Велорали "Средна Гора" 2022 - Бягане и Колоездене - Колоездене 80км

Старт: 17.09.2022 10:10:00

Състезатели: 83
Стартирали: 68
По трасето: 0
Финиширали: 61

Общо класиране

# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 64 Йовчев Колев Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 01:57:47
2 70 Жеко Стойчев Велоклуб Зарата Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 01:58:49
3 73 Людмил Лозов Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 01:59:49
4 67 Николай Мангъров Костенурките Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:00:25
5 102 Димитър Димитров Blue Rocks Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:02:27
6 12 Тодор Ангелов КК "Берое" Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 02:03:29
7 16 Димитър Михайлов Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:05:17
8 48 Георги Желев Костенурките Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:05:42
9 100 Александър Жеков Blue Rocks Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 02:06:11
10 55 Христо Златев Мъже 50г.+ Финал (50.00 km) 02:06:21
11 28 Стефан Стефанов КК.Свиленград Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:06:22
12 15 Васил Стойчев Сини камъни Мъже 50г.+ Финал (50.00 km) 02:10:50
13 68 Иван Ганчев Вело Царево Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 02:15:13
14 82 Константин Атанасов КК Берое Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:18:00
15 25 Атанас Атанасов Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:18:42
16 39 Христо Няголов Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 02:18:50
17 34 Георги Илчев КК Берое Мъже 50г.+ Финал (50.00 km) 02:20:25
18 65 Стефан Каръбски BT Revolution Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 02:20:57
19 58 Георги Георгиев Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:24:41
20 51 Николай Колев Зарата Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:24:53
21 81 Деян Атанасов КК Берое Юноши 14 - 18г. Финал (50.00 km) 02:26:13
22 26 Алекс Николов Edelweiss Bicycles Bulgaria Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:27:43
23 29 Атанас Попов 7 HiLLs Plovdiv Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:33:28
24 96 Ради Дяков Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:34:01
25 66 Христо Бонев Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:35:05
26 20 Красимир Грозданов 7 Hills Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:36:13
27 19 Иван Иванов СКК “СПРИНТ “ Мъже 50г.+ Финал (50.00 km) 02:36:59
28 79 Антон Атанасов КК Берое Юноши 14 - 18г. Финал (50.00 km) 02:37:46
29 43 Olena Dobranytsia Жени Финал (50.00 km) 02:39:02
30 27 Радослав Матеевски Елджой монтажници Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:39:05
31 18 Валентина Кръстева Жени Финал (50.00 km) 02:40:22
32 78 Христиан Николов КК Берое Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 02:40:52
33 60 Nigel Morgan Мъже 50г.+ Финал (50.00 km) 02:42:19
34 74 Йордан Динков 7hills Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 02:44:06
35 45 Велизар Пачеджиев ККТ ЕНЕРГИЯ Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 02:48:54
36 94 Людмил Хранов АВИТЕЛ Мъже 50г.+ Финал (50.00 km) 02:49:17
37 22 Павел Пандезов Edelweiss Bicycles Bulgaria Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:50:01
38 23 Янко Дамянов Edelweiss Bicycles Bulgaria Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:51:41
39 93 Диян Трендафилов Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 02:57:35
40 56 Рашко Тодоров 7Hills Мъже над 100кг Финал (50.00 km) 02:59:51
41 71 Красимир Младенов Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 02:59:58
42 57 Христо Грозев Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 03:00:08
43 36 Pavel Pavlov Edelweiss Bicycles Bulgaria Мъже над 100кг Финал (50.00 km) 03:01:23
44 46 Мирослав Чобанов ККТ ЕНЕРГИЯ Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 03:05:47
45 62 Петър Димитров 7 HILLS Мъже 50г.+ Финал (50.00 km) 03:11:33
46 24 Светослав Делчев Костенурките Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 03:14:28
47 52 Милен Динев Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 03:17:07
48 59 Делян Георгиев Авител Мъже 50г.+ Финал (50.00 km) 03:17:10
49 97 Николай Митев Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 03:17:59
50 31 Димитър Павлов Edelweiss Bicycles Bulgaria Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 03:22:57
51 50 Лора Александрова Жени Финал (50.00 km) 03:25:38
52 44 Веселин Дърмонов ККТ ЕНЕРГИЯ Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 03:30:04
53 30 Orlina Andreeva Жени Финал (50.00 km) 03:33:38
54 103 Иван Каменов Мъже 50г.+ Финал (50.00 km) 03:35:56
55 41 Мариян Генов Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 03:43:05
56 101 Атанас Ружинов Юноши 14 - 18г. Финал (50.00 km) 03:50:23
57 42 Павлина Генова Жени Финал (50.00 km) 03:51:35
58 76 Александър Билюков Мъже 30- 39г. Финал (50.00 km) 03:53:35
59 99 Павел Терзииванов Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 04:03:44
60 35 Димо Йорданов Edelweiss Bicycles Bulgaria Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 04:03:52
61 47 Петър Троев Мъже 40- 49г. Финал (50.00 km) 04:23:09
OVT 32 Елиана Деянова С тати Жени - -
OVT 33 Андрей Деянов С Тати Мъже над 100кг - -
OVT 38 Иван Иванов velosigners Мъже над 100кг - -
OVT 40 Петър Петров Мъже 50г.+ - -
OVT 61 Мартин Симеонов 7 HILLS Мъже 30- 39г. - -
OVT 90 Людмил Енчев Мъже 30- 39г. - -
DSQ 37 Grigor Vatev Мъже 40- 49г. - -
DNS 10 Иван Иванов Velosigners Мъже над 100кг - -
DNS 13 Василен Грозев Velosigners Мъже 19 - 29г. - -
DNS 14 Ивайло Андреев КК ВелоСамоковци Мъже над 100кг - -
DNS 17 Станчев Станимир ВелоМравки Мъже 30- 39г. - -
DNS 21 Валентин Михайлов Берое Мъже 30- 39г. - -
DNS 53 Atanas Fotev Ямбол Мъже 19 - 29г. - -
DNS 54 Кристиян Йорданов Мъже 19 - 29г. - -
DNS 69 Сава Нефтянов Костенурките Мъже 40- 49г. - -
DNS 72 Диян Долапчиев ВЕЛОЦАРЕВО Мъже 40- 49г. - -
DNS 75 Иван Каменов Мъже над 100кг - -
DNS 80 Мартин Евлогиев КК Берое Юноши 14 - 18г. - -
DNS 83 Станислав Генчев Мъже 40- 49г. - -
DNS 91 Атанас Сбирков Юноши 14 - 18г. - -
DNS 92 Надежда Дързева Жени - -
DNS 95 Арам Хазикян АВИТЕЛ Мъже 50г.+ - -