28.6 km

Общо класиране


Божурена поляна
12.40 km
12.40 km

хижа Младост
24.00 km
24.00 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 39 Йордан Тодоров Мъже Финал (28.60 km) 02:27:36
2 10 Daniel Kubashliev Жулистан Мъже Финал (28.60 km) 02:27:55
3 50 Стилиян Аврамов Мъже Финал (28.60 km) 02:30:09
4 11 Калин Василев TarnovoRUNS Мъже Финал (28.60 km) 02:36:51
5 44 Tervel Dragoev Variant 5 Мъже Финал (28.60 km) 02:44:12
6 49 Samuil Valchev Project X Мъже Финал (28.60 km) 02:45:43
7 1 Кристина Иванова Жени Финал (28.60 km) 02:50:09
8 36 Atanas Valev Variant 5 Мъже Финал (28.60 km) 02:55:31
9 40 Анатоли Ангелов Wild MountɅin HeɅrts Мъже Финал (28.60 km) 02:58:49
10 25 Димитър Митев No Team Мъже Финал (28.60 km) 02:59:23
11 9 Ивайло Пейнов Мъже Финал (28.60 km) 03:01:57
12 18 Камен Грозданов Shumen early runners Мъже Финал (28.60 km) 03:04:57
13 28 Димитър Димитров Мъже 45+ Финал (28.60 km) 03:05:44
14 29 Иван Иванов Зелена стъпка Мъже 45+ Финал (28.60 km) 03:05:58
15 15 Станислав Колев Мъже Финал (28.60 km) 03:07:52
16 32 Николай Николов Мъже 45+ Финал (28.60 km) 03:10:04
17 14 Мирослав Кирилов Tarnovo Runs Мъже Финал (28.60 km) 03:12:35
18 2 Валерия Димитрова GoldNutrition Bulgaria Жени Финал (28.60 km) 03:13:14
19 51 Илия Бончев TarnovoRuns Мъже 45+ Финал (28.60 km) 03:14:27
20 12 Преслав Пейнов Мъже Финал (28.60 km) 03:18:19
21 52 Георги Гочев Мъже 45+ Финал (28.60 km) 03:21:15
22 35 Христо Генадиев Мъже 45+ Финал (28.60 km) 03:22:21
23 19 Yoanna Madzharova Исторически парк Жени Финал (28.60 km) 03:22:24
24 34 Владо Пановски Атлетик 91 Мъже 45+ Финал (28.60 km) 03:23:07
25 31 Hasan Sakalov Мъже 45+ Финал (28.60 km) 03:29:22
26 3 Десислава Димова Variant 5 Жени Финал (28.60 km) 03:30:52
27 42 Павел Петров TRI Team Varna Мъже Финал (28.60 km) 03:30:52
28 43 Борислав Капукаранов Мъже Финал (28.60 km) 03:41:58
29 41 Катя Дженкова Женени с деца Жени Финал (28.60 km) 03:44:36
30 37 Светлозар Ненов Shumen early runners Мъже 45+ Финал (28.60 km) 03:49:19
31 38 Анелия Карагьозян Илчов баир Жени Финал (28.60 km) 03:49:20
32 23 Марияна Иванова Жени 45+ Финал (28.60 km) 03:54:31
33 47 Коста Радев Мъже 45+ Финал (28.60 km) 03:56:31
34 26 Димитрина Докимова IRun Жени Финал (28.60 km) 03:57:07
35 45 Мира Георгиева Begun Жени Финал (28.60 km) 04:04:37
36 22 Петър Атанасов Алианс ЛУКС Мъже 45+ Финал (28.60 km) 04:08:49
37 24 Ясен Къчински Tri Team Varna Мъже Финал (28.60 km) 04:11:15
38 4 Pravoslav Milenkov Женени с деца Мъже 45+ Финал (28.60 km) 04:11:46
39 30 Живко Дучев Сърнена гора А2 Мъже 45+ Финал (28.60 km) 04:18:52
40 17 Ivana Zehova ХепиВанче Жени Финал (28.60 km) 04:26:36
41 33 Грета Момчева Жени Финал (28.60 km) 04:30:46
42 13 Никола Йорданов Мъже Финал (28.60 km) 04:51:26
DNF 20 Todor Gramatikov Мъже хижа Младост (24.00 km) 04:38:26
DNS 5 Rtg Zsfv Мъже - -
DNS 6 Радослав Радев iRun Мъже - -
DNS 7 Илиян Цачев Три тийм Варна Мъже 45+ - -
DNS 8 Венцислава Цачева Три тийм Варна Жени 45+ - -
DNS 16 Милен Шопов Мъже 45+ - -
DNS 21 Нурджан Кадир Спортна зависимост Жени - -
DNS 27 Пламен Мутафчиев Мъже 45+ - -
DNS 46 Атанас Атанасов Мъже - -
DNS 48 Калин Русев Мъже - -