Велосъстезание Байканджии 2021 - Детско трасе - 8 км

Старт: 05.06.2021 10:10:00

Състезатели: 58
Стартирали: 56
По трасето: 0
Финиширали: 54

Общо класиране

  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 349 Андрей Ночев Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:26:23
2 32 Александър Андреев Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:28:43
3 319 Илия Филипов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:32:15
4 110 Александър Иванов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:33:30
5 72 Никола Гашев Колосипедисти Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:33:32
6 176 Николай Атанасов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:36:09
7 353 Ивайло Райновски Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:36:09
8 320 Николай Мичев Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:38:06
9 28 Мариян Михов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:38:24
10 163 Ясен Гавраилов Бързак-Бързак Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:38:48
11 37 Марая Вълева Аякс Момичета до 14 Финал (8.00 km) 00:38:58
12 351 Мартин Кючуков Велоклуб Troyan Horse Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:39:01
13 116 Христиан Христов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:43:04
14 279 Михаел Кукенски Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:43:07
15 402 Константин Иванов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:43:56
16 117 Теодор Христов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:45:03
17 84 Петър Лазаров Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:45:04
18 89 Марио Славов Mario Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:46:17
19 104 Дилян Симов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:49:47
20 22 Никола Шопов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:51:41
21 165 Кирил Стефанов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:52:34
22 189 Радослав Тодоров 7 Hills Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:54:06
23 75 Йоан Кокошаров Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:54:48
24 276 Павел Симеонов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 00:59:33
25 180 Биляна Дунчева Момичета до 14 Финал (8.00 km) 00:59:34
26 99 Патрик Тинев Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:00:27
27 7 Елена Карагьозова Крива Река Момичета до 14 Финал (8.00 km) 01:00:28
28 202 Деян Влаев Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:00:31
29 173 Йоана Филипова Момичета до 14 Финал (8.00 km) 01:01:09
30 175 Виктор Филипов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:01:12
31 138 Адриана Нусторова Момичета до 14 Финал (8.00 km) 01:01:40
32 74 Александър Гашев Колосипедисти Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:06:38
33 203 Калоян Влаев Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:12:06
34 69 Миро Пандуков Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:15:37
35 3 Божидара Иванова Крива Река Момичета до 14 Финал (8.00 km) 01:16:07
36 271 Иван Свиларов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:17:13
37 198 Григор Апостолов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:20:34
38 298 Ева Митовска Момичета до 14 Финал (8.00 km) 01:20:41
39 204 Ралица Милкова Милкови Момичета до 14 Финал (8.00 km) 01:24:39
40 8 Александър Карагьозов (син) Крива Река Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:25:58
41 275 Раден Касабов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:29:39
42 17 Христо Михов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:31:24
43 126 Борил Георгиев Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:31:28
44 36 Никола Василев Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:31:30
45 134 Тодор Добрев Добреви Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:32:59
46 264 Христо Чернокожев Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:35:47
47 23 Теодор Траянов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:37:44
48 102 Максим Станчев СКК Спринт Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:41:37
49 158 Явор Савов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:47:37
50 161 Волен Гавраилов Бързак-Бързак Момчета до 14 Финал (8.00 km) 02:11:47
51 392 Вяра Цанева Момичета до 14 Финал (8.00 km) 02:11:54
52 184 Васил Манов Сухите Спускачи Момчета до 14 Финал (8.00 km) 02:22:20
53 368 Борис Францов Момчета до 14 Финал (8.00 km) 02:22:24
54 200 Маргарита Славова Момичета до 14 Финал (8.00 km) 02:34:20
DNF 25 Едуард Тюрабян Момчета до 14 Финал (8.00 km) 01:41:44
DNF 24 Кристиан Тюрабян Момчета до 14 Финал (8.00 km) 04:10:27
DNS 33 Радина Асенова Момичета до 14 - -
DNS 81 Ивелин Петков Момчета до 14 - -