Зелен маратон 2022 - Green Marathon 2022

Организатор: Велоклуб „УСТРЕМ“

Състезатели: 12
Стартирали: 10
По трасето: 0
Финиширали: 10
# Номер Име Пункт Време
1 608 Stefan andrei Barbu Финал (12 km) 00:38:53
2 610 Кристиан Стоянов Финал (12 km) 00:40:12
3 605 Христо Кусев Финал (12 km) 00:41:23
4 604 Мартин Бабукчиев Финал (12 km) 00:44:12
5 611 Симеон Симеонов Финал (12 km) 00:47:54
6 606 Никола Владимиров Финал (12 km) 00:50:30

Бягане 12 км ● ТОП 6

Старт: 23.10.2022 09:42:00

Състезатели: 62
Стартирали: 60
По трасето: 0
Финиширали: 60
# Номер Име Пункт Време
1 558 Деян Атанасов Финал (13 km) 00:55:03
2 513 Илиян Чакъров Финал (13 km) 00:57:32
3 506 Калоян Николов Финал (13 km) 01:01:11
4 518 Бойко Златанов Финал (13 km) 01:05:33
5 614 Тодор Николаев Финал (13 km) 01:06:41
6 615 Михаил Николов Финал (13 km) 01:06:41

Колоездене 20 км ● ТОП 6

Старт: 23.10.2022 09:38:00

Състезатели: 46
Стартирали: 42
По трасето: 0
Финиширали: 41
# Номер Име Пункт Време
1 415 Иван Вълчев Финал (20 km) 00:48:23
2 422 Николай Киров Финал (20 km) 00:51:14
3 432 Павел Пройнов Финал (20 km) 00:52:06
4 428 Димитър Димитров Финал (20 km) 00:52:30
5 417 Пресиян Минчев Финал (20 km) 00:53:49
6 444 Георги Марков Финал (20 km) 00:56:27

Бягане 20 км ● ТОП 6

Старт: 23.10.2022 09:42:00

Състезатели: 33
Стартирали: 32
По трасето: 0
Финиширали: 32
# Номер Име Пункт Време
1 326 Ивайло Драгоев Финал (20 km) 01:26:37
2 325 Тервел Драгоев Финал (20 km) 01:26:38
3 307 Божидар Цочев Финал (20 km) 01:31:54
4 330 Георги Лацин Финал (20 km) 01:33:28
5 334 Светлин Стоянов Финал (20 km) 01:33:42
6 331 Николай Писаров Финал (20 km) 01:38:42
Състезатели: 32
Стартирали: 26
По трасето: 0
Финиширали: 26
# Номер Име Пункт Време
1 1 Николай Мангъров Финал (32 km) 01:59:16
2 25 Георги Петков Финал (32 km) 01:59:59
3 5 Светлозар Орелов Финал (32 km) 02:02:08
4 11 Илиян Лисеа Финал (32 km) 02:02:26
5 9 Михаил Стоев Финал (32 km) 02:11:17
6 4 Владимир Костов Финал (32 km) 02:21:11

Колоездене 40 км ● ТОП 6

Старт: 23.10.2022 09:36:00

Състезатели: 42
Стартирали: 38
По трасето: 0
Финиширали: 37
# Номер Име Пункт Време
1 215 Ясен Александров Финал (40 km) 01:42:11
2 216 Тодор Ангелов Финал (40 km) 01:43:12
3 236 Марин Георгиев Финал (40 km) 01:53:26
4 252 Костадин Костадинов Финал (40 km) 01:59:39
5 221 Стоян Стоянов Финал (40 km) 02:00:42
6 219 Георги Илчев Финал (40 km) 02:05:37
Състезатели: 10
Стартирали: 7
По трасето: 0
Финиширали: 7
# Номер Име Пункт Време
1 242 Божидар Тунчев Финал (40 km) 01:40:21
2 239 Радослав Матеевски Финал (40 km) 01:41:29
3 243 Еманоел Попов Финал (40 km) 01:42:14
4 246 Никола Коков Финал (40 km) 01:43:12
5 244 Панайот Спасов Финал (40 km) 01:51:58
6 245 Димитър Димитров Финал (40 km) 02:05:16

Бягане 40 км ● ТОП 6

Старт: 23.10.2022 09:42:00

Състезатели: 11
Стартирали: 11
По трасето: 0
Финиширали: 10
# Номер Име Пункт Време
1 101 Nikolay Kolev Финал (38 km) 03:14:10
2 109 Мариян Недялков Финал (38 km) 03:27:14
3 110 Николай Николов Финал (38 km) 04:05:05
4 104 Ангел Пантелеев Финал (38 km) 04:18:30
5 106 Валентина Тодорова Финал (38 km) 04:22:14
6 102 Костадин Стефаниев Финал (38 km) 04:47:00