Колоездене 20 км

Общо класиране


Воден
4.50 km
4.50 km

Кранево
8.80 km
8.80 km

Помпена станция
13.90 km
13.90 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 431 Иван Вълчев Мъже Финал (18.50 km) 00:54:34
2 444 Павел Пройнов КК Варна Мъже Финал (18.50 km) 00:54:55
3 418 Боян Георгиев TUIDA Мъже Финал (18.50 km) 00:55:30
4 428 Добри Добрев Champion Racing Team Мъже Финал (18.50 km) 00:59:25
5 454 Цветелин Пенев Мъже Финал (18.50 km) 01:02:29
6 432 Иван Ганчев Вело Царево Мъже Финал (18.50 km) 01:02:59
7 435 Йордан Динков Мъже Финал (18.50 km) 01:04:37
8 414 Александър Стоянов KK “Варна Мъже Финал (18.50 km) 01:05:10
9 440 Нейчо Нейчев Мъже Финал (18.50 km) 01:08:18
10 434 Йово Станчев Мъже Финал (18.50 km) 01:08:24
11 448 Радослав Тодоров Споко Мъже Финал (18.50 km) 01:10:12
12 420 Габриел Кателиев КК Варна Мъже Финал (18.50 km) 01:10:41
13 421 Галин Кателиев КК Варна Мъже Финал (18.50 km) 01:10:44
14 409 Емилиана Иванова Жени Финал (18.50 km) 01:12:30
15 438 Мирослав Бабукчиев Мъже Финал (18.50 km) 01:13:04
16 231 Милко Стоянов Академик Варна Мъже Финал (18.50 km) 01:17:00
17 446 Петър Николов Мъже Финал (18.50 km) 01:17:35
18 436 Калоян Лазаров “Братя Гушеви” Мъже Финал (18.50 km) 01:17:41
19 452 Филип Симеонов Мъже Финал (18.50 km) 01:18:06
20 425 Димитър Димитров Мъже Финал (18.50 km) 01:20:20
21 447 Радослав Костадинов Флотски Арсенал Мъже Финал (18.50 km) 01:20:29
22 403 Галина Христова Жени Финал (18.50 km) 01:20:57
23 455 Денис Ч. 2GETHER Мъже Финал (18.50 km) 01:22:04
24 449 Сергей Предоев Мъже Финал (18.50 km) 01:23:39
25 441 Никола Братованов Мъже Финал (18.50 km) 01:23:43
26 402 Венета Пандохова Жени Финал (18.50 km) 01:24:02
27 437 Лъчезар Станчев Кабата Мъже Финал (18.50 km) 01:25:03
28 407 Райна Костова Жени Финал (18.50 km) 01:26:09
29 450 Стефан Коев Мъже Финал (18.50 km) 01:27:18
30 427 Диян Жеков “Братя Гушеви” Мъже Финал (18.50 km) 01:27:37
31 442 Никола Станчев Мъже Финал (18.50 km) 01:30:05
32 412 Konstantin Trifonov Мъже Финал (18.50 km) 01:35:24
33 408 Севда Начева Жени Финал (18.50 km) 01:38:42
34 451 Стефан Узунов Мъже Финал (18.50 km) 01:44:41
35 443 Николай Киров Мъже Финал (18.50 km) 01:53:54
36 417 Боян Василев Мъже Финал (18.50 km) 01:56:44
37 423 Данаил Славов Флотски Арсенал Мъже Финал (18.50 km) 02:03:23
38 413 Nikola Gabrovski Самотен Мъже Финал (18.50 km) 02:11:29
39 38 Недко Христов Keep Yourself Positive Мъже Финал (18.50 km) 02:14:35
40 429 Захари Стоянов Мъже Финал (18.50 km) 02:16:10
41 419 Венцислав Василев Мъже Финал (18.50 km) 02:38:59
42 406 Радостина Чолакова Акули Жени Финал (18.50 km) 03:16:54
43 416 Антон Атанасов Акули Мъже Финал (18.50 km) 03:16:55
DNF 422 Георги Георгиев Мъже Помпена станция (13.90 km) 00:46:19
DNS 404 Диляна Кънчева Жени - -
DNS 405 Мария Ванкова Жени - -
DNS 410 Daniel Rayu Мъже - -
DNS 411 George Markov Born2bike Originala Мъже - -
DNS 424 Делян Димитров Мъже - -
DNS 426 Димитър Димитров Мъже - -
DNS 430 Ивайло Люцканов Мъже - -
DNS 433 Ивелин Кралев Вело Царево Мъже - -
DNS 439 Неделчо Неделчев Мъже - -
DNS 445 Павлин Петров Мъже - -
DNS 453 Христо Тодоров Мъже - -
DNS 4091 Силвия Стоянова Жени - -