37k Bike

Общо класиране


Горно изворово
18.50 km
18.50 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 374 Цветан Иванов Левски Мъже Финал (37.00 km) 01:29:00
2 347 Тодор Ангелов Зарата Мъже Финал (37.00 km) 01:32:00
3 128 Петър Пенчев Велораптор Мъже Финал (37.00 km) 01:37:19
4 390 Васил Стойчев Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:37:40
5 242 Ростислав Костадинов Велораптор Юноши Финал (37.00 km) 01:37:53
6 127 Николай Костадинов Велораптор Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:37:56
7 250 Камен Иванов Юноши Финал (37.00 km) 01:38:18
8 160 Георги Желев Костенурките Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:39:23
9 178 Hristo Zlatev Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:41:09
10 171 Стоян Стоянов КК "Несебър" Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:41:27
11 380 Виктор Еневе Мамут Юноши Финал (37.00 km) 01:43:01
12 371 Константин Михайлов Зарата Юноши Финал (37.00 km) 01:45:20
13 218 Георги Георгиев Веренишко бърдо Мъже Финал (37.00 km) 01:47:48
14 316 Стефан Стефанов Бръсначи-Вечна Младост-Свиленград Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:47:50
15 194 Христо Бонев Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:49:11
16 379 Добри Добрев Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:49:36
17 266 Борислав Динков Зарата Мъже Финал (37.00 km) 01:49:56
18 344 Николай Робов Зарата Мъже Финал (37.00 km) 01:49:57
19 356 Станимир Станчев Зарата Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:50:01
20 140 Георги Николов Училищни чудеса Мъже Финал (37.00 km) 01:50:19
21 147 Atanas Atanasov Мъже Финал (37.00 km) 01:50:54
22 283 Ради Арнаудов Софийски Планински Клуб Мъже Финал (37.00 km) 01:51:33
23 198 Атанас Попов Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:51:35
24 362 Милен Михайлов Зарата Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:51:35
25 232 Николай Колев Мъже Финал (37.00 km) 01:51:55
26 111 Мартин Трупарев 7 HILLS PLOVDIV Мъже Финал (37.00 km) 01:52:09
27 107 Иван Янков Планинско бягане Казанлък Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:54:11
28 373 Найден Илиев Troyanhorse Юноши Финал (37.00 km) 01:54:12
29 354 Константин Атанасов Зарата Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:54:12
30 308 Георги Качаров Мъже Финал (37.00 km) 01:56:05
31 314 Валентина Иванова Жени Финал (37.00 km) 01:56:13
32 340 Пламен Петров Зарата Мъже Финал (37.00 km) 01:56:40
33 174 Стефан Каръбски Мъже Финал (37.00 km) 01:57:38
34 175 Tsvetoslav Spasovski troyanhorse Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:58:01
35 136 веселин желев Зарата Мъже Финал (37.00 km) 01:58:04
36 386 Димитър Димитров Мъже 40+ Финал (37.00 km) 01:58:56
37 117 Georgi Georgiev Тигрите на Ботев Мъже Финал (37.00 km) 01:59:46
38 346 Хрисиан Николов Зарата Мъже Финал (37.00 km) 02:00:20
39 130 Bozhidar Gospodinov Мъже Финал (37.00 km) 02:01:07
40 285 Serge Bulah Мъже Финал (37.00 km) 02:01:31
41 302 Алексей Николов Edelweiss Bicycles Bulgaria Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:01:41
42 312 Viktoriya Danova КК Левски/ Софийски планински клуб Жени Финал (37.00 km) 02:03:30
43 253 Николай Йонков Юноши Финал (37.00 km) 02:03:42
44 249 Todor Georgiev Юноши Финал (37.00 km) 02:03:42
45 243 Кристиан Стоянов КК "Несебър" Юноши Финал (37.00 km) 02:03:51
46 313 Емилиана Иванова Жени Финал (37.00 km) 02:04:00
47 353 Светослав Нейков Веренишко Бърдо Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:04:46
48 221 Данаил Прангов Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:04:47
49 355 Нейчо Нейчев Зарата Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:06:51
50 105 Hristo Boyanov Мъже Финал (37.00 km) 02:06:51
51 203 Victor Simeonov Градус Мъже Финал (37.00 km) 02:07:18
52 176 Антони Христов Мъже Финал (37.00 km) 02:07:19
53 157 Иван Ганчев Вело Царево Мъже Финал (37.00 km) 02:07:22
54 206 Йордан Динков Мъже Финал (37.00 km) 02:07:24
55 116 Stanimir Peychev Тигрите на Ботев Мъже Финал (37.00 km) 02:07:36
56 195 rosen baychev Мъже Финал (37.00 km) 02:08:16
57 300 Димитър Павлов Edelweiss Bicycles Bulgaria Мъже Финал (37.00 km) 02:08:19
58 372 Антон Атанасов Зарата Юноши Финал (37.00 km) 02:08:52
59 345 Валентин Михайлов Зарата Мъже Финал (37.00 km) 02:09:07
60 173 Nikolai Stoqnov Мъже Финал (37.00 km) 02:09:16
61 319 Боян Макенджиев XC club Мъже Финал (37.00 km) 02:09:18
62 191 Петър Димитров 7 HILLS Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:10:41
63 179 Konstantin Yakimov ВелоПедали Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:11:39
64 114 Райчо Чучуранов 7 HILLS PLOVDIV Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:11:55
65 334 Ивелин Кралев Вело Царево Мъже Финал (37.00 km) 02:13:01
66 106 Боян Янков Планинско бягане Казанлък Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:13:05
67 268 Ivailo Venkov Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:13:08
68 389 Велизар Пачеджиев Мъже Финал (37.00 km) 02:13:15
69 297 Николай Парасков Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:13:20
70 190 Иван Цънцаров 7 HILLS Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:13:22
71 335 Делян Георгиев АВИТЕЛ Мъже Финал (37.00 km) 02:13:23
72 187 Венцислав Попов 7 HILLS Мъже Финал (37.00 km) 02:13:25
73 361 Живко Желязков Зарата Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:13:28
74 578 Кристина Дончева Жени Финал (37.00 km) 02:13:30
75 233 ЛЮБОМИР ВЕНКОВ Protekto Perfekto Мъже Финал (37.00 km) 02:14:21
76 201 Илиян Илиев Мъже Финал (37.00 km) 02:14:43
77 364 Станислав Паликарев Мъже Финал (37.00 km) 02:14:54
78 326 Йоана Вълканова Жени Финал (37.00 km) 02:15:31
79 342 Даниел Славов Зарата Мъже Финал (37.00 km) 02:15:55
80 368 Данаил Иванов Лястовица Юноши Финал (37.00 km) 02:16:26
81 235 Николай Кожухаров ManLy Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:16:31
82 246 Преслав Кожухаров КК "Лястовица 1905" Юноши Финал (37.00 km) 02:16:31
83 244 Мартин Андонов Юноши Финал (37.00 km) 02:16:34
84 385 Мариела Йорданова Жени Финал (37.00 km) 02:16:34
85 337 Матей Нохчев Мъже Финал (37.00 km) 02:17:42
86 133 Atanas Semerdjiev SAP Masters Мъже Финал (37.00 km) 02:18:48
87 289 Miroslav Dzhabrailov Мъже Финал (37.00 km) 02:21:00
88 269 Ivan Mustakichev Мъже Финал (37.00 km) 02:21:14
89 196 Zhivko Georgiev ВелоДрЪво Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:21:31
90 305 Владимир Петров XC club Мъже Финал (37.00 km) 02:21:31
91 166 Михаил Стефанов Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:21:35
92 154 Антон Петров Училищни чудеса Мъже Финал (37.00 km) 02:22:10
93 155 Иглика Атанасова Училищни чудеса Жени Финал (37.00 km) 02:22:16
94 182 Тодор Павлов Мъже Финал (37.00 km) 02:23:15
95 236 Явор Лазаров Мъже Финал (37.00 km) 02:23:19
96 282 Helene Robert Жени Финал (37.00 km) 02:23:20
97 148 Georgi Petrov Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:23:24
98 309 Мирослав Йорданов Мъже Финал (37.00 km) 02:26:49
99 262 Роман Георгиев Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:27:13
100 225 Мирослав Ангелов TIGO Мъже Финал (37.00 km) 02:27:53
101 270 Kameliya Kamenova Веренишко бърдо Жени Финал (37.00 km) 02:28:14
102 115 Tihomir Ganchev Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:28:15
103 113 Борис Костов 7 HILLS PLOVDIV Мъже Финал (37.00 km) 02:29:02
104 365 Minko Banchev Мъже Финал (37.00 km) 02:29:52
105 227 Васил Пачеджиев VP Team Мъже Финал (37.00 km) 02:30:48
106 112 Даниел Илев Мъже Финал (37.00 km) 02:31:11
107 110 Андриян Янев 7 HILLS PLOVDIV Мъже Финал (37.00 km) 02:32:24
108 189 Рашко Тодоров 7HILLS Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:32:25
109 387 Диньо Динев Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:32:25
110 224 Александра Микова Жени Финал (37.00 km) 02:32:30
111 204 Mila Dimitrova Жени Финал (37.00 km) 02:32:32
112 251 Велислав Дейкин Юноши Финал (37.00 km) 02:32:36
113 294 Martin Bahov Клечо и Мечо Мъже Финал (37.00 km) 02:33:22
114 172 Атанас Михайлов Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:34:29
115 145 Преслав Стефанов Мъже Финал (37.00 km) 02:35:11
116 358 Радостин Кънчев Зарата Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:35:31
117 321 Александър Мархолев с Тате Юноши Финал (37.00 km) 02:35:38
118 151 Александър Иванов Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:36:01
119 226 Тодор Тодоров Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:36:26
120 301 Янко Дамянов Edelweiss Bicycles Bulgaria Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:37:32
121 169 Христо Кобаков Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:37:39
122 320 Radoslav Radov Веренишко бърдо Мъже Финал (37.00 km) 02:39:28
123 273 Янка Трифонова С приятели постигаме повече Жени Финал (37.00 km) 02:39:32
124 170 Кичка Дянкова Мини Мамут Жени Финал (37.00 km) 02:39:47
125 207 Kaloyan Evtimov Мъже Финал (37.00 km) 02:40:15
126 126 Veselin Zhelev Мъже Финал (37.00 km) 02:40:48
127 101 Силвия Неделчева Red Mamba Жени Финал (37.00 km) 02:41:43
128 184 Ivo Keranov Мъже Финал (37.00 km) 02:42:04
129 255 Мартин Колев Крос-Кръчма Юноши Финал (37.00 km) 02:42:31
130 369 Кубрат Иванов Юноши Финал (37.00 km) 02:43:39
131 102 Elena Boydeva Red Mamba Жени Финал (37.00 km) 02:43:41
132 263 Angelina Ilieva Жени Финал (37.00 km) 02:45:11
133 281 Stefan Rigert Мъже Финал (37.00 km) 02:45:15
134 298 Lilia Petrova The Cyclique Жени Финал (37.00 km) 02:45:19
135 142 Живко Букоров Мъже Финал (37.00 km) 02:45:26
136 231 Мариян Василев YaHooooOSkyDance Мъже Финал (37.00 km) 02:45:26
137 212 Борис Бонев Сухите Спускачи Мъже Финал (37.00 km) 02:45:42
138 131 Stefan Dochev Мъже Финал (37.00 km) 02:45:44
139 264 Elena Lilova Жени Финал (37.00 km) 02:46:28
140 144 Димитър Илиев Мъже Финал (37.00 km) 02:46:53
141 292 Иван Киряков Старозагорски тигри Мъже Финал (37.00 km) 02:47:09
142 188 Динко Комаров 7 HILLS Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:47:12
143 357 Лъчезар Евлогиев Зарата Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:47:41
144 275 Ина Макавеева С приятели постигаме повече Жени Финал (37.00 km) 02:47:43
145 291 Добромир Ботев Старозагорски тигри Мъже Финал (37.00 km) 02:48:05
146 129 Стефан Цвятков MentorMate Мъже Финал (37.00 km) 02:48:53
147 284 Гергана Железарска Жени Финал (37.00 km) 02:49:05
148 257 Даниел Атанасов Мъже Финал (37.00 km) 02:49:10
149 382 Благовест Благоев Мъже Финал (37.00 km) 02:50:04
150 254 Веско Колев Крос-Кръчма Юноши Финал (37.00 km) 02:50:29
151 324 Биляна Гатева Жени Финал (37.00 km) 02:50:29
152 293 Христо Бонев Клечо и Мечо Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:51:44
153 202 Boyan Hristov Мъже Финал (37.00 km) 02:51:50
154 360 Петко Басамаков Зарата Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:51:58
155 108 Radoslav Lazarkov VP team Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:53:12
156 376 Саша Владимирова Бургас - Гларус Джуниър Жени Финал (37.00 km) 02:53:42
157 261 Nadezhda Angelova Жени Финал (37.00 km) 02:53:48
158 143 Мариела Миткова Колосипедисти Жени Финал (37.00 km) 02:54:33
159 217 Владимир Владимиров Веренишко бърдо Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:54:54
160 156 Айсен Кременлиева Училищни чудеса Жени Финал (37.00 km) 02:56:41
161 299 Valeri Bozhinov Мъже Финал (37.00 km) 02:57:11
162 152 Мартина Димитрова Жени Финал (37.00 km) 02:57:12
163 122 Елена Станишева Кочове и кобри Жени Финал (37.00 km) 02:57:14
164 228 Васил Спасов КК Велодръво Мъже Финал (37.00 km) 02:57:15
165 391 Станислав Узунов Мъже Финал (37.00 km) 02:57:19
166 208 Илиян Тодоров Мъже Финал (37.00 km) 02:58:34
167 276 Антон Вълчев С приятели постигаме повече Мъже Финал (37.00 km) 02:59:28
168 375 Никола Владимиров Бургас - Гларус Джуниър Юноши Финал (37.00 km) 02:59:51
169 377 Владимир Владимиров Бургас - Гларус Джуниър Мъже 40+ Финал (37.00 km) 02:59:52
170 103 Тихомир Колев Мъже Финал (37.00 km) 03:02:20
171 134 Metodi Nachev SAP Masters Мъже Финал (37.00 km) 03:02:22
172 274 Гергана Ганчева С приятели постигаме повече Жени Финал (37.00 km) 03:02:26
173 381 Денимир Узунов Мъже Финал (37.00 km) 03:02:34
174 159 Genadi Zayakov Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:02:35
175 286 Павел Петков КросКръчма Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:04:59
176 104 Hollise Davis Жени Финал (37.00 km) 03:05:42
177 213 Юлиян Игнатов Сухите Спускачи Мъже Финал (37.00 km) 03:05:54
178 153 Виктория Маргаритова Жени Финал (37.00 km) 03:06:14
179 245 Никола Гашев Колосипедисти Юноши Финал (37.00 km) 03:06:54
180 303 Димо Йорданов Edelweiss Bicycles Bulgaria Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:07:06
181 185 Valeria Yakovova Жени Финал (37.00 km) 03:07:23
182 214 Димитър Кръстев Сухите Спускачи Мъже Финал (37.00 km) 03:08:13
183 197 Памела Радева Градус Жени Финал (37.00 km) 03:08:21
184 290 Pavel Terziivanov Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:09:08
185 384 Веселин Колев Крос-кръчма Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:12:15
186 331 Ралица Лазарова Софийски Планински Клуб Жени Финал (37.00 km) 03:12:20
187 215 Владислав Дейкин Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:13:43
188 651 Николай Колев Мъже Финал (37.00 km) 03:13:48
189 135 Стоян Димитров Мъже Финал (37.00 km) 03:14:28
190 383 Силвия Николова Жени Финал (37.00 km) 03:15:45
191 186 Николай Шиков 7 HILLS Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:16:40
192 327 Екатерина Блохина Жени Финал (37.00 km) 03:16:42
193 132 Станимир Николов Шкембе Мъже Финал (37.00 km) 03:17:07
194 237 Георги Попов Мъже Финал (37.00 km) 03:18:51
195 150 Десислава Пейкова Жени Финал (37.00 km) 03:19:27
196 338 Стефан Цанев Mentormate Мъже Финал (37.00 km) 03:19:32
197 200 Владимир Станков Мъже Финал (37.00 km) 03:21:59
198 593 Цветан Цаков Мъже Финал (37.00 km) 03:22:20
199 109 Илиян Величков Шкембе Мъже Финал (37.00 km) 03:23:30
200 366 Наум Велинов Мъже Финал (37.00 km) 03:24:33
201 287 Станчо Станчев Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:25:15
202 351 Димитричка Ценова Софийски Планински Клуб Мъже Финал (37.00 km) 03:26:02
203 239 Александър Янков Мъже Финал (37.00 km) 03:28:35
204 367 Даниела Димитрова Жени Финал (37.00 km) 03:28:37
205 304 Димитър Войнов Мъже Финал (37.00 km) 03:32:11
206 310 Ivaylo Terziev Мъже Финал (37.00 km) 03:32:18
207 332 Явор Маринов Мъже Финал (37.00 km) 03:32:33
208 311 Kolyo Terziev Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:32:40
209 318 Krasimira Doncheva Жени Финал (37.00 km) 03:32:56
210 141 Никола Габровски самотен Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:35:43
211 248 Tomislav Zarzalanov Юноши Финал (37.00 km) 03:36:29
212 265 Йордан Капасъзов Мъже Финал (37.00 km) 03:36:30
213 370 Дарин Дянков Юноши Финал (37.00 km) 03:37:33
214 271 Огнян Дянков Устрем Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:37:33
215 328 Blagovesta Pugyova Жени Финал (37.00 km) 03:38:23
216 272 Николай Джабарски крос Кръчма Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:40:56
217 279 Илия Русев Кочове и кобри Мъже Финал (37.00 km) 03:41:48
218 240 Асен Цекин Мъже Финал (37.00 km) 03:43:51
219 363 Стоян Стоянов Мъже Финал (37.00 km) 03:44:19
220 343 Иван Басамаков Зарата Мъже Финал (37.00 km) 03:47:38
221 288 Денислав Петров Мъже Финал (37.00 km) 03:47:50
222 210 Николай Стоянов Сухите Спускачи Мъже Финал (37.00 km) 03:50:43
223 193 Светослав Йончев Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:52:04
224 162 Ivan Dyulgerov Силвър Стар Мъже Финал (37.00 km) 03:53:31
225 317 Plamen Donchev Мъже 40+ Финал (37.00 km) 03:53:33
226 315 Katrin Damyanova Жени Финал (37.00 km) 03:55:47
227 378 Мартин Танчев Мини Мамут Юноши Финал (37.00 km) 04:00:09
228 164 Пейчо Пейов Мъже 40+ Финал (37.00 km) 04:05:40
229 158 Кристина Василева Жени Финал (37.00 km) 04:06:22
230 139 Kamen Stoyanov Мъже Финал (37.00 km) 04:11:21
231 330 Ралица Тихова Софийски Планински Клуб Жени Финал (37.00 km) 04:12:04
232 120 Стефан Стефанов Кочове и кобри Мъже Финал (37.00 km) 04:16:47
233 278 Гено Иванов Мъже 40+ Финал (37.00 km) 04:18:45
234 306 Milen Milushev Milushevs Family Мъже Финал (37.00 km) 04:19:28
235 307 Irma Enfiedzhiyan Milushevs family Жени Финал (37.00 km) 04:19:28
236 138 Marina Varbanova Жени Финал (37.00 km) 04:21:30
237 258 Boril Petrov Мъже Финал (37.00 km) 04:25:34
238 149 Detelina Arnaudova Жени Финал (37.00 km) 04:25:34
239 119 Мирослав Марков Кочове и кобри Мъже Финал (37.00 km) 04:36:49
240 118 Илонка Захариева Кочове и кобри Жени Финал (37.00 km) 04:36:50
241 121 Маргарита Райчева Кочове и кобри Жени Финал (37.00 km) 04:36:50
242 168 Драган Драганов Родителите на Лора Мъже Финал (37.00 km) 04:40:33
243 163 Krum Cherpokov Силвър Стар Мъже Финал (37.00 km) 04:40:33
244 167 Таня Митакева Родителите на Лора Жени Финал (37.00 km) 04:40:33
245 260 Андрей Арнаудов Антуража на Лора Мъже 40+ Финал (37.00 km) 04:40:33
246 161 Dimitar Pishtronov Силвър Стар Мъже 40+ Финал (37.00 km) 04:40:35
247 123 Borislav Gueorguiev Сухите спускачи Мъже Финал (37.00 km) 04:43:33
248 124 Gergana Gueorguieva Сухите спускачи Жени Финал (37.00 km) 04:50:15
249 296 Мартина Илиева Антуража на Лора Жени Финал (37.00 km) 05:00:45
250 295 Кирил Петров Антуража на Лора Мъже Финал (37.00 km) 05:00:46
251 183 Martin Kulev Мъже Финал (37.00 km) 05:18:22
252 277 Boryana Kostadinova velosipedi-i-likra Жени Финал (37.00 km) 05:26:23
253 350 Тодор Димов Мъже Финал (37.00 km) 05:26:58
DNF 388 Йордан Петков Мъже Финал (37.00 km) 01:19:38
DNF 177 Alexander Tomovski Вело Педали Мъже 40+ Горно изворово (18.50 km) 01:14:52
DNS 125 Georgi Babikov Мъже - -
DNS 137 Ивелин Кралев Вело Царево Мъже - -
DNS 146 Ярослав Чепурной Мъже - -
DNS 165 Danail Atanasov Мъже - -
DNS 180 Vasil Pachedzhiev Вело педали Мъже - -
DNS 181 Ивайло Маринов Сам съм си :) Мъже - -
DNS 192 Борис Симеонов Мъже 40+ - -
DNS 199 Plamen Stanev Мъже - -
DNS 205 Pavel Kostadinov Мъже - -
DNS 209 Андон Рангелов Мъже 40+ - -
DNS 211 Андрей Николов Сухите Спускачи Мъже - -
DNS 216 Христофор Памятних Мъже - -
DNS 219 Александър Василев Мъже 40+ - -
DNS 220 Даниела Динчева Жени - -
DNS 222 Станимир Станчев The Honey Badgers Мъже - -
DNS 223 ИВАН ИВАНЧЕВ Мъже - -
DNS 229 Димана Ганчева UzanaRuns Жени - -
DNS 230 Ирма Атанасова Жени - -
DNS 234 Станислав Захариев Мъже 40+ - -
DNS 238 Любомир Танкишев Мъже - -
DNS 241 Алиса Терзиева СПК Жени - -
DNS 247 Dimo Konstantinov Юноши - -
DNS 252 Георги Памятних Юноши - -
DNS 256 Alexander Vodenicharov Silver Star Мъже - -
DNS 259 Nadezhda Darzeva BT Revolution Жени - -
DNS 267 Пламен Петров Зарата Мъже - -
DNS 280 Стоян Стоянов Мъже - -
DNS 322 Дарин Дянков Устрем Юноши - -
DNS 323 Deyan Petrov Мъже - -
DNS 325 Камелия Каменов Веренишко Бърдо Жени - -
DNS 329 Биляна Гатева Жени - -
DNS 333 Жоро Ангелов Софийски Планински Клуб Мъже - -
DNS 336 Преслав Павлов СПК Мъже - -
DNS 339 Даниел Атанасов Мъже - -
DNS 341 Борислав Динков Зарата Мъже - -
DNS 349 Борил Петров Мъже - -
DNS 352 Веселин Колев Крос Кръчми Мъже 40+ - -
DNS 359 Николай Колев Зарата Мъже 40+ - -