23км

Общо класиране


х.Васил Левски
11.50 km
11.50 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 252 Petko Stefanov Мъже над 45 Финал (23.00 km) 02:52:35
2 259 Иван Гочев Мъже Финал (23.00 km) 03:06:50
3 244 Гено Увардов MUSICPLE ORGASM Мъже Финал (23.00 km) 03:07:35
4 218 Daniel Kubashliev Жулистан Мъже Финал (23.00 km) 03:23:19
5 261 Boris Neshev Мъже Финал (23.00 km) 03:29:11
6 283 Ivaylo Kamenarov LiveZone Мъже Финал (23.00 km) 03:38:09
7 208 Rob Thornton Мъже Финал (23.00 km) 03:43:58
8 287 Методи Михалев Flora Bar&Grill Мъже Финал (23.00 km) 03:45:40
9 278 Златимира Абаджиева Жени Финал (23.00 km) 03:45:48
10 277 Андрей Абаджиев Мъже Финал (23.00 km) 03:45:51
11 202 Valeriya Dimitrova Brown Team Жени Финал (23.00 km) 03:46:27
12 285 Ахмед Ахмед Мъже Финал (23.00 km) 03:59:39
13 246 Nikolay Nikolov Crazy Мъже над 45 Финал (23.00 km) 04:02:18
14 282 Николина Панчева Ever-Varna Жени Финал (23.00 km) 04:04:19
15 271 Георги Добрев Кошмарно Къси Крачета Мъже Финал (23.00 km) 04:09:34
16 255 Ивайло Пейнов Мъже Финал (23.00 km) 04:12:23
17 260 Георги Гочев Мъже над 45 Финал (23.00 km) 04:12:46
18 209 Десислава Димова Жени Финал (23.00 km) 04:16:04
19 219 Светла Станева Жени Финал (23.00 km) 04:18:37
20 257 Doncho Todorov Мъже над 45 Финал (23.00 km) 04:18:40
21 289 Ани Томева Жени Финал (23.00 km) 04:21:10
22 226 Борис Желев Мъже Финал (23.00 km) 04:21:30
23 254 Преслав Пейнов Мъже Финал (23.00 km) 04:29:40
24 217 Йордан Димитров Долна Оряховица Мъже над 45 Финал (23.00 km) 04:30:09
25 273 Антонио Ковачев Мъже Финал (23.00 km) 04:38:45
26 228 Валентин Динев BeerBastards Мъже Финал (23.00 km) 04:40:09
27 256 Васил Трифонов Баси Кефа Мъже Финал (23.00 km) 04:50:25
28 284 Яна Найденова Жени Финал (23.00 km) 04:55:25
29 264 Iskren Ivanov Begach Running Club Мъже Финал (23.00 km) 04:55:25
30 280 Иван Пачев Мъже Финал (23.00 km) 05:02:02
31 210 Марияна Иванова Жени над 45 Финал (23.00 km) 05:18:02
32 268 Юлиан Наков Дай му! Мъже Финал (23.00 km) 05:21:05
33 214 Pavel Todorov BubaLazi Мъже Финал (23.00 km) 05:21:07
34 94 Яни Соколов Мъже Финал (23.00 km) 05:26:35
35 253 Янко Стефанов Мъже Финал (23.00 km) 05:27:16
36 291 Георги Ботушев Мъже Финал (23.00 km) 05:27:16
37 225 Cветослав Благоев Мъже Финал (23.00 km) 05:35:29
38 272 Иван Цолов Мъже Финал (23.00 km) 05:37:19
39 227 Пламен Иванов Мъже Финал (23.00 km) 05:58:59
40 224 Мария Миленова Жулистан Жени Финал (23.00 km) 06:00:11
41 220 Pavel Kostadinov Лека по лека Мъже Финал (23.00 km) 06:09:40
42 290 Димитър Братованов Мъже Финал (23.00 km) 06:13:04
43 207 Георги Воденичаров Мъже над 45 Финал (23.00 km) 06:23:26
44 265 Живко Дучев Мъже над 45 Финал (23.00 km) 06:32:19
45 238 Илиян Почилеев СМДЛ РАМУС Мъже Финал (23.00 km) 06:58:57
46 243 Петър Атанасов Алианс ЛУКС Мъже над 45 Финал (23.00 km) 07:06:07
47 229 Пламен Славов adidas / Тичане Му е Майката Мъже Финал (23.00 km) 07:07:52
48 232 Жанета Пондалова Сливенски войводи Жени Финал (23.00 km) 07:08:40
49 231 Стефан Стефан Мъже Финал (23.00 km) 07:08:40
50 267 Стефан Генов Дай му! Мъже Финал (23.00 km) 07:23:22
51 206 Лъчезар Йорданов Мъже Финал (23.00 km) 08:09:49
52 205 Александър Станилов Мъже Финал (23.00 km) 08:09:55
53 237 Лора Филипова Жени над 45 Финал (23.00 km) 08:44:47
54 236 Томислав Филипов Мъже над 45 Финал (23.00 km) 08:44:47
55 250 Емил Мартинов БС КС Мъже Финал (23.00 km) 10:00:15
56 249 Mariya Kostadinova Жени Финал (23.00 km) 10:00:16
57 240 Георги Шопов 5kmrun Burgas Мъже над 45 Финал (23.00 km) 10:14:36
DNF 221 Васко Христов х. Равнец Мъже над 45 - -
DNF 234 Красимира Кралева Жени - -
DNS 200 Ркркркрк Йркркрм Жени - -
DNS 201 Galina Hristova Жени - -
DNS 203 Константин Койнов Рила София Мъже над 45 - -
DNS 204 Иван Иванов Мъже - -
DNS 211 Мартин Диманов Дебелите Старчета Мъже - -
DNS 212 Николай Радев Дебелите Старчета Мъже - -
DNS 213 Стефан Галибов Мъже - -
DNS 215 Андон Атанасов ТУ-СОФИЯ ИПФ-СЛИВЕН Мъже над 45 - -
DNS 216 Павлин Димитров Вариант 5 Търговище Мъже над 45 - -
DNS 222 Йордан Димитров Мъже над 45 - -
DNS 223 Мила Искрова TRI Team Sofia/Жулистан Жени - -
DNS 230 Ани Гайдарова Жени - -
DNS 233 Павел Георгиев Компас-крос Русе Мъже - -
DNS 235 Krasen Kolev Спартак Мъже - -
DNS 239 Александър Стефанов Мъже над 45 - -
DNS 241 Rumy Kusheva Жени - -
DNS 242 Яна Найденова Жени - -
DNS 245 Stoyan Vladkov Мъже - -
DNS 247 Весела Stoyanova Жени - -
DNS 248 Григор Тодоров Мъже - -
DNS 251 Petko Stefanov Мъже - -
DNS 262 Жечо Маринов Мъже - -
DNS 263 Ана Ангелова D-Run Жени - -
DNS 269 Ясна Петрова РУСЕ КАР МОТОРСПОРТ Жени - -
DNS 270 Вели Исов Бягам за здраве Мъже - -
DNS 274 кристиян Цветанов Мъже - -
DNS 275 Петя Иванова Жени - -
DNS 279 Ценко Ценков Мъже - -
DNS 281 Силвия Радушева Радушеви Жени - -
DNS 286 Петко Захариев Мъже над 45 - -
DNS 288 Калоян Лобутов adidas Runners Sofia Мъже - -