11.2 km

Общо класиране


хижа Младост
7.50 km
7.50 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 242 Преслав Щерев Бегун Варна Мъже Финал (11.20 km) 00:52:33
2 270 Борис Алексиев Жулистан Мъже Финал (11.20 km) 00:57:01
3 283 Мартин Аргиров Истрос Русе Мъже Финал (11.20 km) 00:58:54
4 268 Стефан Димитров Компас крос Русе Мъже Финал (11.20 km) 01:01:03
5 203 Daniel Genchev Компас-крос Русе Мъже Финал (11.20 km) 01:02:33
6 276 Емрах Хюсеинов Вариант 5 Търговище Мъже Финал (11.20 km) 01:02:51
7 269 Божидар Куртев Variant 5 Мъже Финал (11.20 km) 01:04:10
8 221 Bilserin Syuleyman Нови пазар Жени Финал (11.20 km) 01:06:37
9 237 Христо Кавалски Вежен Мъже Финал (11.20 km) 01:07:16
10 201 Reneta Nenkova Variant 5 Жени Финал (11.20 km) 01:09:22
11 267 Тодор Тодоров Мъже Финал (11.20 km) 01:09:31
12 251 Nikolay Pisarov 5km run Burgas Мъже Финал (11.20 km) 01:09:33
13 206 Орхан Чакъров Осеново-Владиславово-вечна дружба Мъже Финал (11.20 km) 01:11:02
14 238 Джан Ахмедов Вариант 5 Търговище Мъже Финал (11.20 km) 01:11:05
15 236 Ivaylo Dragoev Variant 5 Мъже Финал (11.20 km) 01:13:01
16 279 Велислав Долчинков СКО ''Трапезица - 1954'' Мъже Финал (11.20 km) 01:13:23
17 266 Тодор Стоянов Мъже Финал (11.20 km) 01:13:53
18 273 Анна-мария Богданова Истрос Русе Жени Финал (11.20 km) 01:13:56
19 241 Антон Христов СКО "Трапезица" 1954 Мъже Финал (11.20 km) 01:14:19
20 262 Десислава Бахчеванова Компас-Крос Жени Финал (11.20 km) 01:15:32
21 226 Ibrqm Ibrqmov Мъже 45+ Финал (11.20 km) 01:17:29
22 284 Илиана Часовникарова Вариант 5 Жени Финал (11.20 km) 01:17:35
23 215 Радослав Цветков Мъже Финал (11.20 km) 01:17:35
24 245 Петър Профиров Мъже 45+ Финал (11.20 km) 01:17:47
25 247 Дилян Хаджииванов Мъже Финал (11.20 km) 01:17:54
26 212 Йордан Грозданов Мъже 45+ Финал (11.20 km) 01:17:54
27 232 Теодор Георгиев Wild MountɅin HeɅrts Мъже Финал (11.20 km) 01:17:55
28 274 Рая Асенова Истрос Русе Жени Финал (11.20 km) 01:17:58
29 224 Nikolay Popov D - RUN Мъже 45+ Финал (11.20 km) 01:18:08
30 202 Юлия Георгиева Вариант 5 Търговище Жени Финал (11.20 km) 01:19:16
31 252 Александър Янков Project X Мъже Финал (11.20 km) 01:19:57
32 248 Кольо Ковачев Мъже 45+ Финал (11.20 km) 01:20:24
33 249 Петя Велкова Жени Финал (11.20 km) 01:20:24
34 214 Илия Илиев Tri Team Sofia Мъже Финал (11.20 km) 01:20:27
35 271 Цветелина Милкова Компас-Крос Жени Финал (11.20 km) 01:21:11
36 282 Александър Иванов Мъже Финал (11.20 km) 01:21:49
37 209 Радослав Радев iRun Мъже Финал (11.20 km) 01:22:04
38 258 Виктор Попов BEGUN Мъже Финал (11.20 km) 01:24:30
39 277 Георги Добрев Мъже 45+ Финал (11.20 km) 01:25:45
40 286 Тодор Димов Мъже Финал (11.20 km) 01:26:18
41 204 Петър Буров Маймуните Мъже Финал (11.20 km) 01:27:11
42 207 Нишан Такворян СКО Сини Камъни Мъже Финал (11.20 km) 01:27:17
43 223 Антония Русева Жени Финал (11.20 km) 01:28:13
44 222 Пламен Василев Мъже Финал (11.20 km) 01:28:13
45 278 Galina Hristova Crazy Жени Финал (11.20 km) 01:28:35
46 205 Диана Бурова Маймуните Жени Финал (11.20 km) 01:28:35
47 239 Боряна Ангелова Спортна зависимост Жени Финал (11.20 km) 01:30:20
48 275 Асен Василев Вариант 5 Търговище Мъже Финал (11.20 km) 01:30:33
49 230 Димов Димо Мъже Финал (11.20 km) 01:31:15
50 250 Georgi Gavrilov 5kmrun Burgas Мъже 45+ Финал (11.20 km) 01:31:16
51 231 Весела Пенчева Жени 45+ Финал (11.20 km) 01:31:17
52 213 Zafer Shabanov Мъже Финал (11.20 km) 01:31:26
53 264 Пламен Марков iRun Мъже Финал (11.20 km) 01:31:37
54 227 Малкия Петърчо Мъже 45+ Финал (11.20 km) 01:34:46
55 259 Юрка Симеонова Sliven Жени 45+ Финал (11.20 km) 01:35:54
56 265 Анита Борисова Жени Финал (11.20 km) 01:37:01
57 233 Елена Гвоздейкова СКО Сини камъни Жени Финал (11.20 km) 01:38:24
58 263 Димитрина Николова СК Чани Жени Финал (11.20 km) 01:40:29
59 256 Димитър Желев СКО Сини Камъни Мъже Финал (11.20 km) 01:45:36
60 255 Преслава Стефанова СКО Сини Камъни Жени Финал (11.20 km) 01:45:37
61 246 Radina Staneva Жени Финал (11.20 km) 01:51:48
62 235 Йордан Димов Мъже Финал (11.20 km) 01:54:30
63 244 Светлана Профирова Жени 45+ Финал (11.20 km) 01:55:43
64 225 Радост Колева Жени Финал (11.20 km) 02:01:03
65 272 Йоханна Цветанова Истрос Русе Жени Финал (11.20 km) 02:01:27
66 217 Златина Алтънчева Жени 45+ Финал (11.20 km) 02:02:21
67 220 Цвета Димитрова Жени Финал (11.20 km) 02:02:34
68 234 Ирина Павлова Shumen Early Runners Жени Финал (11.20 km) 02:03:27
69 228 Светла Иванова Жени Финал (11.20 km) 02:04:03
70 243 Орлен Добрев Мъже Финал (11.20 km) 02:27:57
DNF 285 Павлин Димитров Вариант 5 Мъже 45+ хижа Младост (7.50 km) 01:11:59
DNF 261 Александър Стефанов Мъже 45+ хижа Младост (7.50 km) 01:13:43
DNF 216 Павел Алтънчев Мъже 45+ - -
DNF 280 Максим Кънев СКО Трапезица 1954 Мъже - -
DNS 210 Виолина Райнова Жени - -
DNS 211 Мариана Комитска Жени 45+ - -
DNS 218 Станчев Йово Мъже - -
DNS 219 Иван Димитров GoldNutrition Bulgaria Мъже - -
DNS 229 Карина Стефанова Жени - -
DNS 240 Teodora Hristova Жени - -
DNS 253 Борис Алексиев Жулистан Мъже - -
DNS 254 Ваня Новакова СКО Сини Камъни Жени 45+ - -
DNS 257 Ивана Зехова ХепиВанче Жени - -
DNS 260 Явор Сидеров Мъже - -
DNS 281 Андон Митев СКО Туида Сливен Мъже - -