Зелен маратон 2022 - Green Marathon 2022 - Бягане 12 км

Старт: 23.10.2022 09:42:00

Състезатели: 62
Стартирали: 60
По трасето: 0
Финиширали: 60

Общо класиране


Воден
4.50 km
4.50 km

Бежаната
6.00 km
6.00 km

Помпена станция
8.20 km
8.20 km

Чешма Св. Седмочисленици
10.40 km
10.40 km

Стълбите
12.50 km
12.50 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 558 Деян Атанасов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 00:55:03
2 513 Илиян Чакъров Мъже 16+ Финал (13.00 km) 00:57:32
3 506 Калоян Николов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:01:11
4 518 Бойко Златанов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:05:33
5 615 Михаил Николов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:06:41
6 614 Тодор Николаев Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:06:41
7 505 Светлин Станчев Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:07:55
8 529 Иван Иванов Морски вълци Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:09:11
9 503 Боян Колев Velos-Varna Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:09:40
10 501 Denis Lontkovskiy Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:11:17
11 559 Илия Запрев Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:11:41
12 530 Nikoleta Petrova “Тангра”- Варна Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:12:00
13 511 Явор Сидеров Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:12:50
14 556 Андон Донев iRun.bg Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:13:23
15 504 Деян Стоянов Ти Гониш Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:13:47
16 528 Zhanina Karaivanova Мамути Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:14:01
17 523 Тодор Стоянов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:14:33
18 509 Таня Милева Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:14:46
19 533 Мартин Караджов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:15:41
20 517 Милен Петров Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:16:20
21 554 Анна Христова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:17:21
22 535 Атанас Димитров СК Мизия Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:17:38
23 536 Мария Ангелова СК Мизия Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:17:39
24 525 Димо Димов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:17:59
25 555 Бояна Папазова iRun Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:18:55
26 542 Ивайло Петров Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:20:36
27 527 Деница Симеонова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:21:58
28 560 Петър Милков Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:22:18
29 537 Виктор Иванов BEGUN Момчета 12-15 г. Финал (13.00 km) 01:22:30
30 531 Свилена Караджова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:22:39
31 507 Петър Буров Маймуните Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:22:49
32 520 Емил Гергов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:23:30
33 508 Диана Бурова Маймуните Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:23:44
34 512 Лидия Вълкова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:26:14
35 541 Магдалена Гатева Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:27:23
36 510 Рая Иванова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:27:58
37 532 Димитър Иванов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:30:38
38 539 Lina Hristova Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:31:30
39 522 Анита Борисова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:34:34
40 540 Филип Пенчев Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:35:01
41 553 Цветомира Масларова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:37:04
42 502 Алина Златева Момичета 12-15 г. Финал (13.00 km) 01:37:52
43 519 Стефан Стоянов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:44:02
44 552 Ренета Маркова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:44:48
45 613 Мина Иванова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:48:20
46 514 Мира Божкова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:49:23
47 515 Ралица Колева Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:49:23
48 543 Виктория Петкова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:51:52
49 521 Гергана Радева iCard Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:51:54
50 545 Мария Пенукова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:53:32
51 524 Стоян Стоянов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:54:46
52 548 Матей Пройнов Момчета 12-15 г. Финал (13.00 km) 01:55:09
53 550 Ирина Дончева Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:56:32
54 534 Яна Янчевва Ти гониш Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:57:05
55 547 Милена Цанова Жени 16+ Финал (13.00 km) 02:02:00
56 546 Ивайло Цанов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 02:02:00
57 544 Велина Митева Жени 16+ Финал (13.00 km) 02:06:05
58 557 Васил Добрев Мъже 16+ Финал (13.00 km) 02:06:21
59 526 Мария Бикарска Жени 16+ Финал (13.00 km) 02:06:21
60 549 Надежда Попова Жени 16+ Финал (13.00 km) 02:07:32
DNS 516 Светла Чанакова Жени 16+ - -
DNS 551 Яна Узунова Жени 16+ - -