КУПА ТРИ-ЕКСТРИЙМ ПЛОВДИВ

Организатор: Tracksport

Състезатели: 18
Стартирали: 18
По трасето: 0
Финиширали: 18
# Номер Име Пункт Време
1 21 Ivan Jovan Dimovski Финал (25.75km) 00:59:00
2 22 Христо Панев Финал (25.75km) 01:00:11
3 11 Георги-Филикс Етъридж Финал (25.75km) 01:01:17
4 18 Маурисио Папазов Финал (25.75km) 01:01:25
5 17 Преслав Петков Финал (25.75km) 01:02:06
6 20 Иван Андреев Финал (25.75km) 01:02:22
Състезатели: 32
Стартирали: 32
По трасето: 0
Финиширали: 31
# Номер Име Пункт Време
1 56 Красимир Георгиев Финал (6.10km) 00:14:09
2 59 Валентин Илиев Финал (6.10km) 00:14:36
3 87 Александра Личева Финал (6.10km) 00:14:58
4 86 Деа Ковачева Финал (6.10km) 00:15:03
5 62 Филип Айзнер Финал (6.10km) 00:15:10
6 67 Boban Janevski Финал (6.10km) 00:15:19
Състезатели: 4
Стартирали: 3
По трасето: 0
Финиширали: 3
# Номер Име Пункт Време
1 30 Иван Георгиев Финал (25.75km) 01:04:55
2 28 Валентин Киров  Финал (25.75km) 01:09:44
3 31 Никулина Стоянова Финал (25.75km) 01:46:01
DNS 29 Николай Божков - -
Състезатели: 17
Стартирали: 16
По трасето: 0
Финиширали: 16
# Номер Име Пункт Време
1 39 Александър Тодоров Финал (18.35km) 00:41:54
2 46 Aleksandar Hadziandov Финал (18.35km) 00:42:10
3 51 Никол Колишева Финал (18.35km) 00:42:40
4 42 Боян Кирилов Финал (18.35km) 00:43:41
5 48 Петър Делков Финал (18.35km) 00:44:37
6 41 Никола Лишев Финал (18.35km) 00:45:51
Състезатели: 4
Стартирали: 4
По трасето: 0
Финиширали: 4
# Номер Име Пункт Време
1 35 Христо Йорданов Финал (25.75km) 01:06:47
2 38 Йонатан Миддендорф Финал (25.75km) 01:14:00
3 36 Даниел Иванов Финал (25.75km) 01:15:55
4 37 Христо Боев Финал (25.75km) 01:25:32
Състезатели: 11
Стартирали: 9
По трасето: 0
Финиширали: 9
# Номер Име Пункт Време
1 3 Борислав Палашев Финал (51.50km) 01:54:09
2 6 Александър Лилов Финал (51.50km) 02:00:58
3 4 Иван Гръблев Финал (51.50km) 02:02:37
4 5 Иво Илиев Финал (51.50km) 02:04:39
5 7 Александър Янчев Финал (51.50km) 02:08:42
6 104 Владимир Табутов Финал (51.50km) 02:18:04
Състезатели: 16
Стартирали: 15
По трасето: 0
Финиширали: 14
# Номер Име Пункт Време
1 91 Борис Недялков Финал (6.10km) 00:16:16
2 88 Никола Киров Финал (6.10km) 00:17:37
3 90 Юлиян Маринов Финал (6.10km) 00:17:48
4 100 Ивелина Колишева Финал (6.10km) 00:18:18
5 102 Мария Керезова Финал (6.10km) 00:19:26
6 95 Димитър Иванов Финал (6.10km) 00:19:42
Състезатели: 3
Стартирали: 3
По трасето: 0
Финиширали: 3
# Номер Име Пункт Време
1 32 Милен Калчев Финал (25.75km) 01:17:39
2 33 Веселин Василев Финал (25.75km) 01:18:17
3 34 Ирена Спасова Финал (25.75km) 01:34:12