Thracian Ultra 2022 - ТРАКИЯ УЛТРА 50

Старт: 14.05.2022 07:00:00

Състезатели: 116
Стартирали: 102
По трасето: 0
Финиширали: 98

Общо класиране


х. Перелик
11.50 km
11.50 km

Мугла
23.50 km
23.50 km

х. Ледницата
40.00 km
40.00 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 338 Aleksandar Hristov Мъже Финал (50.00 km) 05:56:29
2 326 Stiliyan Avramov Мъже Финал (50.00 km) 05:57:51
3 387 Ivan Gochev Мъже Финал (50.00 km) 06:11:11
4 324 Tzvetin Georgiev Мъже Финал (50.00 km) 06:17:53
5 412 Emil Yanchev Мъже Финал (50.00 km) 06:17:54
6 355 Mladen Antonov Мъже Финал (50.00 km) 06:36:45
7 347 Samuel Papot Мъже Финал (50.00 km) 06:44:16
8 303 Nikolay Nachev Мъже Финал (50.00 km) 06:55:15
9 413 Petar Ivanov Мъже Финал (50.00 km) 07:13:50
10 325 Georgi Lankov Мъже Финал (50.00 km) 07:21:37
11 395 Momchil Naydenov Мъже Финал (50.00 km) 07:24:39
12 416 Anton Kuzev Мъже Финал (50.00 km) 07:29:21
13 351 Viktoriya Nikolova Жени Финал (50.00 km) 07:33:44
14 308 Ani Tomeva Жени Финал (50.00 km) 07:37:09
15 330 Alipiya Lukanov Мъже Финал (50.00 km) 07:40:46
16 407 Снежана Терзиева Жени Финал (50.00 km) 07:41:20
17 411 Fatih Hyuseinov Мъже Финал (50.00 km) 07:43:15
18 322 Михаела Христова Жени Финал (50.00 km) 07:46:29
19 331 Hristo Georgiev Мъже Финал (50.00 km) 07:46:37
20 306 Minko Pavlov Мъже Финал (50.00 km) 07:51:41
21 332 Kamen Grozdanov Мъже Финал (50.00 km) 07:52:24
22 301 Цецо Стоянов Мъже Финал (50.00 km) 07:59:26
23 384 Martin Vandov Мъже Финал (50.00 km) 08:00:22
24 419 Анелия Тошкина Жени Финал (50.00 km) 08:03:17
25 396 Ivan Stambolov Мъже Финал (50.00 km) 08:03:19
26 366 Todor Vasilev Мъже Финал (50.00 km) 08:04:22
27 354 Nikolay Evtimov Мъже Финал (50.00 km) 08:09:17
28 409 Kostadin Nikolov Мъже Финал (50.00 km) 08:16:52
29 321 Aleksandar Ivanov Мъже Финал (50.00 km) 08:18:06
30 358 Ivan Borikov Мъже Финал (50.00 km) 08:20:47
31 346 Desislava Lazarova Жени Финал (50.00 km) 08:22:08
32 401 Andrej Cekov Мъже Финал (50.00 km) 08:23:07
33 365 Ani Yaneva Жени Финал (50.00 km) 08:26:20
34 414 Yulian Nakov Мъже Финал (50.00 km) 08:28:13
35 348 Kostadin Chehlarov Мъже Финал (50.00 km) 08:28:15
36 345 Radoslav Georgiev Мъже Финал (50.00 km) 08:28:20
37 372 Zhivka Kisyova Жени Финал (50.00 km) 08:28:46
38 340 Viktor Tonev Мъже Финал (50.00 km) 08:28:53
39 312 Stefan Minchev Мъже Финал (50.00 km) 08:30:52
40 350 Ivan Dafchev Мъже Финал (50.00 km) 08:34:45
41 336 Zahari Hussein Мъже Финал (50.00 km) 08:36:50
42 397 Aleksandar Chalakov Мъже Финал (50.00 km) 08:42:38
43 361 Nikolay Kalchev Мъже Финал (50.00 km) 08:51:58
44 381 Mitko Mitkov Мъже Финал (50.00 km) 09:04:19
45 405 Kamen Andonov Мъже Финал (50.00 km) 09:10:03
46 314 Stoyan Ivanov Мъже Финал (50.00 km) 09:10:55
47 342 Georgi Karchev Мъже Финал (50.00 km) 09:12:11
48 318 Iva Stoyanova Жени Финал (50.00 km) 09:14:59
49 309 Kalin Ivanov Мъже Финал (50.00 km) 09:18:28
50 349 Silviya Karaboycheva Жени Финал (50.00 km) 09:21:17
51 362 PETAR ANDREEV Мъже Финал (50.00 km) 09:23:19
52 313 Tsvetan Spasov Мъже Финал (50.00 km) 09:26:08
53 337 Zhana Georgieva Жени Финал (50.00 km) 09:30:28
54 310 Stoyko Stoychev Мъже Финал (50.00 km) 09:30:28
55 376 Nevena Ilieva Жени Финал (50.00 km) 09:34:25
56 398 Stanislav Peltekov Мъже Финал (50.00 km) 09:37:24
57 317 Olia Slavcheva Жени Финал (50.00 km) 09:43:50
58 367 Georgi Bojev Мъже Финал (50.00 km) 09:48:09
59 388 Georgi Iliev Мъже Финал (50.00 km) 09:48:14
60 404 Angel Kanchev Мъже Финал (50.00 km) 09:48:23
61 320 Petko Koshinski Мъже Финал (50.00 km) 09:51:29
62 385 Zdravko Zdravkov Мъже Финал (50.00 km) 10:06:12
63 415 Bozhidar Arsov Мъже Финал (50.00 km) 10:09:10
64 328 Veronika Tomova Жени Финал (50.00 km) 10:12:02
65 327 Yordan Andreev Мъже Финал (50.00 km) 10:12:03
66 352 Александър Ранев Мъже Финал (50.00 km) 10:14:47
67 382 Ani Artinyan Жени Финал (50.00 km) 10:21:00
68 390 Andrey Atanasov Мъже Финал (50.00 km) 10:21:01
69 374 Stefan Zhablyanov Мъже Финал (50.00 km) 10:22:59
70 378 Любомир Каменов Мъже Финал (50.00 km) 10:39:17
71 377 Martin Stefanov Мъже Финал (50.00 km) 10:39:18
72 403 Stoyan Dimitrov Мъже Финал (50.00 km) 10:39:19
73 344 Stanislav Kyusheliev-Stancho Мъже Финал (50.00 km) 10:45:14
74 300 Plamen Hristov Мъже Финал (50.00 km) 10:47:06
75 518 Mircea Anton Corban Мъже Финал (50.00 km) 10:50:04
76 410 Ralitsa Tsvetkova Жени Финал (50.00 km) 10:51:25
77 307 Radoslav Panayotov Мъже Финал (50.00 km) 10:51:26
78 373 Jecho Marinov Мъже Финал (50.00 km) 10:54:16
79 333 Stanislav Marchev Мъже Финал (50.00 km) 11:01:43
80 360 Borislav Stoev Мъже Финал (50.00 km) 11:08:26
81 392 Hristo Hristov Мъже Финал (50.00 km) 11:08:45
82 391 Hristo Koparanov Мъже Финал (50.00 km) 11:08:48
83 353 Христо Христов Мъже Финал (50.00 km) 11:09:18
84 389 Asen Dapev Мъже Финал (50.00 km) 11:11:05
85 383 Nicola Yordanov Мъже Финал (50.00 km) 11:15:02
86 335 Maya Antova Жени Финал (50.00 km) 11:20:49
87 334 Boino Stoyanov Мъже Финал (50.00 km) 11:20:50
88 370 Martin Dimanov Мъже Финал (50.00 km) 11:45:00
89 356 Slavyan Tanev Tanev Мъже Финал (50.00 km) 11:45:01
90 371 Kamen Mastikov Мъже Финал (50.00 km) 11:45:02
91 357 Emil Aleksov Мъже Финал (50.00 km) 11:47:14
92 319 Georgi Vodenicharov Мъже Финал (50.00 km) 11:51:01
93 417 Alexander Iliev Мъже Финал (50.00 km) 12:33:36
94 323 Tsvetan Georgiev Мъже Финал (50.00 km) 12:42:21
95 393 Ventseslav Vutov Мъже Финал (50.00 km) 13:05:04
96 408 Aneliya Ilieva Жени Финал (50.00 km) 13:05:04
97 380 Petar Filev Мъже Финал (50.00 km) 13:05:05
98 329 Hristo Kolev Мъже Финал (50.00 km) 14:52:41
DNF 368 Aleksandar Zhelyazkov Мъже Финал (50.00 km) 05:07:58
DNF 369 Polina Pissarska Жени Финал (50.00 km) 05:08:07
DNF 400 Marina Dimova Жени х. Ледницата (40.00 km) 12:57:27
DNF 399 Георги Генев Мъже х. Ледницата (40.00 km) 12:57:31
DNS 304 Emil Gergov Мъже - -
DNS 305 Rosen Rusev Мъже - -
DNS 311 Ivelin Krastev Мъже - -
DNS 315 Veselin Trachev Мъже - -
DNS 316 Iassen Alexiev Мъже - -
DNS 339 Ivan Angelov Мъже - -
DNS 343 Ivan Topuzov Мъже - -
DNS 363 Tzveta Koukourechkova Жени - -
DNS 364 Evgueni Koukourechkov Мъже - -
DNS 375 Plamen Stefanov Мъже - -
DNS 379 Veronica Milcheva Жени - -
DNS 386 Georgi Gochev Мъже - -
DNS 394 Oleg Georgiev Мъже - -
DNS 402 Ivo Andreev Мъже - -