14KM TRAIL

Общо класиране

# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 468 Stoyan Vladkov Men Финал (14.00 km) 00:56:48
2 444 Shaban Mustafa OSKLA,,Shampion-Sungurlare" Men Финал (14.00 km) 00:57:55
3 323 Ивайло Вълев Men Финал (14.00 km) 00:59:09
4 411 Христо Минков Локомотив ДРЯНОВО Men Финал (14.00 km) 01:01:24
5 428 Георги Петров Men Финал (14.00 km) 01:03:37
6 314 Росен Тодоров РУСЕ ТИЧА Men Финал (14.00 km) 01:05:53
7 731 Веселин Щерев Bryzos Men Финал (14.00 km) 01:07:08
8 256 Михаил Михайлов Men Финал (14.00 km) 01:11:35
9 384 Ивелин Иванов Sprint 2020 Men Финал (14.00 km) 01:15:03
10 341 Zlatemir Milanov Men Финал (14.00 km) 01:15:36
11 456 Александър Иванов Bryzos Men Финал (14.00 km) 01:15:41
12 425 Алексей Цветанов Men Финал (14.00 km) 01:17:29
13 449 Цанко Цанков Аякс Троян Men Финал (14.00 km) 01:17:50
14 318 Владимир Пенев Men Финал (14.00 km) 01:18:38
15 367 Peter Petrov Men Финал (14.00 km) 01:19:20
16 401 Tsvetan Stoyanov ПБК Men Финал (14.00 km) 01:19:23
17 372 Николай Начев Men Финал (14.00 km) 01:19:34
18 448 Андрей Ночев Аякс Троян Men Финал (14.00 km) 01:19:42
19 387 Йосиф Йосифов Men Финал (14.00 km) 01:22:03
20 447 Стефан Цанков Аякс Троян Men Финал (14.00 km) 01:23:23
21 301 Стефан Андреев Men Финал (14.00 km) 01:23:44
22 424 Петър Пенев Леденишка слава Men Финал (14.00 km) 01:24:17
23 393 Георги Каравасилев Men Финал (14.00 km) 01:24:43
24 450 Николай Илиев Men Финал (14.00 km) 01:25:07
25 406 Милко Стефанов Men Финал (14.00 km) 01:25:09
26 452 Николай Дачев Men Финал (14.00 km) 01:26:00
27 423 Georgi Gospodinov Men Финал (14.00 km) 01:26:32
28 400 Ivan Galabinov Men Финал (14.00 km) 01:26:57
29 442 Георги Стоянов Men Финал (14.00 km) 01:27:30
30 463 Илиян Петров Men Финал (14.00 km) 01:27:42
31 345 Румен Панайотов Men Финал (14.00 km) 01:28:09
32 419 Hristo Topalov Men Финал (14.00 km) 01:29:03
33 369 Ангел Матев Men Финал (14.00 km) 01:29:41
34 454 Николай Христов I Love Pala Men Финал (14.00 km) 01:31:01
35 421 Кирил Джанкушев Men Финал (14.00 km) 01:31:22
36 368 Nikolay Kolev Begach Running Club Men Финал (14.00 km) 01:31:41
37 340 Даниел Донков Men Финал (14.00 km) 01:34:53
38 413 Иван Драгнев iRun Men Финал (14.00 km) 01:35:40
39 443 Костадин Ганчев Begach Running Club Men Финал (14.00 km) 01:35:41
40 435 Георги Георгиев РапСалон Men Финал (14.00 km) 01:36:34
41 362 Филип Цветков Men Финал (14.00 km) 01:36:36
42 465 Цветомир Демерджиев Men Финал (14.00 km) 01:36:39
43 432 Пламен Стефанов Охльо Бохльо Men Финал (14.00 km) 01:36:48
44 433 Жечо Маринов Охльо Бохльо Men Финал (14.00 km) 01:36:48
45 445 Николай Станков Men Финал (14.00 km) 01:37:22
46 360 Петко Георгиев Men Финал (14.00 km) 01:37:55
47 382 Слави Шишманов Men Финал (14.00 km) 01:38:16
48 361 Радослав Цветков Men Финал (14.00 km) 01:39:06
49 381 Мирослав Дочев Men Финал (14.00 km) 01:42:07
50 420 Теодор Георгиев Men Финал (14.00 km) 01:42:42
51 324 Николай Коновски Men Финал (14.00 km) 01:44:31
52 466 Ивайло Атанасов Възраждане Men Финал (14.00 km) 01:44:34
53 371 Георги Проданов Men Финал (14.00 km) 01:44:57
54 471 Янко Янков а@абж.бг Men Финал (14.00 km) 01:45:19
55 459 Радослав Димитров Men Финал (14.00 km) 01:45:30
56 336 Петър Буров Маймуните Men Финал (14.00 km) 01:45:45
57 446 Мартин Бърнев Men Финал (14.00 km) 01:47:20
58 327 Zdravko Slavchev Irun Men Финал (14.00 km) 01:49:49
59 328 Петър Филев Men Финал (14.00 km) 01:51:58
60 338 Мартин Колев Men Финал (14.00 km) 01:51:59
61 359 Ивайло Петров Men Финал (14.00 km) 01:52:00
62 472 Пламен Сурчев Men Финал (14.00 km) 01:53:23
63 344 Mariyan Mlechenkov Men Финал (14.00 km) 01:54:44
64 326 Цветомир Илински Men Финал (14.00 km) 01:55:34
65 346 ОРЛИН ДОБРЕВ Маймуните Men Финал (14.00 km) 01:57:29
66 315 Александър Жигаурсов Men Финал (14.00 km) 01:57:35
67 467 Огнян Славов Възраждане Men Финал (14.00 km) 01:58:12
68 437 Павел Дончев Men Финал (14.00 km) 01:58:22
69 464 Евгени Димитров Men Финал (14.00 km) 01:59:36
70 414 Жоро Ковачев Men Финал (14.00 km) 02:04:56
71 390 Димитър Фърчанов Men Финал (14.00 km) 02:07:03
72 388 Атанас Стоянов Men Финал (14.00 km) 02:08:01
73 386 Vasil Kostov Men Финал (14.00 km) 02:11:49
74 305 Станко Станков TIGER ENGINEERING Men Финал (14.00 km) 02:14:31
75 333 ФИЛИП ПЕНЧЕВ Men Финал (14.00 km) 02:14:59
76 416 Стефан Георгиев Men Финал (14.00 km) 02:44:24
77 394 Делян Илиев Men Финал (14.00 km) 02:45:27
78 473 Петър Илиев Men Финал (14.00 km) 02:45:27
- 392 Антонио Ковачев Men Царевец (11.00 km) 00:41:11
- 325 Dimitar Grozdanov Men Царевец (11.00 km) 01:27:12
DNS 309 Цветан Иванов Men - -
DNS 322 Menkalinan Dobrica Men - -
DNS 329 Велислав Нейчев "Чумерна" Твърдица Men - -
DNS 330 Светлозар Колев "Чумерна " Твърдица Men - -
DNS 331 Драгомир Дачев Men - -
DNS 334 Ясен Кирилов Men - -
DNS 343 Емил Кискинов YU&K Men - -
DNS 347 Васил Василев Men - -
DNS 356 Ivan Neshev Men - -
DNS 358 Kalin Kanev Men - -
DNS 373 Simeon Nikolov Energetic sloths Men - -
DNS 404 Александър Тодоров Men - -
DNS 429 Агоп Агопян Funkaround Men - -
DNS 441 Димитър Куцаров Men - -