WildBoar Ultra 110K

Общо класиране


The Red Wall
17.00 km
17.00 km

Yugovo
28.00 km
28.00 km

Pashaliytsa
41.00 km
41.00 km

Hvoyna
52.40 km
52.40 km

Orehovo
64.20 km
64.20 km

Byala Cherkva
74.20 km
74.20 km

Dobralak
82.60 km
82.60 km

KCM
94.70 km
94.70 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 216 Geno Uvardov Men Final (112.00 km) 15:16:32
2 251 Teodor Georgiev Men Final (112.00 km) 16:53:58
3 255 zlatin roev Men Final (112.00 km) 17:13:11
4 244 Krasimir Dimitrov Men Final (112.00 km) 17:49:47
5 204 Iliyan Manchev Men 40+ Final (112.00 km) 18:03:12
6 259 Martin Krastev Men 40+ Final (112.00 km) 18:23:16
7 254 Tsetsi Tsenkulovski Men 40+ Final (112.00 km) 18:54:25
8 253 Lyubomir Genov Men 40+ Final (112.00 km) 18:54:27
9 226 Luben Lubenov Men Final (112.00 km) 18:56:14
10 227 Petar Panayotov Men 40+ Final (112.00 km) 19:22:14
11 239 Velichko Manolov Men Final (112.00 km) 19:22:25
12 257 Marin Petrov Men 40+ Final (112.00 km) 19:29:32
13 240 Hristo Goshev Men 40+ Final (112.00 km) 19:29:33
14 201 Stanislav Shopov Men Final (112.00 km) 21:28:40
15 238 IVAILO IOTOV Men 40+ Final (112.00 km) 21:28:41
16 222 Mladen Sakadzhiev Men Final (112.00 km) 21:33:21
17 248 Anton Manov Men Final (112.00 km) 21:42:02
18 214 Maya Malkanova Women 40+ Final (112.00 km) 22:34:05
19 256 Vania Karparova Women 40+ Final (112.00 km) 23:03:01
20 200 Damyan Stoychev Men Final (112.00 km) 23:46:28
21 202 Ivan Galabinov Men Final (112.00 km) 23:47:00
22 211 Dragomir Dimitrov Men 40+ Final (112.00 km) 23:51:50
23 213 Miroslav Penkov Men 40+ Final (112.00 km) 24:27:35
24 252 Pravda Naydenova Women Final (112.00 km) 24:27:35
25 258 Georgi Gavrilov Men 60+ Final (112.00 km) 24:27:35
26 260 Danil Nikolov Men Final (112.00 km) 25:12:33
27 250 valentin Krystev Men 40+ Final (112.00 km) 25:12:54
28 205 ATANAS MANEV Men Final (112.00 km) 25:13:16
29 206 Lilia Nikolova Women 40+ Final (112.00 km) 25:13:17
30 220 Velko Gerasimov Men 40+ Final (112.00 km) 25:13:53
31 217 Kalin Ivanov Men Final (112.00 km) 25:39:10
32 246 Milen Shopov Men 40+ Final (112.00 km) 25:39:54
33 261 Rene Boehm Men 40+ Final (112.00 km) 27:02:10
34 247 Veselin Karaivanov Men 40+ Final (112.00 km) 29:16:34
35 208 Georgi Manchev Men 40+ Final (112.00 km) 29:43:18
36 209 Ventsislav Velkov Men Final (112.00 km) 29:43:20
DNF 212 SIMEON STEFANOV Men Dobralak (82.60 km) 19:08:25
DNF 249 Simeon Tanchev Men 40+ Byala Cherkva (74.20 km) 17:00:42
DNF 225 Lachezar Todorov Men Hvoyna (52.40 km) 08:57:30
DNF 223 Konstanca Ivanova Women Pashaliytsa (41.00 km) 08:42:44
DNF 236 Yavor Hristov Men Pashaliytsa (41.00 km) 10:23:51
DNF 219 Tzveta Koukourechkova Women 40+ Pashaliytsa (41.00 km) 10:24:10
DNF 242 Todor Madzharov Men 40+ Yugovo (28.00 km) 04:50:12
DNF 203 Nikolay Chavdarov Men The Red Wall (17.00 km) 03:48:56
DNF 224 Lyubomir Popov Men The Red Wall (17.00 km) 04:18:44
DNF 228 Vaska Blagoeva Women The Red Wall (17.00 km) 04:18:48
DNF 218 Stanislav Ivanov Men The Red Wall (17.00 km) 04:34:51
DNS 207 TSVETINKA IVANOVA Women 40+ - -
DNS 210 Nikola Arabadzhiev Men 40+ - -
DNS 215 Yoanna Madzharova Women - -
DNS 221 Chavdar Sabev Men - -
DNS 229 Aleksander Krustev Men - -
DNS 230 Belinda Southwell Women - -
DNS 231 Jonathan Zincke Men 40+ - -
DNS 232 Gerard Longworth Men - -
DNS 233 Dai Davies Men - -
DNS 234 Igor Dochkov Men 40+ - -
DNS 235 Kamen Tonchev Men 40+ - -
DNS 237 Nikolai Iliadis Men 40+ - -
DNS 241 Kristina Nikolova Women - -
DNS 243 Tanzer Satir Men 40+ - -
DNS 245 Martin Petrov Men - -