30KM MTB

Overall


Самоводене
10.00 km
10.00 km

Божур
14.00 km
14.00 km

Арбанаси
18.00 km
18.00 km

Дервент
22.00 km
22.00 km

Момина Крепост
25.00 km
25.00 km
  • Grade:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Name Team Category Last checkpoint Time
1 222 Алек Бонев Allmountain Men Финал (30.00 km) 01:26:50
2 243 Виктор Енев Мамут Men Финал (30.00 km) 01:33:40
3 123 Николай йовчев Колев Men Финал (30.00 km) 01:35:10
4 248 Борис Първанов Fast Pedals Bankya Men Финал (30.00 km) 01:35:38
5 151 Георги Желев Зарата Men Финал (30.00 km) 01:36:11
6 131 Николай Мангъров Men Финал (30.00 km) 01:36:12
7 169 Павлин Тодоров CC Gligan Etar Men Финал (30.00 km) 01:36:57
8 161 Румен Панайотов КК Глиган Men Финал (30.00 km) 01:37:10
9 227 Stefan Manchev Оксижен Men Финал (30.00 km) 01:37:37
10 158 Христо Златев Men 45+ Финал (30.00 km) 01:37:41
11 220 Naiden Iliev troyanhorse Men Финал (30.00 km) 01:43:25
12 219 Minko Banchev troyanhorse Men Финал (30.00 km) 01:43:28
13 173 Симеон Желев КК Глиган Men Финал (30.00 km) 01:45:53
14 154 Станимир Станчев Зарата Men 45+ Финал (30.00 km) 01:48:23
15 204 Йоана Вълканова Олимп Women Финал (30.00 km) 01:48:24
16 140 Георги Качаров Men Финал (30.00 km) 01:48:46
17 224 Станислав Божанов Мамут Men Финал (30.00 km) 01:49:02
18 253 Иво Ройлев Men Финал (30.00 km) 01:50:14
19 187 Валентина Иванова Women Финал (30.00 km) 01:51:14
20 196 Иван Иванов Пегас Men 45+ Финал (30.00 km) 01:52:56
21 193 Цветомир Петков Luda Gora Men Финал (30.00 km) 01:52:56
22 195 Стилиян Гичев Гичев-Транс ООД Men 45+ Финал (30.00 km) 01:52:56
23 155 Николай Робов Зарата Men Финал (30.00 km) 01:53:01
24 149 Константин Атанасов Зарата Men 45+ Финал (30.00 km) 01:55:04
25 232 Иван Янков Men Финал (30.00 km) 01:58:23
26 135 Виктор Мерджанов Север Плевен Men Финал (30.00 km) 01:58:43
27 153 Нейчо Нейчев Зарата Men 45+ Финал (30.00 km) 01:59:44
28 184 Ивайло Колев Велоклуб "Илчов баир" Men Финал (30.00 km) 02:00:06
29 186 Александър Иванов Men 45+ Финал (30.00 km) 02:00:26
30 206 Калин Митев UzanaRuns Men Финал (30.00 km) 02:00:43
31 165 Николай Колев Men Финал (30.00 km) 02:02:07
32 1006 Цветослав Спасовски Men Финал (30.00 km) 02:02:45
33 124 Николай Стоянов Men Финал (30.00 km) 02:02:53
34 251 Николай Бойчев Зарата Men 45+ Финал (30.00 km) 02:03:21
35 143 Nedko Nedev Kingdom Riders V.T. Men Финал (30.00 km) 02:03:37
36 212 Hristo Ratsev PishmanCrossFit Men Финал (30.00 km) 02:03:38
37 235 Стефан Мутафчиев СКО Пловдив Men Финал (30.00 km) 02:04:16
38 238 Нено Илиев тУРягиТи Men Финал (30.00 km) 02:04:58
39 194 Тодор Минков Застр. Брокер - Тодор Минков Men Финал (30.00 km) 02:05:34
40 249 Иван Кючуков Зарата Men Финал (30.00 km) 02:05:35
41 164 Иван Цънцаров 7 HILLS Men 45+ Финал (30.00 km) 02:05:39
42 223 Александър Александров UzanaRuns Men Финал (30.00 km) 02:05:53
43 188 Емилиана Иванова Women Финал (30.00 km) 02:06:27
44 228 Стефан Куртев СКО "Туида" Men Финал (30.00 km) 02:07:11
45 176 Недялко Димитров Велокелеши гр. Асеновград Men Финал (30.00 km) 02:07:25
46 208 Владимир Петров XC club Men Финал (30.00 km) 02:07:38
47 129 Коста Кирязов Вело Царево Men Финал (30.00 km) 02:07:49
48 162 Петър Димитров 7HILLS Men 45+ Финал (30.00 km) 02:08:39
49 141 Александър Димитров Север Плевен Men Финал (30.00 km) 02:09:18
50 183 Виктор Христов UzanaRuns Men Финал (30.00 km) 02:10:10
51 209 Боян Макенджиев XC club Men Финал (30.00 km) 02:10:28
52 137 Елисавета Гилина UzanaRuns Women Финал (30.00 km) 02:10:48
53 166 Тодор Димов Men Финал (30.00 km) 02:12:20
54 236 Диян Савов Браун тийм Велико Търново Men Финал (30.00 km) 02:13:54
55 178 Ivan G. ivanov adidas Runners Sofia Men Финал (30.00 km) 02:14:05
56 230 Pavel Metodiev Bulls Men Финал (30.00 km) 02:14:55
57 139 Димана Ганчева Uzanaruns Women Финал (30.00 km) 02:14:56
58 159 Виктор Симеонов Градус Men Финал (30.00 km) 02:16:12
59 237 Никола Момъков Brown Team Men Финал (30.00 km) 02:17:13
60 239 Христиан Николов Велоклуб Зарата Men Финал (30.00 km) 02:17:28
61 136 Веселин Василев СКО Туида - Туида Men 45+ Финал (30.00 km) 02:18:17
62 214 Martin Vasilev XT Men Финал (30.00 km) 02:19:30
63 256 Александър Манчев Men 45+ Финал (30.00 km) 02:19:50
64 245 Valerii Mozheyko Men 45+ Финал (30.00 km) 02:20:06
65 218 Velizar Pachedzhiev Men Финал (30.00 km) 02:20:13
66 156 Антон Атанасов Зарата Men Финал (30.00 km) 02:20:44
67 198 Генади Генчев Застр. Брокер - Тодор Минков Men Финал (30.00 km) 02:20:51
68 168 Ивайло Величков тУРягиТи Men Финал (30.00 km) 02:21:45
69 130 Кристина Дончева Women Финал (30.00 km) 02:21:56
70 128 Атанас Марков КК Глиган Men 45+ Финал (30.00 km) 02:21:57
71 257 Стефан Стефанов Men Финал (30.00 km) 02:22:47
72 241 Ивайло Иванов Мадуро Men Финал (30.00 km) 02:23:58
73 242 Красимир Жерабски Мадуро Men Финал (30.00 km) 02:25:11
74 203 Николай Николаев Men Финал (30.00 km) 02:25:30
75 42 Теодора Пашина-Димитрова Сухите Спускачи Women Финал (30.00 km) 02:25:42
76 197 Виктор Велев Ready To Race Men Финал (30.00 km) 02:26:13
77 148 Красимир Владимиров Men 45+ Финал (30.00 km) 02:27:08
78 233 Yoana Slavova School Miracles Women Финал (30.00 km) 02:28:07
79 234 Борис Костов 7 Hills Пловдив Men Финал (30.00 km) 02:29:47
80 200 Мишел Георгиева Women Финал (30.00 km) 02:29:52
81 226 Иво Гецов WuTang Men Финал (30.00 km) 02:29:52
82 122 Александра Микова Women Финал (30.00 km) 02:29:54
83 179 Борис Бонев Сухите спускачи Men Финал (30.00 km) 02:30:58
84 181 Ненчо Калев КК Глиган Men Финал (30.00 km) 02:35:02
85 240 София Иванова Women Финал (30.00 km) 02:35:02
86 252 Стефан Миланов Men Финал (30.00 km) 02:36:37
87 229 Андон Митев СКО "Туида" Men Финал (30.00 km) 02:37:15
88 147 Митко Димитров Men 45+ Финал (30.00 km) 02:38:31
89 145 Йордан Кротнев Зарата Men 45+ Финал (30.00 km) 02:39:12
90 192 Сотир Николов Men Финал (30.00 km) 02:40:16
91 142 Грета Димитрова Север Плевен Women Финал (30.00 km) 02:41:49
92 205 Албена Цонева Зелена стъпка Women 45+ Финал (30.00 km) 02:43:27
93 225 Angel Angelov Men Финал (30.00 km) 02:43:54
94 167 Динко Комаров 7 Hills Plovdiv Men 45+ Финал (30.00 km) 02:43:55
95 244 Ekaterina Mozheyko Women Финал (30.00 km) 02:47:30
96 211 Ангел Димитров XC club Men Финал (30.00 km) 02:48:18
97 163 Рашко Тодоров 7 HILLS Men Финал (30.00 km) 02:51:47
98 174 Borislav Kapukaranov Men Финал (30.00 km) 02:51:50
99 144 Димитрина Николова Women Финал (30.00 km) 02:53:07
100 146 Антон Михалев Моряци Men Финал (30.00 km) 02:53:08
101 138 Михаил Гилин UzanaRuns Men Финал (30.00 km) 02:53:18
102 125 Lyubomir Filipov Men Финал (30.00 km) 02:55:09
103 157 Благовеста Пенчева Women 45+ Финал (30.00 km) 02:57:43
104 255 Тихомир Колев Men Финал (30.00 km) 02:58:12
105 210 Андрей Николов Сухите Спускачи Men Финал (30.00 km) 02:58:12
106 231 Айсен Кременлиева Нямам Women Финал (30.00 km) 02:59:47
107 185 Nikolay Petrov Men Финал (30.00 km) 03:01:13
108 172 Памела Радева Градус Women Финал (30.00 km) 03:01:58
109 175 Христо Димитров Велокелеши гр.Асеновград Men Финал (30.00 km) 03:02:04
110 126 Юлиян Игнатов Сухите спускачи Men Финал (30.00 km) 03:04:47
111 201 Благовеста Пугьова Quills Women Финал (30.00 km) 03:04:48
112 133 Калоян Колев Men 45+ Финал (30.00 km) 03:09:30
113 121 Никола Габровски индивидуално Men 45+ Финал (30.00 km) 03:41:57
114 160 Deyan Donchev Men 45+ Финал (30.00 km) 03:42:00
115 152 Иван Басамаков Зарата Men Финал (30.00 km) 03:54:55
116 189 Николай Стоянов Сухите Спускачи Men Финал (30.00 km) 04:07:00
117 254 Димитър Войнов Men Финал (30.00 km) 04:32:27
118 250 Виктор Бакайов Men Финал (30.00 km) 04:32:27
119 247 Ивета Бакайова Women Финал (30.00 km) 04:38:57
120 246 Калин Бакайов Men Финал (30.00 km) 04:38:58
DNF 127 Николай Коновски КК Глиган Men Самоводене (10.00 km) 00:41:02
DSQ 199 Николай Шиков 7Hills-E bike Men 45+ Финал (30.00 km) 01:40:02
DNS 132 Станимир Пейчев Men - -
DNS 134 Todor Stamatov Вело Царево Men - -
DNS 170 Silviya Nedelcheva Red Mamba Women - -
DNS 171 Elena Boydeva Red Mamba Women - -
DNS 177 Димитър Кръстев Сухите спускачи Men - -
DNS 180 Николай Китанов MeleXtreme Men - -
DNS 182 Zhivko Georgiev ВелоДрЪво Men - -
DNS 190 Viktoriya Danova ASICS FRONTRUNNER BULGARIA Women - -
DNS 191 Atanas Atanasov КК Глиган + KK ВелоДрЪво Men - -
DNS 202 Дарин Димитров Men - -
DNS 207 Ивелин Кралев Вело Царево Men - -
DNS 213 Петър Пенчев Veloraptor Men - -
DNS 215 Sibel Hasanova Women - -
DNS 216 Margarita Karalyashkova Women - -
DNS 217 Diyan Ivanov Men - -
DNS 221 Калоян Евтимов Men - -