XCM Sliven Rocks - 54 КМ МТБ

Старт: 12.06.2022 09:00:00

Състезатели: 79
Стартирали: 45
По трасето: 0
Финиширали: 35

Общо класиране


Г. Чочовени
23.50 km
23.50 km

Чунтулово
38.50 km
38.50 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 117 Tsvetan Ivanov Levski Мъже Елит Финал (54.00 km) 03:24:39
2 156 Александър Алексиев COOP Мъже Елит Финал (54.00 km) 03:36:46
3 175 Петър Чавдаров TnW Мъже Елит Финал (54.00 km) 03:40:30
4 102 Мартин Стефанов Blue rocks Мъже Елит Финал (54.00 km) 03:45:54
5 170 Бойко Танчев Мамут Мастърс - до 45 г. Финал (54.00 km) 03:52:29
6 145 Ясен Александров Nessebar Мъже Елит Финал (54.00 km) 04:00:46
7 111 Дениз Рюстемов Цар Симеон Мъже Елит Финал (54.00 km) 04:02:04
8 153 Victor Enev Mammut Старша възраст Финал (54.00 km) 04:06:58
9 159 Калин Русев VELORAPTOR Мастърс - над 45 г. Финал (54.00 km) 04:14:50
10 164 Станимир Иванов T&W Мъже Елит Финал (54.00 km) 04:14:50
11 169 Mартин Христов Янтра-Исполин Старша възраст Финал (54.00 km) 04:20:44
12 132 Петър Матов Велоклуб Мамут Мъже Елит Финал (54.00 km) 04:21:35
13 106 Евгений Балев Blue Rocks Мъже Елит Финал (54.00 km) 04:25:23
14 103 Камен Тончев КК Варна Мъже Елит Финал (54.00 km) 04:25:40
15 100 Николай Йовчев Лястовица Казанлък Мастърс - до 45 г. Финал (54.00 km) 04:34:20
16 134 Васил Банковски Велоклуб Troyan Horse Хоби Мъже Финал (54.00 km) 04:35:02
17 121 Александър Стоянов КК “Варна” Старша възраст Финал (54.00 km) 04:38:38
18 136 Boris Kasherov ВЕЛОРАПТОР Мастърс - над 45 г. Финал (54.00 km) 04:41:24
19 112 Костантин Маринков Цар Симеон Мъже Елит Финал (54.00 km) 04:42:24
20 120 Георги Димитров кк”Свиленград” Старша възраст Финал (54.00 km) 04:43:31
21 125 Стоян Стоянов КК "Несебър" Мастърс - до 45 г. Финал (54.00 km) 04:49:25
22 139 Божидар Господинов Мастърс - до 45 г. Финал (54.00 km) 04:49:41
23 114 Стефан Стефанов КК-Svilengrad1924 Мастърс - до 45 г. Финал (54.00 km) 04:53:01
24 118 Viktoriya Danova Levski Жени Елит Финал (54.00 km) 04:53:35
25 123 Петър Попункьов Мъже Елит Финал (54.00 km) 04:56:06
26 166 Ася Борисова Велоклуб Мамут Жени Елит Финал (54.00 km) 04:58:56
27 178 Милко Сакаров Мастърс - над 45 г. Финал (54.00 km) 05:01:55
28 163 Кирил Анастасов Мамут Мастърс - до 45 г. Финал (54.00 km) 05:15:07
29 157 Димитър Карабахчиев КК Варна Мъже Елит Финал (54.00 km) 05:23:15
30 138 Калоян Андонов КК Варна Мъже Елит Финал (54.00 km) 05:29:55
31 122 Ивета Костадинова Doltcini Pro Team Жени Елит Финал (54.00 km) 05:38:08
32 133 Николай Найденов Мамут Мастърс - до 45 г. Финал (54.00 km) 05:38:15
33 130 Александър Димитров Мастърс - до 45 г. Финал (54.00 km) 06:27:13
34 129 Elena Dobranitsa Хоби Мъже Финал (54.00 km) 06:27:14
35 171 Радостин Димков Хоби Мъже Финал (54.00 km) 07:45:33
DNF 173 Калин Митев UzanaRuns Хоби Мъже Финал (54.00 km) 03:20:49
DNF 174 Александър Александров Хоби Мъже Финал (54.00 km) 03:20:54
DNF 165 Емил Георгиев Хоби Мъже Финал (54.00 km) 03:43:31
DNF 131 Minko Banchev Mammut Мъже Елит Г. Чочовени (23.50 km) 01:55:00
DNF 146 Никола Илиев КК”ВАРНА” Старша възраст Г. Чочовени (23.50 km) 02:11:11
DNF 105 Васил Стойчев Сините камъни Мастърс - над 45 г. - -
DNF 113 Светлин Коевски КК Сините камъни Мастърс - до 45 г. - -
DNF 116 Валентин Василев КК Несебър Старша възраст - -
DNF 119 Ivailo Karamanolev Levski Мъже Елит - -
DNF 154 Богдан Стойчев Veloraptor Мъже Елит - -
DNS 101 Йордан Динков 7hills Хоби Мъже - -
DNS 104 Никола Николов Blue Rocks Мъже Елит - -
DNS 107 Валентина Иванова Жени Елит - -
DNS 108 Александър Иванов Хоби Мъже - -
DNS 109 Емилиана Иванова Хоби Мъже - -
DNS 110 Димитър Димитров Хоби Мъже - -
DNS 115 Иван Иванов СКК”Спринт” Разград Мастърс - над 45 г. - -
DNS 124 Диян Долапчиев ВЕЛОЦАРЕВО Мастърс - до 45 г. - -
DNS 126 Тодор Тодоров Бахур Байк Хоби Мъже - -
DNS 127 Румен Панайотов КК Глиган Хоби Мъже - -
DNS 128 Vladislav Statev Хоби Мъже - -
DNS 135 Петя Минкова KK Несебър Жени Елит - -
DNS 137 Martina Petrovska PROTOS Жени Елит - -
DNS 140 Илия Вълканов Олимп Мастърс - до 45 г. - -
DNS 141 Cyril Cressy Мамут Мастърс - над 45 г. - -
DNS 142 Ралица Манева-креси Мамут Жени Елит - -
DNS 143 Виделин Дончев КК Лястовица Хоби Мъже - -
DNS 144 Владимир Владимиров Glarus Racing Хоби Мъже - -
DNS 148 Първан Костадинов КК Велосити Мастърс - над 45 г. - -
DNS 149 Лили Ангелова Хоби Мъже - -
DNS 150 Димитър Михайлов Янтра-Исполин Мастърс - до 45 г. - -
DNS 151 Красимир Апостолов GLARUS RASING TEAM Хоби Мъже - -
DNS 152 Тодор Ангелов КК "Берое" Хоби Мъже - -
DNS 155 Христина Козарева Veloraptor Жени Елит - -
DNS 158 Стивиан Гатев HOTALICH Мъже Елит - -
DNS 160 Николай Костадинов Велораптор Мастърс - над 45 г. - -
DNS 161 Андриан Кърпаров Свободно измерение Мъже Елит - -
DNS 162 Станислав Генчев Хоби Мъже - -
DNS 167 Данаил Велинов Колоездачен Клуб КООП Мъже Елит - -
DNS 168 Мартин Трупарев 7 HILLS Хоби Мъже - -
DNS 172 Живко Димитров KK Beroe Хоби Мъже - -
DNS 176 Пламен Ютеров Вело Царево Мастърс - над 45 г. - -
DNS 177 Станимир Статев КК Берое Хоби Мъже - -
DNS 179 Михаил Иванов Мастърс - до 45 г. - -