Thracian Ultra 2022 - ГЕЛА РЪН 20

Организатор: Сдружение “Български Ултра Маратони 2020“

Състезатели: 125
Стартирали: 110
По трасето: 0
Финиширали: 110

Общо класиране


Гела
13.50 km
13.50 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 155 Philip Nasr Мъже Финал (20.00 km) 02:33:16
2 214 Kalin Chinovski Мъже Финал (20.00 km) 02:37:40
3 181 Georgi Ianev Мъже Финал (20.00 km) 02:37:56
4 149 Mumun Salimov Мъже Финал (20.00 km) 02:46:28
5 196 Stanimir Stankov Мъже Финал (20.00 km) 02:49:15
6 126 Rositsa Stefanova Жени Финал (20.00 km) 02:55:21
7 212 Andrey Tagarev Мъже Финал (20.00 km) 02:57:59
8 203 Nestor Domuschiev Мъже Финал (20.00 km) 03:00:15
9 192 Antonio Davidov Мъже Финал (20.00 km) 03:00:42
10 127 Nikolay Stefanov Мъже Финал (20.00 km) 03:00:51
11 140 Boryana Angelova Жени Финал (20.00 km) 03:01:04
12 177 Dimitar Ganichev Мъже Финал (20.00 km) 03:02:53
13 148 Ivan Dobrev Мъже Финал (20.00 km) 03:03:02
14 153 KIRIL POPOV Мъже Финал (20.00 km) 03:04:30
15 151 Pantalei Zlatkov Мъже Финал (20.00 km) 03:07:36
16 182 ELENA GEORGIEVA Жени Финал (20.00 km) 03:07:45
17 124 Evlogi Velichkov Мъже Финал (20.00 km) 03:08:05
18 147 Ivan Petkov Мъже Финал (20.00 km) 03:09:10
19 117 Yakim Pehlivanov Мъже Финал (20.00 km) 03:10:29
20 208 Miroslav Genov Мъже Финал (20.00 km) 03:10:31
21 118 Ivaylo Vasilev Мъже Финал (20.00 km) 03:10:37
22 201 Ivan Nankinov Мъже Финал (20.00 km) 03:12:24
23 217 Georgi Georgiev Мъже Финал (20.00 km) 03:12:56
24 171 Nadya Kalcheva Жени Финал (20.00 km) 03:15:44
25 302 Tsanko Slavchev Мъже Финал (20.00 km) 03:15:46
26 135 Svetoslav Stoev Мъже Финал (20.00 km) 03:15:49
27 165 Dimitar Tanev Мъже Финал (20.00 km) 03:16:01
28 220 Lyubomira Hristova Жени Финал (20.00 km) 03:16:09
29 215 Atanas Chilingirov Мъже Финал (20.00 km) 03:16:10
30 193 Krasimir Peikov Мъже Финал (20.00 km) 03:16:39
31 218 Nikola Nikolov Мъже Финал (20.00 km) 03:16:41
32 157 Teodor Chavdarov Мъже Финал (20.00 km) 03:18:51
33 130 Rosen Todorov Мъже Финал (20.00 km) 03:18:54
34 133 Nikolay Velichkov Мъже Финал (20.00 km) 03:19:23
35 120 Plamen Georgiev Мъже Финал (20.00 km) 03:19:28
36 141 Dobromir Genov Мъже Финал (20.00 km) 03:19:33
37 146 Kaloyan Kondarev Мъже Финал (20.00 km) 03:19:34
38 159 Maksimilyan Berovski Мъже Финал (20.00 km) 03:19:44
39 115 Ivan Rusev Мъже Финал (20.00 km) 03:22:06
40 156 Todor Vatralev Мъже Финал (20.00 km) 03:22:15
41 134 Kiril Penchev Мъже Финал (20.00 km) 03:24:47
42 129 Lalli Birindjieva Ilcheva-Litta Жени Финал (20.00 km) 03:25:38
43 150 Nikola Kerefein Мъже Финал (20.00 km) 03:25:53
44 213 Ivan Kirev Мъже Финал (20.00 km) 03:25:54
45 185 Zhivko Argirov Мъже Финал (20.00 km) 03:27:05
46 205 Alexandra Katsarska Жени Финал (20.00 km) 03:28:52
47 164 Ivan Vasilev Мъже Финал (20.00 km) 03:30:40
48 104 Todor Kostadinov Мъже Финал (20.00 km) 03:30:57
49 211 Ivaylo Hristov Мъже Финал (20.00 km) 03:31:19
50 111 Genadi Ivanov Мъже Финал (20.00 km) 03:32:42
51 162 Georgi Voychev Мъже Финал (20.00 km) 03:35:07
52 207 Evgeni Genov Мъже Финал (20.00 km) 03:35:16
53 169 Anabel Manastirska Жени Финал (20.00 km) 03:35:16
54 137 Evgeni Velkov Мъже Финал (20.00 km) 03:35:29
55 216 Natalia Prissadova Жени Финал (20.00 km) 03:35:55
56 176 Petko Petkov Мъже Финал (20.00 km) 03:36:37
57 123 Димов Димо Мъже Финал (20.00 km) 03:37:09
58 122 Nayden Naydev Мъже Финал (20.00 km) 03:37:09
59 105 Hristo Gerdzhikov Мъже Финал (20.00 km) 03:37:31
60 128 Goran Ghenchev Мъже Финал (20.00 km) 03:39:33
61 154 Boika Dimkina Жени Финал (20.00 km) 03:40:57
62 180 Ivan Karaivanov Мъже Финал (20.00 km) 03:41:12
63 219 Милен Кънчев Мъже Финал (20.00 km) 03:45:24
64 202 Monika Paskaleva Жени Финал (20.00 km) 03:46:18
65 138 Hristo Borisov Мъже Финал (20.00 km) 03:47:59
66 119 Ivan Martinov Мъже Финал (20.00 km) 03:48:07
67 170 Konstantin Kalchev Мъже Финал (20.00 km) 03:48:31
68 183 Stefan Dobrikov Мъже Финал (20.00 km) 03:50:32
69 200 Stiliyan Nikolov Мъже Финал (20.00 km) 03:56:56
70 143 Gabriela Petrova Жени Финал (20.00 km) 03:56:56
71 161 Evgeni Dimitrov Мъже Финал (20.00 km) 03:57:48
72 190 Krasimira Angelova Жени Финал (20.00 km) 04:00:30
73 186 Filip Filchev Мъже Финал (20.00 km) 04:00:30
74 199 Kostadin Kostadinov Мъже Финал (20.00 km) 04:04:43
75 179 Milko Mumdzhiev Мъже Финал (20.00 km) 04:04:46
76 103 Victoria Vasileva Жени Финал (20.00 km) 04:06:56
77 160 Irina Pavlova Жени Финал (20.00 km) 04:06:57
78 112 Evelina Damyanova Жени Финал (20.00 km) 04:08:09
79 341 Mishel Georgieva Мъже Финал (20.00 km) 04:10:47
80 132 Krastin Dimitrov Мъже Финал (20.00 km) 04:10:47
81 108 Ivanka Petova Жени Финал (20.00 km) 04:12:36
82 204 Rositsa Kirova Жени Финал (20.00 km) 04:13:23
83 125 Daniela Velichkova Жени Финал (20.00 km) 04:15:22
84 191 Emil Kisyov Мъже Финал (20.00 km) 04:17:50
85 173 Stefan Mintov Мъже Финал (20.00 km) 04:21:11
86 172 Anna-Mariya Konova Жени Финал (20.00 km) 04:21:11
87 168 Dimitris Tsolakis Мъже Финал (20.00 km) 04:21:16
88 145 BORISLAV BEKOV Мъже Финал (20.00 km) 04:26:12
89 139 Toni Nachev Мъже Финал (20.00 km) 04:32:48
90 107 Stavri Bakalov Мъже Финал (20.00 km) 04:37:33
91 209 Marin Marinov Мъже Финал (20.00 km) 04:37:48
92 152 Rositsa Stepanova Жени Финал (20.00 km) 04:55:06
93 194 Ivailo Tsvetkov Мъже Финал (20.00 km) 04:55:32
94 136 Stiliana Mihaylova Жени Финал (20.00 km) 05:03:50
95 106 Ivan Savchev Мъже Финал (20.00 km) 05:12:44
96 188 Teodora Karakasheva Жени Финал (20.00 km) 05:12:55
97 189 Nedko Karakashev Мъже Финал (20.00 km) 05:12:55
98 131 Teodor Iliev Мъже Финал (20.00 km) 05:14:24
99 359 Todor Kondarev Мъже Финал (20.00 km) 05:23:58
100 158 Milena Nikolova Жени Финал (20.00 km) 05:25:29
101 406 Nikoleta Petkova Жени Финал (20.00 km) 05:30:27
102 110 Aglika Byandova Жени Финал (20.00 km) 05:31:32
103 174 Dilyana Neykova Жени Финал (20.00 km) 05:34:19
104 175 Yordan Kostov Мъже Финал (20.00 km) 05:34:20
105 113 Alexander Damyanov Мъже Финал (20.00 km) 06:16:11
106 166 Ralitsa Panayotova Жени Финал (20.00 km) 06:30:44
107 167 Aleksandar Panayotov Мъже Финал (20.00 km) 06:30:44
108 187 Veronica Milcheva Жени Финал (20.00 km) 06:46:42
109 184 Evgeniya Milcheva Жени Финал (20.00 km) 06:46:43
110 114 Cristina Razor Жени Финал (20.00 km) 06:53:49
DNS 100 Sevda Markova Жени - -
DNS 101 Marin Zahariev Мъже - -
DNS 102 Georgi Giurov Мъже - -
DNS 109 Desislava Koedzhikova Жени - -
DNS 116 Georgi Burov Мъже - -
DNS 121 IVAN POPOV Мъже - -
DNS 142 Ralitsa Ilieva Жени - -
DNS 144 Yoana Dimitrova Жени - -
DNS 163 Dimitar Nedinski Мъже - -
DNS 178 Petar Petrov Мъже - -
DNS 195 Velin Tsvetkov Мъже - -
DNS 197 Христо Йорданов Мъже - -
DNS 198 Божидар Божинов Мъже - -
DNS 206 Zahari Petrov Мъже - -
DNS 210 Denis Hodzhadzhikov Мъже - -