Thracian Ultra 2022 - ЯГОДИНСКА ПЕЩЕРА УЛТРА 95

Старт: 14.05.2022 07:00:00

Състезатели: 48
Стартирали: 38
По трасето: 0
Финиширали: 28

Общо класиране


х. Перелик
11.50 km
11.50 km

Мугла
24.00 km
24.00 km

Гьоврен
44.00 km
44.00 km

Ягодина
58.00 km
58.00 km

Триград
65.00 km
65.00 km

Мугла
79.00 km
79.00 km

х. Ледницата
86.00 km
86.00 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 545 Dimitar Marinov Мъже Финал (95.00 km) 13:24:17
2 510 Tsvetan Bakardzhiev Мъже Финал (95.00 km) 14:28:20
3 547 Georgi Pehlev Мъже Финал (95.00 km) 14:36:54
4 500 Dimitar Kutev Мъже Финал (95.00 km) 15:17:06
5 529 Nikola Nikolov Мъже Финал (95.00 km) 16:25:15
6 501 Lyuben Lyubenov Мъже Финал (95.00 km) 16:54:50
7 527 Veselin Paperov Мъже Финал (95.00 km) 17:12:48
8 546 Dimitar Stoyanov Dimitrov Мъже Финал (95.00 km) 17:15:26
9 535 Martin Martinov Мъже Финал (95.00 km) 17:34:51
10 512 Hristo Ivanov Мъже Финал (95.00 km) 18:02:14
11 515 Borislav Bogdanov Мъже Финал (95.00 km) 18:02:15
12 506 Dimitar Dimitrov Мъже Финал (95.00 km) 19:45:35
13 520 Ivailo Ionov Мъже Финал (95.00 km) 19:46:14
14 537 Simona Raycheva Жени Финал (95.00 km) 19:48:59
15 542 ГЕОРГИ ДИМОВ Мъже Финал (95.00 km) 19:49:03
16 523 Milko Milchev Мъже Финал (95.00 km) 19:49:07
17 524 Simeon Ninov Мъже Финал (95.00 km) 19:49:09
18 532 Vladyslav Iergiiev Мъже Финал (95.00 km) 20:21:56
19 509 Vladislav Dekov Мъже Финал (95.00 km) 20:26:14
20 531 Anton Manov Мъже Финал (95.00 km) 20:26:17
21 534 Lyuben Kenanov Мъже Финал (95.00 km) 21:32:12
22 516 Denitsa Todorova Жени Финал (95.00 km) 22:02:00
23 504 Andrey Andreev Мъже Финал (95.00 km) 22:02:02
24 513 Lozan Bizov Мъже Финал (95.00 km) 23:49:07
25 519 Петър Мутаков Мъже Финал (95.00 km) 23:49:07
26 521 Nikolay Gankov Мъже Финал (95.00 km) 23:49:07
27 514 Miroslav Penkov Мъже Финал (95.00 km) 23:49:07
28 548 Martin Radev Мъже Финал (95.00 km) 26:02:10
DNF 503 Ivo Ivanchev Мъже Финал (95.00 km) 14:54:31
DNF 528 Radoslav Todorov Мъже Финал (95.00 km) 14:55:12
DNF 533 Mihail Ognyanov Мъже х. Ледницата (86.00 km) 04:31:29
DNF 543 Pravda Naydenova Жени Мугла (79.00 km) 17:11:22
DNF 526 Radoslav Tenev Мъже Мугла (79.00 km) 17:11:35
DNF 541 Georgi Gavrilov Мъже Мугла (79.00 km) 21:50:37
DNF 525 Ivena Asparuhova Жени Ягодина (58.00 km) 13:07:22
DNF 539 Hristo Dimitrov Мъже Мугла (24.00 km) 08:02:10
DNF 536 Marin Dimitrov Мъже Мугла (24.00 km) 08:02:12
DNF 544 Charlie Sharpe Мъже х. Перелик (11.50 km) 02:08:56
DNS 502 Ana Angelova Жени - -
DNS 505 Vasil Atanasov Мъже - -
DNS 507 Slavena Topalska Жени - -
DNS 508 Geno Uvardov Мъже - -
DNS 511 Dimitar Mihaylov Мъже - -
DNS 517 Ivaylo Damyanov Мъже - -
DNS 522 Ivan Stefanov Мъже - -
DNS 530 Stoyan Shumkarov Мъже - -
DNS 538 Tsvetomir Demerdzhiev Мъже - -
DNS 540 Angelina Melkumova Жени - -