Зелен маратон 2022 - Green Marathon 2022 - Колоездене 20 км

Старт: 23.10.2022 09:38:00

Състезатели: 46
Стартирали: 42
По трасето: 0
Финиширали: 41

Общо класиране

# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 415 Иван Вълчев BAT VANKO Мъже Финал (20 km) 00:48:23
2 422 Николай Киров Мъже Финал (20 km) 00:51:14
3 432 Павел Пройнов КК Варна Мъже Финал (20 km) 00:52:06
4 428 Димитър Димитров Мъже Финал (20 km) 00:52:30
5 417 Пресиян Минчев Архитектура и консултации - Варна Мъже Финал (20 km) 00:53:49
6 444 Георги Марков Born2Bike Мъже Финал (20 km) 00:56:27
7 434 Габриел Кателиев КК Варна Мъже Финал (20 km) 00:56:51
8 433 Галин Кателиев КК Върна Мъже Финал (20 km) 00:56:53
9 431 Любен Тенев Безсмъртните Мъже Финал (20 km) 00:58:17
10 420 Валентина Иванова Жени Финал (20 km) 00:59:25
11 439 Павел Методиев Winners Мъже Финал (20 km) 01:00:39
12 418 Калоян Кръстев Мъже Финал (20 km) 01:01:02
13 405 Райна Костова Жени Финал (20 km) 01:02:08
14 440 Петър Димитров 7 HILLS Мъже Финал (20 km) 01:06:53
15 445 Ирина Тодорова Жени Финал (20 km) 01:06:53
16 438 Румен Раев Мъже Финал (20 km) 01:07:12
17 430 Ивайло Люцканов Мъже Финал (20 km) 01:09:24
18 413 Валери Крайнов Долчини Мъже Финал (20 km) 01:10:28
19 412 Adrian Barbu Мъже Финал (20 km) 01:12:37
20 429 Илиян Желязков Мъже Финал (20 km) 01:15:08
21 423 Мария Костова Осеново Жени Финал (20 km) 01:15:25
22 443 Витан Танков Мъже Финал (20 km) 01:17:27
23 426 Galina Hristova Жени Финал (20 km) 01:18:22
24 401 Радослав Тодоров Чичо Коко Мъже Финал (20 km) 01:20:22
25 425 Крум Вълков Мъже Финал (20 km) 01:21:02
26 402 Лъчезар Станчев Кабата Мъже Финал (20 km) 01:21:18
27 407 Веселин Рачев Мъже Финал (20 km) 01:21:58
28 446 Мирослав Маринов 2GETHER Мъже Финал (20 km) 01:23:07
29 403 Стоян Димитров Кабата Мъже Финал (20 km) 01:23:30
30 409 Севда Начева Жени Финал (20 km) 01:24:44
31 421 Валентин Вълчев BAT VANKO Мъже Финал (20 km) 01:30:12
32 408 Данаил Славов Флотски Арсенал Мъже Финал (20 km) 01:31:44
33 442 Иван Желязков Мъже Финал (20 km) 01:35:47
34 436 Борислав Витанов Мъже Финал (20 km) 01:37:39
35 437 Свилен Бакалов Мъже Финал (20 km) 01:37:39
36 427 Калоян Марков Мъже Финал (20 km) 01:37:52
37 441 Калин Кирилов Мъже Финал (20 km) 01:37:52
38 411 Златина Алтънчева Жени Финал (20 km) 01:48:45
39 410 Павел Алтънчев Мъже Финал (20 km) 01:48:47
40 406 Диляна Кънчева Жени Финал (20 km) 01:53:54
41 414 Златко Минов Мъже Финал (20 km) 02:01:11
DSQ 424 Кристиян Йорданов НВУ Мъже Кранево (8.8 km) 00:21:38
DNS 404 Виктор Исаев Кабата Мъже - -
DNS 416 Венцислав Велев Мъже - -
DNS 419 Илия Митев Мъже - -
DNS 435 Александър Павлов Бегун Варна Мъже - -