Планински маратон "Сливен" - 9КМ TRAIL

Организатор: СПОРТЕН КЛУБ ПО ОРИЕНТИРАНЕ СИНИ КАМЪНИ

Състезатели: 51
Стартирали: 43
По трасето: 6
Финиширали: 36

Общо класиране

  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 133 Вели Исов Сливен Мъже Финал (9.00 km) 00:47:43
2 99 Тодор Стоянов Бургас Мъже Финал (9.00 km) 00:54:48
3 93 Станимира Димитрова Сливен Жени Финал (9.00 km) 00:58:47
4 91 Боян Георгиев Сливен Мъже Финал (9.00 km) 00:58:48
5 124 Нишан Такворян Сливен Мъже Финал (9.00 km) 00:58:48
6 127 Драгомир Денев Сливен Мъже Финал (9.00 km) 00:59:35
7 103 Радослав Цветков Велико Търново Мъже Финал (9.00 km) 01:04:33
8 134 Николай Славов Сливен Мъже Финал (9.00 km) 01:05:07
9 121 Ваня Желева Кабиле Жени Финал (9.00 km) 01:06:32
10 96 Павлин Фортунов Сливен Мъже Финал (9.00 km) 01:06:36
11 123 Валентина Карпутлиян Сливен Жени Финал (9.00 km) 01:07:22
12 140 Радомир Пламенов Разград Мъже Финал (9.00 km) 01:07:56
13 113 Деян Методиев Сливен Мъже Финал (9.00 km) 01:11:43
14 126 Виден Тенчев Ямбол Мъже Финал (9.00 km) 01:13:00
15 92 Мария Иванова Сливен Жени Финал (9.00 km) 01:16:50
16 132 Мариета Гочева Сливен Жени Финал (9.00 km) 01:17:24
17 100 Свилен Събев Севлиево Мъже Финал (9.00 km) 01:20:14
18 101 Весела Нацкова Севлиево Жени Финал (9.00 km) 01:20:14
19 109 Карамфилка Добрева Сливен Жени Финал (9.00 km) 01:20:47
20 129 Георги Балулов Сливен Мъже Финал (9.00 km) 01:24:28
21 90 Ивайло Мъндев Сливен Мъже Финал (9.00 km) 01:25:07
22 110 Красимира Кралева Пловдив Жени Финал (9.00 km) 01:26:00
23 105 Миглена Маринова Сливен Жени Финал (9.00 km) 01:26:02
24 136 Николета Костова Бургас Жени Финал (9.00 km) 01:26:55
25 137 Анета Борисова Ахелой Жени Финал (9.00 km) 01:27:15
26 107 Николай Христов Ямбол Мъже Финал (9.00 km) 01:29:11
27 128 Hamza Kimi Burgas Мъже Финал (9.00 km) 01:32:36
28 106 Деница Абаджиева Варна Жени Финал (9.00 km) 01:32:58
29 120 Мая Мандева Сливен Жени Финал (9.00 km) 01:34:36
30 98 Генка Георгиева Сливен Жени Финал (9.00 km) 01:38:56
31 95 Таня Тодорова Сливен Жени Финал (9.00 km) 01:38:57
32 138 Георги Иванов Сливен Мъже Финал (9.00 km) 01:44:30
33 115 Веселина Геренова-Стефанова СЛИВЕН Жени Финал (9.00 km) 01:50:23
34 139 Диан Баръмов Сливен Мъже Финал (9.00 km) 01:54:40
35 125 Анета Новакова Сливен Жени Финал (9.00 km) 02:06:36
36 97 Даниела Тотева Сливен Жени Финал (9.00 km) 02:55:11
- 102 Филип Цветков Варна Мъже - -
- 108 Нурджан Кадир Варна Жени - -
- 114 Силвия Данчева Сливен Жени - -
- 116 Петя Балулова Сливен Жени - -
- 117 Елисавета Вълкова Сливен Жени - -
- 135 Столиян Аврамов Стара Загора Мъже - -
DNF 130 Деница Атанасова Сливен Жени - -
DNS 94 Denitsa Peneva Sliven Жени - -
DNS 104 Иван Гочев Сливен Мъже - -
DNS 111 Диана Иванова Сливен Жени - -
DNS 112 Георги Караджов Сливен Мъже - -
DNS 118 Николай Славов Сливен Мъже - -
DNS 119 Teodor Georgiev Veliko Tarnovo Мъже - -
DNS 122 Румяна Гавраилова Сливен Жени - -
DNS 131 Димитър Вълчев Ямбол Мъже - -