ПОЛУМАРАТОН ХАЙДУШКИ ПЪТЕКИ / REBEL TRAILS HALF MARATHON

Общо класиране


Калоянови кули
15.41 km
15.41 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 212 Гено Увардов MUSICPLE ORGASM Мъже Финал (22.00 km) 02:35:00
2 270 Стилиян Аврамов Мъже Финал (22.00 km) 02:36:38
3 267 Камен Недков UNSPONSORED Мъже Финал (22.00 km) 02:37:27
4 265 Милен Ковачков Мъже Финал (22.00 km) 02:37:32
5 215 Димитър Митев Стоте войводи Мъже Финал (22.00 km) 02:38:36
6 257 Hristo Petkanov Планинско бягане Казанлък Мъже Финал (22.00 km) 03:00:09
7 241 Todor Madzharov Augusta runners Ветерани 50+ Финал (22.00 km) 03:00:15
8 233 Стоян Велчев СККБ "Яребиците" Мъже Финал (22.00 km) 03:04:06
9 302 Станимир Станков Стоте войводи Мъже Финал (22.00 km) 03:05:48
10 297 Емил Стойчев Мъже Финал (22.00 km) 03:06:17
11 225 НЕЙКО ПЛАЧКОВ Летящите Ветерани 50+ Финал (22.00 km) 03:06:42
12 298 Антония Георгиева Жени Финал (22.00 km) 03:07:44
13 203 Златин Роев Хитър Петър Мъже Финал (22.00 km) 03:09:26
14 277 Aleksandar Yankov Project X Мъже Финал (22.00 km) 03:11:18
15 295 Таня Димитрова Жени Финал (22.00 km) 03:11:49
16 293 Стоян Стоянов Phi Molds Мъже Финал (22.00 km) 03:11:55
17 221 Цветан Иванов Яребиците от Сливен Мъже Финал (22.00 km) 03:11:57
18 235 Дончо Тодоров Мъже Финал (22.00 km) 03:12:37
19 223 Николай Писаров ГЛАРЛЕКУС Мъже Финал (22.00 km) 03:15:01
20 281 Николай Дженков Бургас Ветерани 50+ Финал (22.00 km) 03:17:10
21 237 Цветан Цветанов Мъже Финал (22.00 km) 03:19:02
22 243 Tsvetan Stamenov Мъже Финал (22.00 km) 03:20:52
23 266 Милена Савова Жени Финал (22.00 km) 03:21:45
24 253 Георги Господинов Мъже Финал (22.00 km) 03:23:24
25 300 Марин Кермедчиев Бири4баири Мъже Финал (22.00 km) 03:26:23
26 318 Атанас Парашкевов Мъже Финал (22.00 km) 03:26:23
27 258 Petyo Kolev Ветерани 50+ Финал (22.00 km) 03:29:17
28 315 Силвия Данчева Жени Финал (22.00 km) 03:29:53
29 213 Костадин Новаков Сини Камъни Мъже Финал (22.00 km) 03:33:05
30 238 Янчо Костов Мъже Финал (22.00 km) 03:36:03
31 240 Kalin Rusev Мъже Финал (22.00 km) 03:41:44
32 224 Иван Гълъбинов Мъже Финал (22.00 km) 03:43:56
33 287 Антон Коев Бири4Баири Мъже Финал (22.00 km) 03:44:04
34 204 Galina Vragova Напред и нагоре Жени Финал (22.00 km) 03:48:19
35 312 Георги Стайнов Мъже Финал (22.00 km) 03:48:46
36 259 Пламен Василев Мъже Финал (22.00 km) 03:49:20
37 245 Yurka Simeonova СТОТЕ ВОЙВОДИ Ветерани 50+ Финал (22.00 km) 03:49:53
38 239 Владимир Костов iRun/Tri Team Varna Мъже Финал (22.00 km) 03:49:55
39 260 Васил Белчев Мъже Финал (22.00 km) 03:55:22
40 306 Marian Andreev Мъже Финал (22.00 km) 04:00:01
41 242 Кирил Джанкушев Не Мъже Финал (22.00 km) 04:05:43
42 290 Пламен Марков Мъже Финал (22.00 km) 04:09:19
43 262 Hristina Tsenova Ветерани 50+ Финал (22.00 km) 04:11:21
44 248 Деян Велев Gracie Jiu Jitsu Мъже Финал (22.00 km) 04:13:24
45 227 Metody Mihalev Flora bar grill Beer bastards Мъже Финал (22.00 km) 04:13:25
46 273 Валентин Петков Загорец Ветерани 50+ Финал (22.00 km) 04:13:38
47 234 Александър Иванов Чирпан бяга Мъже Финал (22.00 km) 04:15:33
48 305 Стоян Колев Мъже Финал (22.00 km) 04:15:57
49 256 Nikolay Georgiev Мъже Финал (22.00 km) 04:20:16
50 207 Любомир Пенев Ходи пеша, бе! Мъже Финал (22.00 km) 04:20:40
51 317 Нейчо Ерменков Мъже Финал (22.00 km) 04:20:40
52 275 ЙОРДАН КОНДЕВ ПЪРЦУЦА Ветерани 50+ Финал (22.00 km) 04:20:58
53 308 Иван Костурски DNF Мъже Финал (22.00 km) 04:21:48
54 292 Stoyan Patalov Мъже Финал (22.00 km) 04:21:59
55 251 Деян Антов Мъже Финал (22.00 km) 04:26:16
56 269 Светослав Лашев Мъже Финал (22.00 km) 04:26:16
57 205 Станислав Петушев Мъже Финал (22.00 km) 04:27:27
58 314 Явор Гънчев БагаТур Мъже Финал (22.00 km) 04:28:28
59 216 Христо Кръстев Напред и нагоре Мъже Финал (22.00 km) 04:35:04
60 230 Георги Атанасов Мъже Финал (22.00 km) 04:35:32
61 299 Марияна Иванова Ветерани 50+ Финал (22.00 km) 04:35:59
62 214 Ваня Новакова Сини Камъни Жени Финал (22.00 km) 04:36:47
63 220 Георги Илиев Сърнена гора А2 Стара Загора Мъже Финал (22.00 km) 04:36:48
64 286 Димитър Мановски Ходи пеша, бе! Мъже Финал (22.00 km) 04:36:53
65 254 Георги Драгоев Мъже Финал (22.00 km) 04:39:46
66 274 Евгений Нейков Загорец Ветерани 50+ Финал (22.00 km) 04:39:47
67 228 Петя Димитрова Жени Финал (22.00 km) 04:40:09
68 310 Христомир Добрев Кошмарно Къси Крачета Мъже Финал (22.00 km) 04:42:42
69 236 Стефан Куцаров Мъже Финал (22.00 km) 04:44:31
70 272 Пеньо Кротев Мъже Финал (22.00 km) 04:49:27
71 229 мирослав тодоров Мъже Финал (22.00 km) 04:50:41
72 209 Силвия Никова стоте войводи Жени Финал (22.00 km) 04:51:31
73 284 Галина Грозева Жени Финал (22.00 km) 04:55:14
74 276 Ани Карчева Женени с деца Жени Финал (22.00 km) 04:57:23
75 200 Nedka Tsanova Жени Финал (22.00 km) 04:57:44
76 268 Теодора Христова Жени Финал (22.00 km) 04:58:49
77 255 Галин Иванов Мъже Финал (22.00 km) 04:58:51
78 252 Тодор Минев Мъже Финал (22.00 km) 04:58:56
79 263 Веси Велинова Куцо, кьораво и сакато Жени Финал (22.00 km) 04:59:57
- 246 Евгени Иванов Brownteam Мъже - -
- 313 Иван Гочев отборЪТ Мъже - -
OVT 261 Моника Койчева Жени Финал (22.00 km) 05:23:39
OVT 319 Петър Димитров Мъже Финал (22.00 km) 05:23:39
OVT 201 Аглика Бяндова BEGACH Жени Финал (22.00 km) 05:33:33
OVT 282 Василена Узунова Жени Финал (22.00 km) 05:41:20
OVT 294 Момчил Грозев Мъже Финал (22.00 km) 05:41:25
OVT 264 Тони Ганчева Куцо, кьораво и сакато Жени Финал (22.00 km) 05:41:50
OVT 285 Petya Stateva Жени Финал (22.00 km) 05:48:00
OVT 244 Boris Shabanov Мъже Финал (22.00 km) 06:14:54
OVT 231 Лалка Биринджиева-Илчева Асеновград Жени Финал (22.00 km) 06:59:48
DNF 271 Светослав Христов TRY TO FLY Мъже Финал (22.00 km) 02:58:36
DNF 291 Надежда Ангелова Жени Калоянови кули (15.41 km) 01:49:25
DNF 249 Димитър Димитров Жулистан Мъже - -
DNF 301 Iliyana Ivanova trailrunners.bg Жени - -
DNS 202 VeSi Stoyanova Жени - -
DNS 206 Александър Стефанов Мъже - -
DNS 210 Гергана Вълчева Напред и нагоре Жени - -
DNS 211 Явор Вълчев Напред и нагоре Мъже - -
DNS 217 Иво Малчев Напред и нагоре Мъже - -
DNS 218 Васил Васев Мъже - -
DNS 219 Христо Кирязов Мъже - -
DNS 222 Желязко Влаев Яребиците от Сливен Мъже - -
DNS 226 Christiyana Papazova Жени - -
DNS 232 Деян Димов Мъже - -
DNS 247 Nikolay Georgiev Мъже - -
DNS 250 Стефан Керев Мъже - -
DNS 279 Stoyan Chochkov Мъже - -
DNS 283 Куцар Фенеров Мъже - -
DNS 288 Веселин Милев Бири4Баири Мъже - -
DNS 296 Bo Dudek SIGN Sport / Gold Nutrition Мъже - -
DNS 303 Живко Желязков Планинско бягане Казанлък Мъже - -
DNS 304 Милена Стоянова Планинско бягане Казанлък Жени - -
DNS 307 Калина Бъчварова Жени - -
DNS 309 Драгомир Денев Мъже - -
DNS 311 Антон Русев Стоте войводи Мъже - -
DNS 316 Дилян Димов Мъже - -