14KM TRAIL

Общо класиране

# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 468 Stoyan Vladkov Men Финал (14.00 km) 00:56:48
2 444 Shaban Mustafa OSKLA,,Shampion-Sungurlare" Men Финал (14.00 km) 00:57:55
3 323 Ивайло Вълев Men Финал (14.00 km) 00:59:09
4 411 Христо Минков Локомотив ДРЯНОВО Men Финал (14.00 km) 01:01:24
5 428 Георги Петров Men Финал (14.00 km) 01:03:37
6 314 Росен Тодоров РУСЕ ТИЧА Men Финал (14.00 km) 01:05:53
7 731 Веселин Щерев Bryzos Men Финал (14.00 km) 01:07:08
8 407 Георги Семковски Men 45+ Финал (14.00 km) 01:10:32
9 256 Михаил Михайлов Men Финал (14.00 km) 01:11:35
10 412 Павлин Минков Локомотив ДРЯНОВО Men 45+ Финал (14.00 km) 01:12:24
11 427 Йордан Димитров Долна Оряховица Men 45+ Финал (14.00 km) 01:15:00
12 384 Ивелин Иванов Sprint 2020 Men Финал (14.00 km) 01:15:03
13 415 НЕЙКО ПЛАЧКОВ Men 45+ Финал (14.00 km) 01:15:19
14 341 Zlatemir Milanov Men Финал (14.00 km) 01:15:36
15 456 Александър Иванов Bryzos Men Финал (14.00 km) 01:15:41
16 426 Павлин Димитров Вариант 5 Търговище Men 45+ Финал (14.00 km) 01:16:17
17 425 Алексей Цветанов Men Финал (14.00 km) 01:17:29
18 449 Цанко Цанков Аякс Троян Men Финал (14.00 km) 01:17:50
19 318 Владимир Пенев Men Финал (14.00 km) 01:18:38
20 367 Peter Petrov Men Финал (14.00 km) 01:19:20
21 401 Tsvetan Stoyanov ПБК Men Финал (14.00 km) 01:19:23
22 372 Николай Начев Men Финал (14.00 km) 01:19:34
23 448 Андрей Ночев Аякс Троян Men Финал (14.00 km) 01:19:42
24 387 Йосиф Йосифов Men Финал (14.00 km) 01:22:03
25 477 Uffe Munck Men 45+ Финал (14.00 km) 01:23:18
26 447 Стефан Цанков Аякс Троян Men Финал (14.00 km) 01:23:23
27 301 Стефан Андреев Men Финал (14.00 km) 01:23:44
28 424 Петър Пенев Леденишка слава Men Финал (14.00 km) 01:24:17
29 393 Георги Каравасилев Men Финал (14.00 km) 01:24:43
30 430 ДИМИТЪР ДИМИТРОВ Габрово Men 45+ Финал (14.00 km) 01:24:58
31 450 Николай Илиев Men Финал (14.00 km) 01:25:07
32 406 Милко Стефанов Men Финал (14.00 km) 01:25:09
33 452 Николай Дачев Men Финал (14.00 km) 01:26:00
34 423 Georgi Gospodinov Men Финал (14.00 km) 01:26:32
35 400 Ivan Galabinov Men Финал (14.00 km) 01:26:57
36 442 Георги Стоянов Men Финал (14.00 km) 01:27:30
37 463 Илиян Петров Men Финал (14.00 km) 01:27:42
38 345 Румен Панайотов Men Финал (14.00 km) 01:28:09
39 419 Hristo Topalov Men Финал (14.00 km) 01:29:03
40 369 Ангел Матев Men Финал (14.00 km) 01:29:41
41 454 Николай Христов I Love Pala Men Финал (14.00 km) 01:31:01
42 421 Кирил Джанкушев Men Финал (14.00 km) 01:31:22
43 457 Деян Ценов Men 45+ Финал (14.00 km) 01:31:22
44 368 Nikolay Kolev Begach Running Club Men Финал (14.00 km) 01:31:41
45 340 Даниел Донков Men Финал (14.00 km) 01:34:53
46 413 Иван Драгнев iRun Men Финал (14.00 km) 01:35:40
47 443 Костадин Ганчев Begach Running Club Men Финал (14.00 km) 01:35:41
48 435 Георги Георгиев РапСалон Men Финал (14.00 km) 01:36:34
49 362 Филип Цветков Men Финал (14.00 km) 01:36:36
50 465 Цветомир Демерджиев Men Финал (14.00 km) 01:36:39
51 432 Пламен Стефанов Охльо Бохльо Men Финал (14.00 km) 01:36:48
52 433 Жечо Маринов Охльо Бохльо Men Финал (14.00 km) 01:36:48
53 445 Николай Станков Men Финал (14.00 km) 01:37:22
54 377 Боян Михайлов Men 45+ Финал (14.00 km) 01:37:28
55 360 Петко Георгиев Men Финал (14.00 km) 01:37:55
56 382 Слави Шишманов Men Финал (14.00 km) 01:38:16
57 361 Радослав Цветков Men Финал (14.00 km) 01:39:06
58 381 Мирослав Дочев Men Финал (14.00 km) 01:42:07
59 420 Теодор Георгиев Men Финал (14.00 km) 01:42:42
60 324 Николай Коновски Men Финал (14.00 km) 01:44:31
61 466 Ивайло Атанасов Възраждане Men Финал (14.00 km) 01:44:34
62 371 Георги Проданов Men Финал (14.00 km) 01:44:57
63 471 Янко Янков а@абж.бг Men Финал (14.00 km) 01:45:19
64 459 Радослав Димитров Men Финал (14.00 km) 01:45:30
65 336 Петър Буров Маймуните Men Финал (14.00 km) 01:45:45
66 446 Мартин Бърнев Men Финал (14.00 km) 01:47:20
67 431 Joe Russo Men 45+ Финал (14.00 km) 01:48:21
68 327 Zdravko Slavchev Irun Men Финал (14.00 km) 01:49:49
69 328 Петър Филев Men Финал (14.00 km) 01:51:58
70 338 Мартин Колев Men Финал (14.00 km) 01:51:59
71 359 Ивайло Петров Men Финал (14.00 km) 01:52:00
72 363 Иван Цанов Men 45+ Финал (14.00 km) 01:52:35
73 472 Пламен Сурчев Men Финал (14.00 km) 01:53:23
74 344 Mariyan Mlechenkov Men Финал (14.00 km) 01:54:44
75 326 Цветомир Илински Men Финал (14.00 km) 01:55:34
76 346 ОРЛИН ДОБРЕВ Маймуните Men Финал (14.00 km) 01:57:29
77 315 Александър Жигаурсов Men Финал (14.00 km) 01:57:35
78 467 Огнян Славов Възраждане Men Финал (14.00 km) 01:58:12
79 437 Павел Дончев Men Финал (14.00 km) 01:58:22
80 464 Евгени Димитров Men Финал (14.00 km) 01:59:36
81 414 Жоро Ковачев Men Финал (14.00 km) 02:04:56
82 308 Даниел Радушев Радушеви Men 45+ Финал (14.00 km) 02:05:07
83 390 Димитър Фърчанов Men Финал (14.00 km) 02:07:03
84 388 Атанас Стоянов Men Финал (14.00 km) 02:08:01
85 386 Vasil Kostov Men Финал (14.00 km) 02:11:49
86 305 Станко Станков TIGER ENGINEERING Men Финал (14.00 km) 02:14:31
87 333 ФИЛИП ПЕНЧЕВ Men Финал (14.00 km) 02:14:59
88 416 Стефан Георгиев Men Финал (14.00 km) 02:44:24
89 394 Делян Илиев Men Финал (14.00 km) 02:45:27
90 473 Петър Илиев Men Финал (14.00 km) 02:45:27
91 474 Милен Матов Men 45+ Финал (14.00 km) 02:49:25
- 392 Антонио Ковачев Men Царевец (11.00 km) 00:41:11
- 325 Dimitar Grozdanov Men Царевец (11.00 km) 01:27:12
DNS 306 Деян Дончев TIGER ENGINEERING Men 45+ - -
DNS 309 Цветан Иванов Men - -
DNS 320 Bogdan Dobrica Men 45+ - -
DNS 322 Menkalinan Dobrica Men - -
DNS 329 Велислав Нейчев "Чумерна" Твърдица Men - -
DNS 330 Светлозар Колев "Чумерна " Твърдица Men - -
DNS 331 Драгомир Дачев Men - -
DNS 334 Ясен Кирилов Men - -
DNS 339 Vladimir Boychev Men 45+ - -
DNS 343 Емил Кискинов YU&K Men - -
DNS 347 Васил Василев Men - -
DNS 356 Ivan Neshev Men - -
DNS 358 Kalin Kanev Men - -
DNS 365 Douglas Calder Team Calder!! Men 45+ - -
DNS 370 Виден Тенчев Men 45+ - -
DNS 373 Simeon Nikolov Energetic sloths Men - -
DNS 404 Александър Тодоров Men - -
DNS 429 Агоп Агопян Funkaround Men - -
DNS 441 Димитър Куцаров Men - -