Бягане 20 км

Общо класиране


Воден
4.50 km
4.50 km

Кранево
8.80 km
8.80 km

Помпена станция
13.90 km
13.90 km

Чешма Св. Седмочисленици
16.20 km
16.20 km

Стълбите
18.50 km
18.50 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 340 Йордан Петров Мъже Финал (19.30 km) 01:19:23
2 335 Преслав Щерев Бегун Варна Мъже Финал (19.30 km) 01:20:32
3 317 Божидар Цочев Ален Мак Мъже Финал (19.30 km) 01:26:14
4 318 Георги Лацин IRUN Мъже Финал (19.30 km) 01:32:50
5 341 Валентин Бебов КСК Русе Мъже Финал (19.30 km) 01:32:51
6 328 Иван Димитров GoldNutrition Bulgaria Мъже Финал (19.30 km) 01:34:53
7 313 Todor Popov TRIteamVarna/CrossFitVarna Мъже Финал (19.30 km) 01:36:38
8 322 Димитър Митев No Team Мъже Финал (19.30 km) 01:37:26
9 311 Haris Kleantus Ти гониш Мъже Финал (19.30 km) 01:39:33
10 301 Валерия Димитрова GoldNutrition Bulgaria Жени Финал (19.30 km) 01:39:57
11 332 Николай Боляров КСК Русе Мъже Финал (19.30 km) 01:40:22
12 337 Стефан Куцаров Irun Мъже Финал (19.30 km) 01:44:44
13 334 Николай Писаров 5km Run БУРГАС Мъже Финал (19.30 km) 01:45:32
14 345 Vesi Stoyanova Няма Жени Финал (19.30 km) 01:46:52
15 342 Светлин Станчев Мъже Финал (19.30 km) 01:49:06
16 303 Катя Дженкова Женени с деца Жени Финал (19.30 km) 01:52:18
17 339 Христо Генадиев Мъже Финал (19.30 km) 01:53:04
18 330 Костадин Стефаниев Мъже Финал (19.30 km) 01:53:04
19 343 Aндрей Трайков Мъже Финал (19.30 km) 01:54:32
20 324 Емил Гергов Мъже Финал (19.30 km) 01:54:37
21 329 Константин Димитров Мъже Финал (19.30 km) 01:55:09
22 327 Ивайло Цанов Мъже Финал (19.30 km) 01:55:46
23 314 Агоп Агопян Мъже Финал (19.30 km) 01:59:04
24 323 Димо Димов Мъже Финал (19.30 km) 02:00:13
25 320 Деян Стоянов Мъже Финал (19.30 km) 02:00:18
26 333 Николай Наков Мъже Финал (19.30 km) 02:01:44
27 344 Делян Димитров Мъже Финал (19.30 km) 02:02:12
28 312 Martin Vasilev Мъже Финал (19.30 km) 02:02:25
29 326 Живко Радушев Мъже Финал (19.30 km) 02:05:53
30 325 Живко Михайлов CBA Run Team Мъже Финал (19.30 km) 02:06:14
31 304 Красимира Дончева Зелена Стъпка Жени Финал (19.30 km) 02:07:14
32 306 Петя Борисова Жени Финал (19.30 km) 02:10:20
33 336 Росен Костов Окинава Годжу Рю Мъже Финал (19.30 km) 02:11:12
34 316 Божидар Джапанов Мъже Финал (19.30 km) 02:14:47
35 302 Грета Момчева Жени Финал (19.30 km) 02:17:07
36 307 Славена Лазарова Жени Финал (19.30 km) 02:18:00
37 309 Цветанка Пенчева Зелена стъпка Жени Финал (19.30 km) 02:18:55
38 310 Юрка Симеонова Сливен Жени Финал (19.30 km) 02:20:11
39 308 Христина Минкова Жени Финал (19.30 km) 02:25:05
40 305 Мария Пенукова Жени Финал (19.30 km) 02:32:10
DNS 315 Ангел Чолаков Мъже - -
DNS 319 Даниел Радушев Мъже - -
DNS 321 Диан Димов Мъже - -
DNS 331 Красен Кунев Мъже - -
DNS 338 Стоян Стоянов КК "Несебър" Мъже - -