Persenk Ultra 160K

Общо класиране


The Red Wall
17.00 km
17.00 km

Yugovo
28.20 km
28.20 km

Pashaliytsa
41.20 km
41.20 km

Hvoyna
52.40 km
52.40 km

Orehovo
64.20 km
64.20 km

Khabata
80.20 km
80.20 km

Wonder Bridges
88.90 km
88.90 km

Persenk Hut
100.90 km
100.90 km

Orehovo
116.10 km
116.10 km

Byala Cherkva
128.10 km
128.10 km

Dobralak
136.50 km
136.50 km

KCM
148.60 km
148.60 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 151 Rosen Rusev Men Final (164.50 km) 23:20:01
2 158 Kaloyan Peychev Men Final (164.50 km) 25:43:54
3 145 Pavlin Raichev Men 40+ Final (164.50 km) 27:46:46
4 152 Petko Novakov Men Final (164.50 km) 29:14:50
5 123 Dimitar Dimitrov Men 40+ Final (164.50 km) 29:52:33
6 122 Andrey Andreev Men 40+ Final (164.50 km) 31:23:28
7 114 Neli Angelova Women Final (164.50 km) 32:16:43
8 111 Maya Taneva Women 40+ Final (164.50 km) 35:40:17
9 144 Martin Mitin Men Final (164.50 km) 35:40:19
10 116 Nikolai Hristov Men 40+ Final (164.50 km) 35:48:47
11 130 Ivan Simeonov Men 40+ Final (164.50 km) 36:20:28
12 129 Ivaylo Keremedchiev Men Final (164.50 km) 38:42:05
13 117 Simeon Ninov Men 40+ Final (164.50 km) 38:42:09
14 108 Stoyan Mavrodiev Men 40+ Final (164.50 km) 39:11:03
15 132 Lyuben Kenanov Men 60+ Final (164.50 km) 39:11:03
16 154 Sotir Georov Men Final (164.50 km) 39:11:03
17 121 Mladen Antonov Men Final (164.50 km) 39:19:56
18 106 Momchil Momchilov Men 40+ Final (164.50 km) 39:48:41
19 119 Yavor Piralkov Men 40+ Final (164.50 km) 40:13:25
20 159 Alexander Danchev Men 40+ Final (164.50 km) 40:32:39
21 161 Ivaylo Ivanov Men Final (164.50 km) 40:32:40
22 109 Hristo Hristov Men Final (164.50 km) 40:43:40
23 141 Stoyan Stoyanov Men Final (164.50 km) 40:43:41
24 102 Miglena Petkova Women 40+ Final (164.50 km) 41:45:48
25 101 Yulian Nikolov Men Final (164.50 km) 41:45:49
26 118 Ivan Kasabov Men Final (164.50 km) 43:02:20
27 134 Yakim Pehlivanov Men Final (164.50 km) 43:02:20
DNF 149 Milen Tonchev Men 40+ Orehovo (116.10 km) 24:19:37
DNF 156 Vladimir Zarkov Men 40+ Orehovo (116.10 km) 24:32:15
DNF 104 Yanko Feratov Men Orehovo (116.10 km) 26:47:32
DNF 110 Georgi Pehlev Men Wonder Bridges (88.90 km) 15:17:18
DNF 153 Stefan Mihaylov Men Wonder Bridges (88.90 km) 20:57:44
DNF 107 Mihail Petrov Men Wonder Bridges (88.90 km) 21:17:59
DNF 133 Nikolay Gankov Men Wonder Bridges (88.90 km) 23:04:24
DNF 100 Pavel Kostadinov Men Wonder Bridges (88.90 km) 24:07:08
DNF 142 Dimitar Marinov Men Khabata (80.20 km) 11:05:09
DNF 146 Boycho Staykov Men Khabata (80.20 km) 19:40:31
DNF 131 Vladimir Mutafchiev Men Orehovo (64.20 km) 09:53:54
DNF 148 Dimitar Karamihov Men Orehovo (64.20 km) 09:57:49
DNF 125 Roman Sidorkin Men 40+ Orehovo (64.20 km) 11:03:18
DNF 139 Tsvetelin Zamfirov Men 40+ Orehovo (64.20 km) 13:20:21
DNF 138 Andrey Samardzhiev Men Orehovo (64.20 km) 13:38:38
DNF 147 Radoslav Nastev Men Orehovo (64.20 km) 15:28:03
DNF 140 Aleko Atanasov Men 40+ Orehovo (64.20 km) 15:33:30
DNF 128 Borislav Bozhankov Men Pashaliytsa (41.20 km) 09:47:36
DNF 155 Vasil Georov Men Yugovo (28.20 km) 05:21:02
DNF 150 Anhelina Melkumova Women Yugovo (28.20 km) 06:47:09
DNF 136 Danail Rangelov Men 40+ The Red Wall (17.00 km) 04:17:16
DNF 113 Mariana Komitska Women 40+ The Red Wall (17.00 km) 04:34:57
DNF 135 Nikolay Dermendzhiev Men - -
DNS 103 Tihomur Gochev Men 40+ - -
DNS 105 Vladimir Milushev Men 40+ - -
DNS 112 IOANNIS KONSTANTINIDIS Men 60+ - -
DNS 115 IOANNIS PRASINIS Men 40+ - -
DNS 120 MATINA PRASAKI Women 40+ - -
DNS 124 ANTON ATANASOV Men 40+ - -
DNS 126 Dimitar Stefanov Dimitrov Men - -
DNS 127 Georgi Zazdrov Men 40+ - -
DNS 137 Igor Pirkovski Men - -
DNS 143 Galin Marinov Men - -
DNS 157 Tsvetozar Stanchev Men 40+ - -