5,5 km

Общо класиране

  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 414 Калоян Ангелов Спортна зависимост Мъже Финал (5.50 km) 00:30:08
2 405 Мая Русева СКЛА"Черно Море Атлетик"-Варна Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:35:01
3 411 Ясемин Занкова КСО "Узана" -Габрово Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:35:04
4 413 Станимира Димитрова СКО Сини камъни Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:35:04
5 432 Алекс Радославов Истрос Русе Мъже под 18 год Финал (5.50 km) 00:37:29
6 438 Христина Тодорова Черно море Варна Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:37:34
7 434 Естел Даскалова Черно море -Атлетик Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:39:02
8 418 Дияна Янева Жени Финал (5.50 km) 00:39:16
9 420 Емили Александрова Вариант 5 Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:41:00
10 421 Александър Атанасов Истрос Русе Мъже под 18 год Финал (5.50 km) 00:41:56
11 415 Ivaylo Paskov Мъже 45+ Финал (5.50 km) 00:42:32
12 422 Емануела Стоянова Истрос Русе Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:42:57
13 423 Камен Тонков Вариант 5 Търговище Мъже под 18 год Финал (5.50 km) 00:43:07
14 440 Петко Петков Мъже 45+ Финал (5.50 km) 00:43:28
15 439 Мариана Петкова Жени 45+ Финал (5.50 km) 00:43:46
16 428 Ивайло Станчев Вариант 5 Търговище Мъже под 18 год Финал (5.50 km) 00:45:18
17 401 Янислав Янков Мъже Финал (5.50 km) 00:46:01
18 403 Илия Илиев СКО Вежен Тетевен Мъже под 18 год Финал (5.50 km) 00:46:02
19 402 Павлина Тодорова Жени Финал (5.50 km) 00:47:37
20 208 Стефан Вампоров Мъже 45+ Финал (5.50 km) 00:47:44
21 419 Стоян Стоянов Мъже 45+ Финал (5.50 km) 00:49:24
22 431 Мария Татарова Вариант 5 Жени Финал (5.50 km) 00:50:10
23 416 Анастасия Кънева Жени Финал (5.50 km) 00:50:37
24 426 Даниела Петрова Вариант 5 Търговище Жени 45+ Финал (5.50 km) 00:50:43
25 407 Деница Христова Вариант 5 Търговище Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:51:01
26 408 Михаела Атанасова Вариант 5 Търговище Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:51:01
27 437 Цвети Митакова Вариант 5 Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:51:03
28 435 Милен Иванов Вариант 5 Мъже 45+ Финал (5.50 km) 00:51:10
29 430 Ралица Вампорова Вариант 5 Търговище Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:51:59
30 409 Валентина Грозданова Жени 45+ Финал (5.50 km) 00:54:23
31 429 Красимира Ковачева Вариант 5 Търговище Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:57:05
32 404 Глория Господинова Вариант 5 Търговище Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:58:34
33 424 Таня Георгиева Вариант 5 Търговище Жени под 18 год Финал (5.50 km) 00:59:34
34 425 Тодор Георгиев Вариант 5 Търговище Мъже 45+ Финал (5.50 km) 00:59:35
35 436 Момчил Тотев Вариант 5 Мъже под 18 год Финал (5.50 km) 01:02:58
36 433 Георги Шопов Бургас Мъже 45+ Финал (5.50 km) 01:05:42
37 410 Preslava Semova Жени Финал (5.50 km) 01:21:19
DNS 406 Ивайло Якимов Мъже 45+ - -
DNS 412 Филип Пенчев Мъже - -
DNS 417 Ива Петрова Жени - -
DNS 427 Даниел Христов Вариант 5 Търговище Мъже под 18 год - -