Спици и бодли 2021 - 47k Bike

Организатор: Софийски планински клуб

Състезатели: 164
Стартирали: 128
По трасето: 0
Финиширали: 126

Общо класиране


Горно изворово
18.50 km
18.50 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 516 Bogdan Stoychev Верея Мъже Финал (47.00 km) 02:08:35
2 611 Петър Чавдаров Мъже Финал (47.00 km) 02:08:36
3 534 Martin Stefanov Blue Rocks Мъже Финал (47.00 km) 02:12:43
4 530 Vladislav Gyurov Veloraptor Мъже Финал (47.00 km) 02:12:56
5 592 Петър Матов Велоклуб МАМУТ Мъже Финал (47.00 km) 02:13:40
6 580 Boris Kasherov ВЕЛОРАПТОР Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:14:08
7 546 Калин Русев Veloraptor Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:15:21
8 667 Бойко Танчев Мамут Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:15:23
9 601 Станимир Иванов Мъже Финал (47.00 km) 02:15:43
10 579 Александър Жеков Blue Rocks Мъже Финал (47.00 km) 02:21:03
11 648 Илия Вълканов Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:22:46
12 626 Жеко Стойчев Зарата Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:24:43
13 614 Манол Донев DiRT Bulgaria Мъже Финал (47.00 km) 02:31:03
14 615 Борис Първанов Fast Pedal Bankya Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:32:40
15 544 Алекс Иванов Veloraptor Мъже Финал (47.00 km) 02:32:59
16 632 Stan Minkov Три за щастие Мъже Финал (47.00 km) 02:33:22
17 508 Драгомир Николов КСК Русе Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:34:23
18 640 Georgi Angelov Загорец Мъже Финал (47.00 km) 02:34:23
19 545 Александър Алексиев Veloraptor Мъже Финал (47.00 km) 02:34:31
20 647 Nikolay Sofroniev Мъже Финал (47.00 km) 02:35:28
21 550 Румен Панайотов КК Глиган Мъже Финал (47.00 km) 02:39:23
22 549 Тодор Манев КК Глиган Мъже Финал (47.00 km) 02:39:28
23 529 Daniel Dudovski Мъже Финал (47.00 km) 02:39:30
24 536 Даниел Доникян Белите от София Мъже Финал (47.00 km) 02:39:30
25 619 Людмил Лозов Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:42:21
26 538 Николай Касаков Училищни чудеса Мъже Финал (47.00 km) 02:43:19
27 627 Георги Илчев Зарата Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:43:59
28 541 Michael Lever Avocet RC - UK Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:50:21
29 543 Илия Русанов BT Revolution Мъже Финал (47.00 km) 02:50:24
30 634 Алекс Бойчев Мъже Финал (47.00 km) 02:52:47
31 629 Живко Димитров Зарата Мъже Финал (47.00 km) 02:53:38
32 527 Венцислав Гашев Колосипедисти Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:55:45
33 564 Ивета Костадинова Veloraptor Жени Финал (47.00 km) 02:55:53
34 503 Стефан Василев Мъже Финал (47.00 km) 02:55:59
35 618 Kostadin Hristov Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:56:27
36 623 Светозар Стойчев Зарата Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:58:36
37 624 Иван Кючуков Зарата Мъже Финал (47.00 km) 02:59:06
38 613 Недялко Енчев Мамут Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:59:29
39 668 Николай Титев Мамут Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:59:29
40 643 Павел Пройнов КК Варна Мъже 40+ Финал (47.00 km) 02:59:43
41 591 Димитър Динчев Мъже Финал (47.00 km) 03:03:06
42 555 Борис Мечкуев BT Revolution Мъже Финал (47.00 km) 03:03:33
43 557 VLADISLAV IVANOV Bt revolution Мъже Финал (47.00 km) 03:04:04
44 502 Стилиян Стоянов Загорец Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:04:21
45 646 николай колев костенурките Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:05:01
46 565 Teodor Karamfilov Мъже Финал (47.00 km) 03:05:59
47 637 Светослав Казаков Beer Bastards Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:07:12
48 518 Raiko Nikolov TriTeamVarna Мъже Финал (47.00 km) 03:07:30
49 603 Светлин Коевски Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:09:55
50 505 Stanislav Tsvetkov КАРАТЕ ЛИ БЕ Мъже Финал (47.00 km) 03:09:56
51 522 Diyan Dolapchiev Велоцарево Мъже Финал (47.00 km) 03:10:04
52 501 Мирослав Мирчев Загорец Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:10:58
53 519 Velizar Bagarov Vlaka Strela 1993 Мъже Финал (47.00 km) 03:11:25
54 528 Iliya Iliev Tri Team Sofia Мъже Финал (47.00 km) 03:12:47
55 659 Андрей Осойски Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:13:38
56 568 Lilly Angelova Училищни чудеса Жени Финал (47.00 km) 03:14:25
57 577 Коста Кирязов Вело Царево Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:14:50
58 504 Plamen Momchilov Adidas Runers Sofia Мъже Финал (47.00 km) 03:16:21
59 645 Светлин Панчев Кайлъшка Долина Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:16:27
60 658 Румен Димитров Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:16:28
61 561 Иван Шиндаров Велоклуб Олимп Мъже Финал (47.00 km) 03:19:21
62 520 Vladimir Bakalov Вело Царево Мъже Финал (47.00 km) 03:20:55
63 585 Alexander Nikolov Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:21:49
64 540 Юлиан Златанов ВЕЛОМАШИНИ Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:22:24
65 535 Калин Кръстев Мъже Финал (47.00 km) 03:22:45
66 644 Александър Иванов Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:24:22
67 584 Георги Николов Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:24:45
68 559 Kaloyan Orizarov Мъже Финал (47.00 km) 03:25:08
69 514 Delian Momtchilov Мъже Финал (47.00 km) 03:25:35
70 633 Мартин Стефанов С приятели постигаме повече Мъже Финал (47.00 km) 03:29:26
71 526 Venelin Syarov Колосипедисти Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:30:26
72 622 Людмил Чингов Мъже Финал (47.00 km) 03:30:27
73 506 Petko Dilchev adidas Runners Sofia Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:31:46
74 521 Nikolay Kanev Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:32:03
75 539 Мариян Михайлов ВЕЛОМАШИНИ Мъже Финал (47.00 km) 03:32:12
76 654 Милен Гайгаджов Мъже Финал (47.00 km) 03:34:57
77 649 Венцислава Цачева Жени Финал (47.00 km) 03:36:20
78 666 Савко Ставрев Крива спица Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:36:27
79 509 Георги Георгиев КСК Русе Мъже Финал (47.00 km) 03:38:05
80 596 Илия Митев Мъже Финал (47.00 km) 03:39:32
81 595 Борислав Николов АВИТЕЛ Мъже Финал (47.00 km) 03:39:33
82 639 Станислав Гьошев Велоразходка Мъже Финал (47.00 km) 03:40:58
83 562 Ivan Starzgov Смодотатъчен Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:41:44
84 558 Daniela Dincheva Жени Финал (47.00 km) 03:44:24
85 598 Николай Коновски KK Глиган Мъже Финал (47.00 km) 03:45:41
86 587 Teodora Pashina-Dimitrova Сухите Спускачи Жени Финал (47.00 km) 03:46:56
87 636 Kiril Lubenov Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:47:45
88 628 Атанас Атанасов Зарата Мъже 40+ Финал (47.00 km) 03:57:25
89 537 Йоана Славова Училищни чудеса Жени Финал (47.00 km) 03:59:07
90 548 Georgi Petrov Мъже Финал (47.00 km) 03:59:08
91 606 Юрий Донев DiRT Bulgaria Мъже Финал (47.00 km) 03:59:09
92 638 Terence Brett Мъже 40+ Финал (47.00 km) 04:07:25
93 525 Цветомир Иванов Мъже Финал (47.00 km) 04:10:41
94 507 Dobrin Stoyanov Колосипедисти Мъже 40+ Финал (47.00 km) 04:10:42
95 524 Мартин Иванов Мъже Финал (47.00 km) 04:10:46
96 625 Венелин Ицов Зарата Мъже 40+ Финал (47.00 km) 04:12:20
97 576 Viktor Solenoid Мъже Финал (47.00 km) 04:12:30
98 583 Rumen Metodiev Мъже Финал (47.00 km) 04:12:32
99 582 Totka Todorova Жени Финал (47.00 km) 04:12:33
100 586 Цветелина Бенева Жени Финал (47.00 km) 04:14:12
101 511 Мариян Генов Мъже Финал (47.00 km) 04:14:13
102 569 Petar Georgiev Шкембе Мъже Финал (47.00 km) 04:18:31
103 573 Kostadin Bobchev Шкембе Мъже Финал (47.00 km) 04:18:31
104 574 Todor Krustev Шкембе Мъже Финал (47.00 km) 04:18:31
105 620 Иво Мархолев Камбаните Мъже 40+ Финал (47.00 km) 04:25:22
106 635 Ивелина Стоянова велоклуб Мамут / СПК Жени Финал (47.00 km) 04:26:11
107 641 Doncho Markov Мъже Финал (47.00 km) 04:27:20
108 616 Владимир Алфонсо FMD Мъже Финал (47.00 km) 04:33:05
109 590 Християн Колев Мъже 40+ Финал (47.00 km) 04:33:20
110 610 Румен Маждраков Рогачите Мъже Финал (47.00 km) 04:34:53
111 556 Daniel Stefanov PSI Мъже Финал (47.00 km) 04:38:30
112 657 Сранимир Станчев Мъже 40+ Финал (47.00 km) 04:45:21
113 554 Боян Симеонов Мъже Финал (47.00 km) 04:52:06
114 510 Павлина Генова Жени Финал (47.00 km) 05:03:47
115 563 Boriana Bounardjieva Жени Финал (47.00 km) 05:05:11
116 533 Венелин Цаков Борей Байк Мъже 40+ Финал (47.00 km) 05:05:42
117 532 Александър Трифонов Борей Байк Мъже Финал (47.00 km) 05:05:50
118 650 София Иванова velosipedi-i-likra Жени Финал (47.00 km) 05:06:02
119 597 Виолин Иванов Мъже Финал (47.00 km) 05:10:18
120 630 Krasimir Apostolov Гларус Рейсинг Бургас Мъже 40+ Финал (47.00 km) 05:10:35
121 631 Stefan Mikov Мъже Финал (47.00 km) 05:17:28
122 571 Ivan Todorov Шкембе Мъже Финал (47.00 km) 05:18:00
123 517 Stayko Bechev Chevermeto Crew Мъже Финал (47.00 km) 05:18:22
124 642 Milen Minev Мъже Финал (47.00 km) 05:39:28
125 581 Dimitar Zdravkov Мъже Финал (47.00 km) 06:21:20
126 621 Dilyan Tsenkov Мъже Финал (47.00 km) 06:21:22
DNF 552 Pavlin Todorov КК Глиган Мъже 40+ Горно изворово (18.50 km) 00:55:06
DNF 553 Nigel Morgan MTB Bansko Мъже 40+ - -
DNS 512 Милен Тодоров Велораптор Мъже 40+ - -
DNS 513 Виктор Танков Велораптор Мъже 40+ - -
DNS 515 Dimitar Petkov Milestone Мъже - -
DNS 523 Асен Дапев Мъже - -
DNS 531 Цветомир Петков Луда гора Мъже 40+ - -
DNS 542 Sava Solarov Мъже - -
DNS 547 Матей Нохчев Мъже - -
DNS 551 Borislav Nikolov Авител Мъже - -
DNS 560 Elin Angelov fast pedals bankya Мъже 40+ - -
DNS 566 Иво Ройлев Fast Pedals Мъже 40+ - -
DNS 567 Мартин Вацек Мъже 40+ - -
DNS 570 Stoyko Ivanov Шкембе Мъже - -
DNS 572 Nikola Chanev Шкембе Мъже - -
DNS 575 Nigel Morgan MTB Bansko Мъже 40+ - -
DNS 588 Адриан Георгиев Мъже - -
DNS 589 Иво Ройлев Fast Pedals Мъже 40+ - -
DNS 594 Николай Вълчев Мъже - -
DNS 599 Рафал Арел Рогачите Мъже - -
DNS 600 Кирил Левтеров Мъже 40+ - -
DNS 602 Найден Данчев КК "Илчов баир" Мъже - -
DNS 604 Георги Георгиев Мъже - -
DNS 605 Валентин Николов Мъже - -
DNS 607 Мария Боянова Мамут Жени - -
DNS 608 Karen Tateosyan РОГАЧИТЕ Мъже - -
DNS 609 Асен Стоянчев Рогачите Мъже - -
DNS 617 Катерина Киричева Софийски планински клуб Жени - -
DNS 652 Живко Димитров Зарата Мъже - -
DNS 653 Иван Кючуков Зарата Мъже - -
DNS 655 Martin Kulev Chevermeto Crew Мъже - -
DNS 656 Иван Антонов Софийски Планински Клуб Мъже - -
DNS 660 Огнян Дянков Мъже 40+ - -
DNS 661 Атанас Атанасов Зарата Мъже 40+ - -
DNS 662 Георги Илчев Зарата Мъже 40+ - -
DNS 663 Жеко Стойчев Зарата Мъже 40+ - -
DNS 664 Венелин Ицов Зарата Мъже 40+ - -
DNS 665 Светозар Стойчев Зарата Мъже 40+ - -