МАРАТОН ХАЙДУШКИ ПЪТЕКИ / REBEL TRAILS MARATHON

Общо класиране


Калоянови кули
15.41 km
15.41 km

х. Карандила
21.80 km
21.80 km

Мочурите
26.60 km
26.60 km

Разклона
32.00 km
32.00 km

Спас Георгиев
39.60 km
39.60 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 401 Kiril Nikolov - DISL Мъже Финал (42.19 km) 04:10:01
2 463 Стефан Иванов отборЪТ Мъже Финал (42.19 km) 04:45:32
3 415 Rosen Rusev Жулистан Мъже Финал (42.19 km) 04:48:57
4 402 Dimitar Marinov DECATHLON Мъже Финал (42.19 km) 04:49:46
5 450 Здравко Кръстев Мъже Финал (42.19 km) 05:20:23
6 503 VELIN DILOV Мъже Финал (42.19 km) 05:27:17
7 472 Nils Bruns Trailrunnung Team Vorarlberg Мъже Финал (42.19 km) 05:31:40
8 486 Yordan Todorov Мъже Финал (42.19 km) 05:33:05
9 449 Алексей Василев Стоте Войводи Ветерани 50+ Финал (42.19 km) 05:35:13
10 418 Petko Novakov Мъже Финал (42.19 km) 05:37:03
11 476 Кръстю Панчев "Спорт и здраве" гр. Гоце Делчев Ветерани 50+ Финал (42.19 km) 05:46:35
12 473 Johanna Eppler Trailrunning Team Vorarlberg Жени Финал (42.19 km) 05:51:06
13 433 Ивайло Керемедчиев Мъже Финал (42.19 km) 05:55:53
14 434 Пламен Маринов Мъже Финал (42.19 km) 05:58:52
15 404 Daniel Ivanov trailrunners.bg Мъже Финал (42.19 km) 05:59:28
16 443 Анатоли Ангелов Мъже Финал (42.19 km) 06:02:56
17 459 Светослав Казаков Beer Bastards Мъже Финал (42.19 km) 06:04:10
18 470 Петко Атанасов Ветерани 50+ Финал (42.19 km) 06:06:00
19 409 Борис Качамаков IRun / Женени с деца Мъже Финал (42.19 km) 06:07:36
20 406 Андон Атанасов ТУ -София ИПФ-СЛИВЕН Ветерани 50+ Финал (42.19 km) 06:15:42
21 448 Роман Сидоркин Ходещи бедствия Мъже Финал (42.19 km) 06:16:00
22 437 Христо Райнов iRun Ветерани 50+ Финал (42.19 km) 06:18:33
23 493 Барбун Барбунов Beer Bastards Мъже Финал (42.19 km) 06:19:15
24 480 Tsetsi Tsenkulovski Лудия кон Мъже Финал (42.19 km) 06:22:41
25 444 Георги Гочев Мъже Финал (42.19 km) 06:23:40
26 498 Стефан Михов BEER BASTARDS Мъже Финал (42.19 km) 06:24:45
27 479 Христина Петрова Жени Финал (42.19 km) 06:27:03
28 514 Искрен Иванов Мъже Финал (42.19 km) 06:28:49
29 475 Georgi Dobrev Кошмарно Къси Крачета Мъже Финал (42.19 km) 06:34:24
30 413 Damyan Stoychev Хумус с Чесън Мъже Финал (42.19 km) 07:01:49
31 436 Христо Боев Detroit Runners BG Мъже Финал (42.19 km) 07:05:49
32 487 Радостина Иванова IRun Жени Финал (42.19 km) 07:06:29
33 477 Станислав Тодоров Мъже Финал (42.19 km) 07:06:30
34 482 Стилиян Стоянов Загорец Ветерани 50+ Финал (42.19 km) 07:07:48
35 481 Мирослав Мирчев Загорец Мъже Финал (42.19 km) 07:07:49
36 428 Петър Димитров Ветерани 50+ Финал (42.19 km) 07:07:50
37 490 Krasimir Zhekov Мъже Финал (42.19 km) 07:15:09
38 501 Kostadin Todorov Мъже Финал (42.19 km) 07:24:45
39 484 Славян Марков СК ЧУМЕРНА Мъже Финал (42.19 km) 07:25:58
40 416 Стефан Куртев СКО СИНИ КАМЪНИ Мъже Финал (42.19 km) 07:28:34
41 461 Krasimir Dimitrov Мъже Финал (42.19 km) 07:38:11
42 508 Martin Stefanov Unlock your hero Мъже Финал (42.19 km) 07:38:11
43 513 Симона Райчева Жени Финал (42.19 km) 07:38:11
44 462 Владислав Деков Мъже Финал (42.19 km) 07:41:27
45 458 Виктор Стоев Мъже Финал (42.19 km) 07:43:56
46 457 Галина Стоева Жени Финал (42.19 km) 07:43:57
47 483 Коста Радев Ветерани 50+ Финал (42.19 km) 07:45:04
48 456 Panayot Germanov Ветерани 50+ Финал (42.19 km) 07:53:24
49 512 Емил Георгиев Ветерани 50+ Финал (42.19 km) 07:54:16
50 410 Стойко Стойчев Мъже Финал (42.19 km) 07:54:34
51 441 Миглена Петкова Жени Финал (42.19 km) 07:56:02
52 442 Yulian Nikolov Мъже Финал (42.19 km) 07:56:03
53 502 Тодор Василев Мъже Финал (42.19 km) 08:02:22
54 499 Hasan Sakalov Ветерани 50+ Финал (42.19 km) 08:04:04
55 451 IVAYLO BEEV Мъже Финал (42.19 km) 08:08:22
56 452 Rumyana Hristova Жени Финал (42.19 km) 08:09:06
57 411 Никола Йорданов Мъже Финал (42.19 km) 08:21:27
58 429 Петър Марков Мъже Финал (42.19 km) 08:21:47
59 435 Valentin Krystev Мъже Финал (42.19 km) 08:22:01
60 517 Щерю Щерев Мъже Финал (42.19 km) 08:22:03
61 445 Христо Копаранов Rainbow chasers Мъже Финал (42.19 km) 08:26:49
62 469 Georgi Gavrilov Grandis99 Мъже Финал (42.19 km) 08:29:58
63 426 Mariya Ivanchova Жени Финал (42.19 km) 08:33:30
64 489 Христо Гюзлев Мъже Финал (42.19 km) 08:52:53
65 488 Мариана Манолева Ветерани 50+ Финал (42.19 km) 08:52:54
66 511 Момчил Момчилов Мъже Финал (42.19 km) 08:53:31
67 446 Мартин Панайотов TRI team Varna Мъже Финал (42.19 km) 08:53:32
OVT 405 Стефан Тодоров KK Haskovo Мъже Финал (42.19 km) 09:09:37
OVT 412 Мирослав Пенков Стара Загора Ветерани 50+ Финал (42.19 km) 09:12:30
OVT 403 Станимира Желязкова Beer Bastards Жени Финал (42.19 km) 09:12:58
OVT 460 Николай Грудов Мъже Финал (42.19 km) 09:20:10
OVT 505 Олег Георгиев Мъже Финал (42.19 km) 09:21:14
OVT 465 Димитър Михайлов Българско сдружение Лимфом Мъже Финал (42.19 km) 10:02:48
OVT 504 Efrem Dubrovin Keep Yourself Positive Мъже Финал (42.19 km) 10:11:28
DNF 518 Божидар Антонов Мъже х. Карандила (21.80 km) 03:23:28
DNF 485 Lyubomir Genov Лудият кон Мъже х. Карандила (21.80 km) 03:50:12
DNF 439 Веселин Кленски Мъже х. Карандила (21.80 km) 03:51:21
DNF 453 Nikolay Ivanov Keen RPC Мъже х. Карандила (21.80 km) 04:19:58
DNF 407 Пламен Панайотов Мъже х. Карандила (21.80 km) 04:23:36
DNF 417 Андон Митев СКО СИНИ КАМЪНИ Мъже х. Карандила (21.80 km) 04:50:30
DNF 506 Petar Filev Мъже х. Карандила (21.80 km) 04:58:05
DNF 495 Biser Balinov Ballast.BG Мъже х. Карандила (21.80 km) 05:10:40
DNF 471 Тодор Георгиев Мъже х. Карандила (21.80 km) 05:12:12
DNF 478 Stanimir Dimitrov Technopolis Мъже х. Карандила (21.80 km) 05:33:33
DNF 500 Андон Горнаков Мъже х. Карандила (21.80 km) 05:49:53
DNF 421 Stanimir Dimitrov trailrunners.bg Мъже - -
DNF 468 Атанас Петров Мъже - -
DNF 509 Nadya Stefanov Unlock your hero Жени - -
DNS 400 Shaban Mustafa Мъже - -
DNS 408 Ивайло Дамянов Дечица Мъже - -
DNS 419 Румен Димитров Кайлъшка Долина - Плевен Мъже - -
DNS 420 Пейо Кралев Мъже - -
DNS 422 Христо Минков Troyan horse Мъже - -
DNS 423 Моника Христова Жени - -
DNS 424 Христо Христов Мъже - -
DNS 427 Андрей Гридин Gridinpro Мъже - -
DNS 430 Валентин Василев Мъже - -
DNS 438 Даниела Манева Жени - -
DNS 440 Пламен Куденко Мъже - -
DNS 447 Velko Gerasimov LABRADOR Ветерани 50+ - -
DNS 454 Ivaylo Damyanov Мъже - -
DNS 455 Дими Червенлиева Жени - -
DNS 464 Димитър Димитров Ветерани 50+ - -
DNS 466 Kiril Petrov Мъже - -
DNS 467 Георги Богданов Мъже - -
DNS 474 Мирослав Дяков Мъже - -
DNS 491 Blagoy Solakov На Тати Принцесата Мъже - -
DNS 492 Тодор Азманов Тичанемуемайката Мъже - -
DNS 494 Hristiyan Tsvetanov Run2Live Мъже - -
DNS 496 Георги Пехлев Run2Live Мъже - -
DNS 497 Radoslav Tenev Мъже - -
DNS 507 Ани Мелкумова Жени - -
DNS 510 Иван Геров АлПиринСки Мъже - -
DNS 515 Грета Момчева Жени - -