Велосъстезание Байканджии 2021 - Дълго трасе - 39 км

Старт: 05.06.2021 10:00:00

Състезатели: 262
Стартирали: 259
По трасето: 0
Финиширали: 252

Общо класиране

  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 342 Петър Матов Мамут Мъже до 40 Финал (39.00 km) 01:44:12
2 361 Димитър Михайлов Янтра-Исполин Мъже над 40 Финал (39.00 km) 01:44:23
3 280 Христо Гечев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 01:47:38
4 339 Минко Банчев Troyanhorse Мъже до 40 Финал (39.00 km) 01:48:22
5 372 Жеко Стойчев Зарата Мъже над 40 Финал (39.00 km) 01:50:19
6 377 Тодор Ангелов КК "Зарата" Мъже до 40 Финал (39.00 km) 01:51:19
7 344 Васил Банковски Велоклуб Troyan Horse Мъже до 40 Финал (39.00 km) 01:55:34
8 93 Камен Иванов Кайлъшка долина Момчета 15-18 Финал (39.00 km) 01:58:28
9 297 Манол Донев DiRT Bulgaria Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:00:52
10 376 Георги Илчев Зарата Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:04:32
11 358 Найден Илиев Troyanhorse Момчета 15-18 Финал (39.00 km) 02:06:00
12 304 Николай Ножаров Хоталич - Севлиево Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:10:28
13 294 Радослав Борисов Velosigners Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:12:50
14 335 Костадин Христов Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:14:35
15 354 Ахмед Метин Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:15:09
16 370 Николай Колев Зарата Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:15:32
17 362 Николай Найденов Мамут Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:15:34
18 70 Венцислав Гашев Колосипедисти Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:15:47
19 288 Цветослав Спасовски Troyan Horse Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:16:02
20 46 Генади Дочев Troyan Horse Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:17:04
21 174 Атанас Атанасов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:18:13
22 306 Петър Монев Момчета 15-18 Финал (39.00 km) 02:19:10
23 291 Василен Грозев Velosigners Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:19:46
24 272 Петър Колчев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:20:02
25 142 Петър Пировски Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:20:22
26 95 Румен Димитров Кайлъшка Долина Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:20:23
27 18 Ангел Ангелов Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:23:55
28 375 Константин Атанасов Зарата Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:25:05
29 76 Петър Георгиев Kingdom riders Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:27:44
30 64 Йордан Динков Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:29:35
31 395 Даниел Вълев - Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:29:40
32 108 Райчо Чучуранов 7 HILLS PLOVDIV Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:29:46
33 332 Георги Гетов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:30:42
34 107 Андриян Янев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:32:05
35 321 Борислав Николов Авител Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:33:09
36 144 Валентин Михайлов Зарата Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:34:14
37 359 Мирослав Джабраилов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:34:23
38 333 Александър Николов Младежки клуб по туризъм - МКТ Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:34:47
39 58 Христо Димитров Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:36:05
40 341 Петър Димитров 7 HILLS Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:37:03
41 317 Делян Георгиев АВИТЕЛ Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:38:59
42 265 Димитър Джалев Ладно пиво Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:39:01
43 21 Георги Петров Младежки клуб по туризъм - МКТ Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:41:15
44 303 Виктор Христов UzanaRuns Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:41:22
45 348 Иван Цънцъров 7 HILLS Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:41:25
46 403 Симеон Иванов МТБ Зарата Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:41:48
47 308 Велизар Пачеджиев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:43:11
48 386 Асен Проданов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:44:15
49 186 Михаил Михайлов Софийски планински клуб Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:47:59
50 324 Данаил Алексиев Топла Бира Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:49:29
51 30 Генчо Тодоров Kingdom Riders Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:50:09
52 67 Велислав Дейкин Момчета 15-18 Финал (39.00 km) 02:50:10
53 109 Мирослав Иванов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:50:19
54 105 Мартин Андонов Момчета 15-18 Финал (39.00 km) 02:50:21
55 405 Крум Вачков Момчета 15-18 Финал (39.00 km) 02:50:25
56 293 Александър Андреев Velosigners Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:50:50
57 61 Теодора Пашина-димитрова Сухите спускачи Жени под 40 Финал (39.00 km) 02:51:17
58 295 Румен Флорев S.C. Melle 03 Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:51:18
59 55 Симеон Николов Energetic sloths Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:51:37
60 56 Джулиана Абд-аллах Жени под 40 Финал (39.00 km) 02:51:50
61 157 Александър Савов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:54:11
62 389 Искрен Иванов Тим Разград Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:55:08
63 44 Тодор Иванов Kingdom Riders Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:55:08
64 286 Станислав Якимов DRAG Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:55:59
65 355 Айдън Сабриев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:56:00
66 136 Добрин Стоянов Колосипедисти Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:56:03
67 188 Рашко Тодоров 7 Hills Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:56:05
68 259 Спасиана Миленова Жени под 40 Финал (39.00 km) 02:57:46
69 311 Петко Петков Мъже над 40 Финал (39.00 km) 02:57:53
70 60 Георги Ненов Ballers Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:58:16
71 16 Илия Тошев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:58:20
72 187 Христо Дечев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:59:10
73 92 Трифон Славков Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:59:29
74 194 Явор Стойчев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:59:36
75 345 Орлин Тенчев Отбора на клуба Мъже до 40 Финал (39.00 km) 02:59:43
76 284 Гергана Барисова Жени над 40 Финал (39.00 km) 03:00:18
77 322 Илия Цанев Топла бира Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:00:37
78 133 Любен Добрев Добреви Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:00:51
79 310 Младен Богдански Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:00:59
80 318 Йосиф Буреш Авите Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:01:14
81 170 Георги Петров Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:01:18
82 253 Силвия Неделчева Red Mamba Жени под 40 Финал (39.00 km) 03:03:12
83 193 Иво Груев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:04:09
84 145 Слави Баев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:04:49
85 309 Веселин Дърмонов ККТ Енергия Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:04:56
86 35 Николай Неделчев Troyan horse Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:05:00
87 88 Иван Ралчев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:05:18
88 374 Иван Стойков Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:05:20
89 263 Борис Бонев Сухите спускачи Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:05:40
90 281 Мариана Мансалова Жени над 40 Финал (39.00 km) 03:06:45
91 257 Илиян Тодоров Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:07:21
92 369 Цветелина Бенева Жени над 40 Финал (39.00 km) 03:07:45
93 59 Владислав Попов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:09:12
94 91 Мариян Генов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:10:56
95 285 Стефани Тачева Волтарен Дуо Жени под 40 Финал (39.00 km) 03:11:26
96 283 Захари Захариев Волтарен Дуо Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:11:26
97 40 Димитър Кръстев Сухите спускачи Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:12:27
98 146 Калин Кръстев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:13:21
99 137 Владимир Лютов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:14:36
100 325 Димитър Кънчев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:14:46
101 365 Светозар Стеев АСК Зверино 4х4 Екстрийм Момчета 15-18 Финал (39.00 km) 03:14:48
102 363 Светозар Стеев АСК Зверино 4х4 Екстрийм Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:14:49
103 149 Георги Стойчев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:14:59
104 346 Кичка Дянкова Мини Мамут Жени под 40 Финал (39.00 km) 03:16:12
105 114 Димитър Алексиев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:17:38
106 312 Кръсто Иванов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:19:35
107 378 Росен Симеонов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:19:39
108 113 Веселин Хаджитодоров Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:22:09
109 382 Благовест Благоев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:22:27
110 31 Десислава Гоева Kingdom Riders Жени под 40 Финал (39.00 km) 03:22:37
111 27 Момчил Илиев Kingdom Riders Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:22:38
112 26 Георги Йорданов Kingdom Riders Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:22:39
113 347 Светлозар Розов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:22:45
114 122 Николай Глосов Летяща чиния Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:24:52
115 313 Димитър Колев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:25:30
116 191 Бойко Благоев Tri Team Varna Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:26:03
117 343 Динко Комаров 7 Hills Plovdiv Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:26:18
118 380 Симеон Симеонов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:26:20
119 119 Кристиан Александров Летяща чиния Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:27:01
120 262 Иван Антонов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:28:02
121 98 Даниел Тинев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:28:04
122 57 Цанко Симеонов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:28:32
123 267 Илиян Влахов Ладно пиво Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:30:02
124 100 Георги Лясков Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:30:03
125 51 Димитър Пашов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:30:03
126 141 Иван Ковачев Четръки Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:31:03
127 52 Николай Николаев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:31:06
128 315 Петко Басамаков Зарата Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:31:52
129 106 Христо Бонев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:31:52
130 49 Найден Данчев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:31:53
131 323 Стайко Димитров Хоталич Севлиево Момчета 15-18 Финал (39.00 km) 03:32:31
132 301 Денимир Узунов Denko sport Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:32:45
133 190 Красен Колев Ладно Пиво Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:32:46
134 71 Мариела Миткова Колосипедисти Жени над 40 Финал (39.00 km) 03:33:29
135 147 Александър Панайотов Ладно пиво Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:34:43
136 273 Александър Касабов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:35:34
137 255 Антоан Желязков Лиско Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:35:45
138 177 Стефан Цвятков MentorMate Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:35:58
139 135 Стилиян Атанасов Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:36:29
140 371 Десислава Пейкова Жени под 40 Финал (39.00 km) 03:36:30
141 45 Весела Мирчева Жени под 40 Финал (39.00 km) 03:36:52
142 183 Андрей Николов Сухите спускачи Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:38:36
143 90 Павлина Генова Жени под 40 Финал (39.00 km) 03:38:49
144 356 Биляна Гатева SOS ПСК към ТД "Боерица" Жени под 40 Финал (39.00 km) 03:38:55
145 334 Мила Димитрова Младежки клуб по туризъм - МКТ Жени под 40 Финал (39.00 km) 03:41:59
146 87 Марино Стойчев МЕЧКИТЕ Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:42:00
147 357 Християн Колев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:43:50
148 302 Павел Терзииванов Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:46:30
149 360 Стоян Францов АСК Зверино 4х4 Екстрийм Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:48:32
150 43 Мартин Йовчев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:48:36
151 290 Иван Ничев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:49:03
152 156 Даниел Василев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:50:00
153 400 Гергана Цанева Жени под 40 Финал (39.00 km) 03:54:58
154 86 Николай Николов Мечките Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:55:12
155 103 Андрей Симов Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:55:43
156 29 Георги Лазаров Kingdom riders Мъже над 40 Финал (39.00 km) 03:57:05
157 85 Маргарита Стойкова Младежки клуб по туризъм Жени под 40 Финал (39.00 km) 03:57:38
158 282 Мариян Иванов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 03:57:38
159 15 Цветелина Иванова Жени под 40 Финал (39.00 km) 03:57:39
160 268 Грета Ганчева Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:02:48
161 269 Методи Терзиев Отвъд Спорта Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:02:48
162 379 Юлиян Игнатов Сухите Спускачи Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:03:12
163 140 Райна Главусанова Четръки Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:03:14
164 261 Димитричка Ценова Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:03:14
165 172 Ивайло Попов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:04:49
166 260 Веселина Ценова Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:05:49
167 155 Боряна Василева Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:06:11
168 350 Иван Атанасов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:06:25
169 305 Божидар Генков Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:06:31
170 364 Калоян Колев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:07:16
171 166 Анна Атанасова Вело клуб Баиръ Жени над 40 Финал (39.00 km) 04:08:03
172 65 Мария Кирчева Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:08:06
173 68 Владислав Дейкин Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:08:33
174 112 Станислав Гацев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:08:58
175 181 Стефан Манов Сухите Спускачи Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:09:00
176 111 Павлин Радевски Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:09:47
177 154 Станимир Николов MentorMate Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:10:27
178 327 Диана Испирова Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:12:05
179 328 Васил Начев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:12:08
180 331 Павел Христов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:12:09
181 118 Мартин Кутрубиев Хоризонт за Вас Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:12:20
182 385 Петър Жеков Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:15:34
183 401 Марин Арабаджиев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:21:48
184 388 Стоил Стойчев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:22:15
185 387 Васил Стоименов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:22:22
186 292 Александър Йовчев Йовчеви Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:24:15
187 266 Биляна Петрова Ладно пиво Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:24:30
188 337 Светослав Кънчев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:24:51
189 338 Мартин Кулев Chevermeto Crew Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:24:52
190 390 Зорница Шингурева Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:25:11
191 5 Александър Карагьозов Крива Река Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:26:10
192 384 Станимир Стефанов Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:26:27
193 330 Генади Петков Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:26:28
194 48 Райна Попова МКТ Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:26:30
195 326 Виктор Велчев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:26:31
196 169 Евгения Петрова Жени над 40 Финал (39.00 km) 04:28:12
197 179 Звездомир Цвятков Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:29:16
198 41 Deana Velkova Wild-berries Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:30:22
199 80 Ваня Енчева Сама Жени над 40 Финал (39.00 km) 04:30:52
200 168 Мирослав Михайлов Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:36:10
201 54 Калина Татарова Wild-berries Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:37:44
202 77 Илинка Райнова Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:37:47
203 143 Николай Стоянов Сухите спускачи Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:38:52
204 63 Йоана Долутарова Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:42:10
205 62 Мартин Карамихов Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:42:13
206 394 Васил Карагьозов Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:42:34
207 151 Стефан Цанев MentorMate Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:43:01
208 396 Стефан стефанов Стефанов Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:44:11
209 398 Иво Малчев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:44:12
210 125 Юри Георгиев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:47:03
211 9 Калоян Иванов Черешка Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:47:50
212 367 Николай Василев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:48:09
213 50 Златин Трендафилов Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:49:08
214 11 Илиян Борисов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:49:10
215 53 Невена Коджебашева Жени над 40 Финал (39.00 km) 04:49:15
216 13 Цветан Атанасов Мъже до 40 Финал (39.00 km) 04:49:35
217 366 Мариела Няголова Жени над 40 Финал (39.00 km) 04:50:17
218 10 Борил Стоилков Черешка Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:50:33
219 278 Иван Енев Мъже над 40 Финал (39.00 km) 04:50:33
220 192 Емилия Брадистилова СеПеКа Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:52:03
221 47 Николая Тодорова Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:52:06
222 383 Ралица Тихова MKT Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:52:32
223 115 Евелина Дамянова Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:54:08
224 254 Елена Бойдева Red Mamba Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:55:43
225 256 Верджиния Георгиева Лиско Жени под 40 Финал (39.00 km) 04:55:53
226 314 Илиян Петков Момчета 15-18 Финал (39.00 km) 04:58:56
227 73 Васил Грозев VELOSIGNERS Мъже над 40 Финал (39.00 km) 05:02:30
228 42 Ивайло Йовчев Мъже до 40 Финал (39.00 km) 05:05:32
229 160 Нина Николова Жени под 40 Финал (39.00 km) 05:12:59
230 316 Иван Басамаков Зарата Мъже до 40 Финал (39.00 km) 05:15:31
231 307 Рафаело Павлов Хоталич Мъже над 40 Финал (39.00 km) 05:19:30
232 131 Радостина Цонева Под ръбъ Жени под 40 Финал (39.00 km) 05:22:17
233 128 Кристина Кърпачева Под ръбъ Жени под 40 Финал (39.00 km) 05:22:18
234 296 Мая Митовски Момчета 15-18 Финал (39.00 km) 05:27:59
235 4 Ана мария Иванова Крива Река Момичета 15-18 Финал (39.00 km) 05:28:00
236 1 Георги Иванов Крива Река Мъже над 40 Финал (39.00 km) 05:28:08
237 300 Петър Митовски Клуб Тулуп Мъже над 40 Финал (39.00 km) 05:28:08
238 120 Христо Христов Летяща чиния Мъже над 40 Финал (39.00 km) 05:31:12
239 123 Станимир Минков Летяща чиния Мъже до 40 Финал (39.00 km) 05:31:15
240 124 Здравко Златев Летяща чиния Мъже над 40 Финал (39.00 km) 05:31:17
241 79 Ивайло Минков Мъже до 40 Финал (39.00 km) 05:33:06
242 78 Спас Минков Мъже до 40 Финал (39.00 km) 05:33:13
243 96 Гергана Лазарова Жени под 40 Финал (39.00 km) 05:37:02
244 97 Вероника Томова Насрещен вятър Жени под 40 Финал (39.00 km) 05:37:03
245 152 Явор Вълчев MentorMate Мъже до 40 Финал (39.00 km) 05:39:58
246 129 Десислава Василева Жени под 40 Финал (39.00 km) 05:45:06
247 201 Савина Иванова Жени под 40 Финал (39.00 km) 05:45:10
248 178 Анка Дунчева Жени под 40 Финал (39.00 km) 05:45:22
249 171 Анна Димитрова Жени под 40 Финал (39.00 km) 05:45:23
250 148 Мартин Маринов Ладно пиво Мъже до 40 Финал (39.00 km) 05:47:04
251 130 Гергана Личкова Жени под 40 Финал (39.00 km) 05:49:21
252 399 Деляна Иванова Жени под 40 Финал (39.00 km) 05:51:17
DNF 12 Людмил Иванов Мъже над 40 - -
DNF 14 Петър Мандолски Мъже до 40 - -
DNF 19 Димитър Алексиев Мъже до 40 - -
DNF 101 Николай Станчев СКК Спринт Разград Мъже над 40 - -
DNF 153 Димитър Стефанов MentorMate Мъже над 40 - -
DNF 329 Калоян Стефанов Не Мъже над 40 - -
DNF 373 Антон Камбуров Мъже над 40 - -
DNS 20 Ивелина Гатева Жени под 40 - -
DNS 150 Константин Желев Мъже до 40 - -
DNS 397 Людмил Лозов Мъже над 40 - -