Parangalitsa Run - Вертикален километър "Parangalitsa VK"

Старт: 04.06.2022 16:00:00

Състезатели: 45
Стартирали: 34
По трасето: 0
Финиширали: 34

Общо класиране


Сухото езеро
1.90 km
1.90 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 28 Димчо Мицов СК Рилски атлет Мъже Финал (4.90 km) 00:46:31
2 12 Николай Първанов Мъже Финал (4.90 km) 00:50:43
3 34 Никола Кондарев СК Бегач Мъже Финал (4.90 km) 00:52:08
4 27 Ivo Andreev AsicsFrontrunnerBG Мъже Финал (4.90 km) 00:53:34
5 4 Георги Стефанов Мъже Финал (4.90 km) 00:56:11
6 26 Иван Геров АлПиринСки Мъже Финал (4.90 km) 00:57:08
7 6 Огнян Димитров Атлетик-София Мъже Финал (4.90 km) 00:58:39
8 8 Божидар Димитров Мъже Финал (4.90 km) 00:59:18
9 30 Преслав Пейнов Мъже Финал (4.90 km) 01:00:12
10 42 Славян Марков Чумерна Мъже Финал (4.90 km) 01:00:14
11 17 Maria Nikolova Жени Финал (4.90 km) 01:00:25
12 7 Христо Иванов Мъже Финал (4.90 km) 01:02:14
13 24 Дамян Карагьозов Мъже Финал (4.90 km) 01:02:58
14 3 Mitko Mitkov Мъже Финал (4.90 km) 01:03:07
15 31 Ивайло Пейнов Мъже Финал (4.90 km) 01:03:45
16 33 Mario Yanakiev Imotiko Мъже Финал (4.90 km) 01:03:54
17 19 Антония Григорова XCoTeam Жени Финал (4.90 km) 01:04:45
18 15 Николай Стефанов Crazy Rush Мъже Финал (4.90 km) 01:08:46
19 13 Антон Кузев Бели криле Мъже Финал (4.90 km) 01:09:29
20 41 Snezhana Terzieva Жени Финал (4.90 km) 01:10:27
21 38 Chris Kazarski Мъже Финал (4.90 km) 01:10:43
22 21 Емил Ангелов Мъже Финал (4.90 km) 01:11:21
23 40 Велимир Вагалински Мъже Финал (4.90 km) 01:11:52
24 14 Росица Стефанова Crazy Rush Жени Финал (4.90 km) 01:11:56
25 25 Златина Генчева Чумерна Жени Финал (4.90 km) 01:13:22
26 45 Рени Вълканова Жени Финал (4.90 km) 01:15:29
27 44 Валентин Митев Мъже Финал (4.90 km) 01:15:31
28 43 Константин Петров Мъже Финал (4.90 km) 01:20:10
29 18 Вихрен Крамолински Мъже Финал (4.90 km) 01:20:42
30 35 Татяна Георгиева Жени Финал (4.90 km) 01:38:19
31 32 Viktor Baldzhiev Imotiko Мъже Финал (4.90 km) 01:38:25
32 37 Камен Йончев Мъже Финал (4.90 km) 01:38:59
33 29 Todor Kondarev Мъже Финал (4.90 km) 01:39:01
34 36 Борислав Евтимов Мъже Финал (4.90 km) 01:51:17
DNS 1 Божидар Антонов Homo Ludens Мъже - -
DNS 2 Васил Васев Мъже - -
DNS 5 Emil Aleksov Мъже - -
DNS 9 Десислава Горчева Жени - -
DNS 10 Tomasz Handziak Мъже - -
DNS 11 Maria Nikolova Жени - -
DNS 16 Цветомир Узунов White Hats Мъже - -
DNS 20 Nikola Kalistrin AlPirinSki Мъже - -
DNS 22 Тест roimonks Тест roimonks Мъже - -
DNS 23 Тест roimonks Тест roimonks Мъже - -
DNS 39 Kamen Nedkov Мъже - -