Зелен Маратон 2020

Организатор: Велоклуб „УСТРЕМ“

Бягане 47км ● ТОП 6

Старт: 11.10.2020 07:44:11

Състезатели: 4
Стартирали: 4
По трасето: 0
Финиширали: 4
# Номер Име Пункт Време
1 101 Павел Павлов Финал (47.2 km) 04:50:41
2 104 Арно Висерс Финал (47.2 km) 05:28:50
3 102 Краси Петрушкова Финал (47.2 km) 05:33:08
4 103 Малкия Петърчо Финал (47.2 km) 07:37:27

Колоездене 12 км ● ТОП 6

Старт: 11.10.2020 07:41:30

Състезатели: 29
Стартирали: 29
По трасето: 0
Финиширали: 29
# Номер Име Пункт Време
1 604 Никола Добрев Финал (12.5 km) 00:35:53
2 619 Никола Илиев Финал (12.5 km) 00:36:04
3 601 Александър Стоянов Финал (12.5 km) 00:37:55
4 624 Николай Гълъбов Финал (12.5 km) 00:39:05
5 620 Михаил Стоев Финал (12.5 km) 00:39:18
6 603 Кристиан Стоянов Финал (12.5 km) 00:40:28

Бягане 13км ● ТОП 6

Старт: 11.10.2020 07:44:11

Състезатели: 56
Стартирали: 48
По трасето: 0
Финиширали: 48
# Номер Име Пункт Време
1 535 Бойко Златанов Финал (13 km) 00:59:26
2 538 Тодор Стоянов Финал (13 km) 01:04:27
3 536 Боян Колев Финал (13 km) 01:06:58
4 550 Михаил Николов Финал (13 km) 01:06:58
5 521 Светлин Станчев Финал (13 km) 01:07:16
6 508 Костадин Стефаниев Финал (13 km) 01:07:47

Колоездене 18км ● ТОП 6

Старт: 11.10.2020 07:38:31

Състезатели: 41
Стартирали: 38
По трасето: 0
Финиширали: 38
# Номер Име Пункт Време
1 406 Валентин Василев Финал (18.5 km) 00:52:04
2 441 Иван Вълчев Финал (18.5 km) 00:52:25
3 415 Ивайло Колев Финал (18.5 km) 00:56:51
4 412 Валентина Иванова Финал (18.5 km) 00:57:22
5 407 Стивън Митев Финал (18.5 km) 00:59:18
6 442 Николай Ценов Финал (18.5 km) 01:01:23

Бягане 19км ● ТОП 6

Старт: 11.10.2020 07:44:11

Състезатели: 39
Стартирали: 37
По трасето: 0
Финиширали: 37
# Номер Име Пункт Време
1 301 Божидар Цочев Финал (19.3 km) 01:23:22
2 304 Александър Александров Финал (19.3 km) 01:30:28
3 321 Харис Клеантус Финал (19.3 km) 01:32:26
4 326 Делян Савов Финал (19.3 km) 01:35:55
5 305 Мариян Баров Финал (19.3 km) 01:38:02
6 311 Пламен Василев Финал (19.3 km) 01:38:40
Състезатели: 22
Стартирали: 21
По трасето: 1
Финиширали: 19
# Номер Име Пункт Време
1 21 Самуил Вълчев Финал (31 km) 01:58:35
2 2 Димитър Карабахчиев Финал (31 km) 02:00:00
3 22 Иван Радев Финал (31 km) 02:14:50
4 7 Георги Антонов Финал (31 km) 02:18:09
5 17 Пресиян Минчев Финал (31 km) 02:20:02
6 3 Илиян Цачев Финал (31 km) 02:20:39

Колоездене 46км ● ТОП 6

Старт: 11.10.2020 07:36:30

Състезатели: 47
Стартирали: 44
По трасето: 0
Финиширали: 41
# Номер Име Пункт Време
1 245 Чавдар Караджов Финал (46.5 km) 02:20:11
2 213 Стоян Стоянов Финал (46.5 km) 02:22:44
3 246 Кристиан Колев Финал (46.5 km) 02:34:35
4 207 Светлозар Йорданов Финал (46.5 km) 02:38:13
5 233 Георги Новачев Финал (46.5 km) 02:42:40
6 209 Диян Долапчиев Финал (46.5 km) 02:43:12