Планински маратон "Сливен" - 32KM TRAIL

Организатор: СПОРТЕН КЛУБ ПО ОРИЕНТИРАНЕ СИНИ КАМЪНИ

Състезатели: 50
Стартирали: 41
По трасето: 0
Финиширали: 41

Общо класиране


Фурната
11.00 km
11.00 km

Даулите
19.00 km
19.00 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 345 Александър Стефанов Бургас Мъже 40+ Финал (32.00 km) 03:37:32
2 331 Nikolay Nikolov Varna Мъже 40+ Финал (32.00 km) 03:43:32
3 352 АНДОН АТАНАСОВ Сливен Мъже 40+ Финал (32.00 km) 03:52:16
4 347 Мирослав Дяков Твърдица Мъже 40+ Финал (32.00 km) 04:00:52
5 329 Георги Гочев Сливен Мъже 40+ Финал (32.00 km) 04:01:27
6 330 Николай Писаров Бургас Мъже 40+ Финал (32.00 km) 04:03:18
7 363 Vasil Mihaylov Gabrovo Мъже Финал (32.00 km) 04:11:02
8 354 Петко Тодоров Бургас Мъже 40+ Финал (32.00 km) 04:11:23
9 356 Цветан Цветанов Сливен Мъже Финал (32.00 km) 04:22:24
10 340 Преслава Димитрова Сливен Жени Финал (32.00 km) 04:33:29
11 357 Петър Димитров Сливен Мъже 40+ Финал (32.00 km) 04:35:20
12 333 Стефан Керев Пловдив Мъже Финал (32.00 km) 04:36:46
13 339 Юрка Симеонова Сливен Жени 40+ Финал (32.00 km) 04:39:08
14 369 Димитър Димитров Дулово Мъже 40+ Финал (32.00 km) 04:39:08
15 367 Илия Колев Пловдив Мъже 40+ Финал (32.00 km) 04:40:28
16 349 Павел Йорданов Бургас Мъже 40+ Финал (32.00 km) 04:43:22
17 332 Славян Мярков Твърдица Мъже Финал (32.00 km) 04:43:35
18 365 Иван Гълъбинов Пловдив Мъже Финал (32.00 km) 04:46:43
19 346 Георги Господинов Разград Мъже Финал (32.00 km) 04:46:44
20 334 Галина Стоева Сливен Жени Финал (32.00 km) 04:47:22
21 359 Щерю Щерев Сливен Мъже 40+ Финал (32.00 km) 04:47:22
22 338 Ани Герасимова Русе Жени Финал (32.00 km) 04:57:42
23 327 Калина Бъчварова Бургас Жени Финал (32.00 km) 05:00:33
24 335 Станислав Илиев Сливен Мъже Финал (32.00 km) 05:05:07
25 337 Светлана Кирова Пловдив Жени 40+ Финал (32.00 km) 05:07:26
26 322 Димитър Георгиев Русе Мъже Финал (32.00 km) 05:14:21
27 336 Георги Ботушев Сливен Мъже Финал (32.00 km) 05:15:20
28 362 Андон Митев Сливен Мъже Финал (32.00 km) 05:25:25
29 325 Hristo Dimitrov Стара Загора Мъже Финал (32.00 km) 05:52:06
30 361 Георги Манчев Пловдив Мъже 40+ Финал (32.00 km) 05:55:24
31 328 Момчил Абаджиев Варна Мъже 40+ Финал (32.00 km) 06:07:50
32 324 Андон Горнаков Сливен Мъже 40+ Финал (32.00 km) 06:09:28
33 366 Мартин Панайотов Варна Мъже Финал (32.00 km) 06:24:40
34 360 Грета Момчева Разград Жени Финал (32.00 km) 06:24:55
35 326 Marin Dimitrov Стара Загора Мъже Финал (32.00 km) 06:39:35
36 320 Валентина Трънкова Горна Оряховица Жени Финал (32.00 km) 06:39:37
37 321 Николина Ламбева Горна Оряховица Жени Финал (32.00 km) 06:39:37
38 344 Силвия Радушева Варна Жени 40+ Финал (32.00 km) 06:44:02
39 343 Даниел Радушев Варна Мъже 40+ Финал (32.00 km) 06:44:03
40 348 Емил Христов Ямбол Мъже 40+ Финал (32.00 km) 06:44:43
41 342 Даниела Таргова София Жени 40+ Финал (32.00 km) 08:03:29
DNS 323 Николай Домбакян Пловдив Мъже - -
DNS 341 Deyan Dimov Markovo (Plovdiv) Мъже - -
DNS 350 Йордан Георгиев Сливен Мъже - -
DNS 351 Евлоги Величков Пловдив Мъже 40+ - -
DNS 353 Николай Грудов Бургас Мъже 40+ - -
DNS 355 Ivan Lebanov Sofia Мъже - -
DNS 358 Моника Христова София Жени - -
DNS 364 Елеонора Николова Габрово Мъже 40+ - -
DNS 368 Радомир Рашков Разград Мъже - -