022 10:00:00

Състезатели: 132
Стартирали: 128
По трасето: 0
Финиширали: 126

Общо класиране


Приливниците
19.00 km
19.00 km

Запали педала
39.50 km
39.50 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 74 Богдан Стойчев Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 01:32:51
2 110 Станимир Иванов Mъже 19-29 Финал (45.00 km) 01:34:57
3 39 Nikolay Kolev лястовица-1905 Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 01:34:58
4 86 Николай Мангъров Костенурките Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 01:40:23
5 98 Людмил Лозов Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 01:40:41
6 82 Жеко Стойчев Зарата Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 01:40:41
7 89 Boris Kasherov ВЕЛОРАПТОР Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 01:40:42
8 142 Мартин Христов Янтра Исполин Юноши до 18 Финал (45.00 km) 01:42:10
9 112 Христо Златев Mъже 50 + Финал (45.00 km) 01:43:33
10 78 Георги Желев Костенурките Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 01:43:33
11 72 Мартин Трупарев 7 HILLS Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 01:45:43
12 43 Генади Дочев Troyan horse Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 01:45:43
13 81 Станислав Генчев Лястовица 1905 Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 01:47:18
14 57 Тодор Ангелов КК Берое Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 01:48:01
15 44 Виделин Дончев КК Лястовица Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 01:48:12
16 24 Кевин Хаджиев KKЛястовица-1905 Юноши до 18 Финал (45.00 km) 01:49:03
17 21 Боян Георгиев SKO TUIDA Sliven Юноши до 18 Финал (45.00 km) 01:50:29
18 80 Атанас Попов 7 HiLLs Plovdiv Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 01:52:16
19 32 Иван Ганчев Вело Царево Mъже 19-29 Финал (45.00 km) 01:54:07
20 10 Габриел Тотев Юноши до 18 Финал (45.00 km) 01:54:10
21 95 Станимир Станчев КК Берое Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 01:54:13
22 97 Атанас Атанасов Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 01:54:51
23 88 Константин Атанасов КК Берое Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 01:55:29
24 52 Мартин Марков Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 01:55:35
25 48 Георги Георгиев Индивидуален Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 01:55:38
26 76 Николай Колев Зарата Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 01:55:40
27 61 Пламен Станев Team Stanevi Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 01:55:42
28 108 Павел Пройнов КК Варна Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 01:55:44
29 109 Алексей Николов Edelweiss Bicycles Bulgaria Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 01:55:47
30 49 Христо Няголов Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 01:56:05
31 25 Преслав Кожухаров Лястовица-1905 Юноши до 18 Финал (45.00 km) 01:56:19
32 41 Иван Кайряков КК Зарата Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 01:57:58
33 131 Реджеп Чаушев КК Лястовица 95кг + Финал (45.00 km) 01:59:08
34 31 Калоян Папазов Юноши до 18 Финал (45.00 km) 01:59:34
35 20 Данаил Иванов КК„Лястовица” Юноши до 18 Финал (45.00 km) 01:59:34
36 65 Красимир Стоянов Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 01:59:45
37 64 Веселин Димов Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:00:36
38 87 Радослав Иванов Бургас Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:00:47
39 145 Станислав Генев 95кг + Финал (45.00 km) 02:01:38
40 111 Диян Долапчиев ВЕЛО ЦАРЕВО Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:01:55
41 53 Борислав Тачев Kingdom Riders VT Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:02:56
42 90 Христо Бонев Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:03:27
43 71 Мирослав Груев Vezba Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:04:00
44 66 Петко Краев "Везба" Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:04:14
45 19 Мартин Евлогиев Кк БЕРОЕ Юноши до 18 Финал (45.00 km) 02:04:15
46 116 Николай Колев CC Lyastovitsa 1905 Mъже 50 + Финал (45.00 km) 02:04:22
47 14 Кристина Дончева KK “Лястовица-1905" Жени Финал (45.00 km) 02:04:22
48 45 Стоян Пеев CC Velocity Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:04:39
49 91 Димитър Манев Димитър Манев Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:04:43
50 47 Stanislav Gadzhov Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:04:49
51 27 Кристиан Кожухаров Kk лястовица 1905 Юноши до 18 Финал (45.00 km) 02:04:51
52 99 Никола Шейтанов Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:05:01
53 70 Ивелин Кралев Вело Царево Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:05:10
54 120 Христо Кусев кк лястовица-1905 Юноши до 18 Финал (45.00 km) 02:06:01
55 143 Мариан Георгиев Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:06:12
56 75 Pascal Beyens Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:06:34
57 141 Момчил Момчилов 95кг + Финал (45.00 km) 02:07:26
58 33 Васил Краевски Mъже 19-29 Финал (45.00 km) 02:08:27
59 15 Олена Добраниця Жени Финал (45.00 km) 02:08:54
60 29 Стайко Димитров Юноши до 18 Финал (45.00 km) 02:09:38
61 26 Явор Парашкевов Юноши до 18 Финал (45.00 km) 02:09:38
62 105 Светлин Коевски КК Сините камъни Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:10:43
63 55 Николай Овчаров Берое Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:10:51
64 136 Юлиан Илиев 95кг + Финал (45.00 km) 02:11:16
65 35 Манол Парашкевов Mъже 19-29 Финал (45.00 km) 02:12:00
66 101 Христо Парашкевов Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:12:52
67 115 Nigel Morgan Mъже 50 + Финал (45.00 km) 02:13:19
68 62 Йово Станчев Велоклуб Илчов баир Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:14:06
69 22 Мартин Андонов 7 Hills Юноши до 18 Финал (45.00 km) 02:14:18
70 58 Никола Димитров Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:14:24
71 129 Рашко Тодоров 7 Hills 95кг + Финал (45.00 km) 02:14:33
72 114 Иван Милчев Лястовица-1905 Юноши до 18 Финал (45.00 km) 02:16:00
73 96 Емануил Манолов Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:16:13
74 132 Светослав Делчев Костенурките 95кг + Финал (45.00 km) 02:16:19
75 63 Николай Неделчев Troyan horse Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:16:43
76 59 Георги Вълчев Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:16:44
77 100 Янко Дамянов Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:17:18
78 138 Даниел Илев 7 Hills Plovdiv 95кг + Финал (45.00 km) 02:17:19
79 23 Николай Златарев Юноши до 18 Финал (45.00 km) 02:17:19
80 94 Красимир Младенов Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:17:28
81 140 Павел Пандезов Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:17:45
82 127 Крум Методиев 100 кила 95кг + Финал (45.00 km) 02:20:18
83 51 Васил Елховски Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:20:44
84 67 Tsanko Simeonov Везба Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:21:12
85 113 Петър Димитров 7HILLS Mъже 50 + Финал (45.00 km) 02:22:05
86 77 Петър Петров Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:23:08
87 84 Николай Парасков Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:25:41
88 93 Теодор Хинов Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:25:51
89 42 Николай Иванов Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:26:02
90 85 Станислав Диков Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:26:07
91 36 Стоян Тодоров Mъже 19-29 Финал (45.00 km) 02:27:03
92 54 Mityo Buchakchiev Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:27:14
93 126 Станимир Пейчев 95кг + Финал (45.00 km) 02:27:48
94 133 Данаил Денчев ВК "Илчов баир" 95кг + Финал (45.00 km) 02:29:48
95 137 Никола Михалев 95кг + Финал (45.00 km) 02:30:41
96 13 Веси Тодорова Жени Финал (45.00 km) 02:32:12
97 56 Тихомир Трифонов Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:32:24
98 34 Данаил Русев Mъже 19-29 Финал (45.00 km) 02:35:31
99 121 Валентин Вачков 8 Mъже 50 + Финал (45.00 km) 02:36:45
100 28 Деян Якимов КК Омега Тийм Юноши до 18 Финал (45.00 km) 02:39:59
101 106 Константин Якимов Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:40:00
102 139 Георги Бабиков Ша Умра 95кг + Финал (45.00 km) 02:40:49
103 92 Иван Мазълов Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:41:27
104 79 Стоян Вълчев Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 02:41:50
105 125 Лъчезар Евлогиев Зарата 95кг + Финал (45.00 km) 02:41:57
106 68 Роберт Богутлиев Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:45:22
107 69 Дейвид Богутлиев Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:45:59
108 128 Слави Николов 95кг + Финал (45.00 km) 02:47:50
109 103 Николай Петров Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:48:16
110 73 Иван Димитров Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:48:18
111 102 Петър Караилиев Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 02:55:48
112 122 Петър Руев Mъже 50 + Финал (45.00 km) 03:06:15
113 124 Йордан Кротнев ЗАРАТА 95кг + Финал (45.00 km) 03:19:01
114 104 Венелин Димов 95кг + Финал (45.00 km) 03:21:25
115 144 Иван Димов Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 03:28:47
116 37 Тома Тодоров Mъже 19-29 Финал (45.00 km) 03:39:01
117 135 Божил Божилов 95кг + Финал (45.00 km) 03:39:56
118 130 Добромир Христов 100 кила 95кг + Финал (45.00 km) 03:39:57
119 118 Иван Филев Mъже 50 + Финал (45.00 km) 03:53:20
120 134 Любомир Кацаров Lulin Hornets 95кг + Финал (45.00 km) 03:59:43
121 30 Борис Колев Юноши до 18 Финал (45.00 km) 04:01:51
122 83 Георги Севриев Mъже 40-49 Финал (45.00 km) 04:06:12
123 117 Орлин Ковачев Устрем - Варна Mъже 50 + Финал (45.00 km) 04:31:17
124 50 Жерар Шахин Бързи и яростни Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 04:31:49
125 12 Зорница Ковачева Бързи и яростни Жени Финал (45.00 km) 04:31:49
126 40 Веселин Желев КК„Лястовица” Mъже 30-39 Финал (45.00 km) 04:31:52
DNF 46 Serge Bulah Commencal Club Bulgaria Mъже 30-39 - -
DNF 119 Милко Станев Team Stanevi Mъже 50 + - -
DNS 11 Мариана Комитска Жени - -
DNS 16 Катя Шейтанова Жени - -
DNS 60 Стоян Тодоров Mъже 30-39 - -
DNS 107 Радослав Иванов Mъже 40-49 - -