Balkaniada 2022 - 44km

Старт: 30.07.2022 07:00:00

Състезатели: 95
Стартирали: 68
По трасето: 0
Финиширали: 66

Общо класиране


хижа Добрила
12.00 km
12.00 km

заслон Ботев
26.20 km
26.20 km

хижа Васил Левски
33.50 km
33.50 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 77 Георги Жеков Отбор Юнаци Мъже Финал (45.00 km) 05:05:23
2 115 Димитър Атанасов ATA Furniture Мъже Финал (45.00 km) 05:32:45
3 86 Йордан Тодоров Deloitte BG Мъже Финал (45.00 km) 05:33:53
4 21 Стилиян Аврамов Мъже Финал (45.00 km) 05:39:42
5 95 Здравко Кръстев Мъже Финал (45.00 km) 05:46:40
6 19 Петър Иванов Гликонеогенеза Мъже Финал (45.00 km) 06:10:22
7 94 Евгений Цветов TRS Мъже Финал (45.00 km) 06:31:01
8 92 Emil Yanchev Дай му! Мъже Финал (45.00 km) 06:40:00
9 122 Мартин Кръстев Мъже Финал (45.00 km) 06:41:40
10 53 Анатоли Ангелов Мъже Финал (45.00 km) 06:47:44
11 16 Charalampos Tsamantouridis Мъже Финал (45.00 km) 06:57:12
12 31 Емил Недков Мъже Финал (45.00 km) 07:02:41
13 5 Daniel Ivanov Мъже Финал (45.00 km) 07:12:49
14 9 Иво Андреев Мъже Финал (45.00 km) 07:17:50
15 79 Milko Elenski Мъже Финал (45.00 km) 07:23:03
16 65 Панчо Сталев Мъже Финал (45.00 km) 07:23:38
17 20 Ventsislav Trifonov #тУРягиТи Мъже Финал (45.00 km) 07:23:39
18 50 Камен Грозданов Shumen Early Runners Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 07:30:49
19 69 Антон Кузев Кон ти бръз Мъже Финал (45.00 km) 07:36:09
20 24 Стефан Керев Мъже Финал (45.00 km) 07:38:19
21 113 Максим Божилов Мъже Финал (45.00 km) 07:42:52
22 58 Борис Качамаков Женени с деца / IRun Мъже Финал (45.00 km) 07:43:47
23 54 Plamen Vasilev Мъже Финал (45.00 km) 07:43:48
24 35 Илия Бончев Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 07:57:19
25 83 Деян Герасимов Мъже Финал (45.00 km) 08:02:16
26 123 Велизар Ташев Мъже Финал (45.00 km) 08:02:16
27 117 Иво Иванов АФК Шамандура Мъже Финал (45.00 km) 08:02:16
28 29 Красимир Димитров КОН ТИ БРЪЗ Мъже Финал (45.00 km) 08:12:21
29 99 Ivan Simeonov Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 08:14:10
30 93 Andrew Douglas Мъже Финал (45.00 km) 08:16:13
31 111 Georgi Dobrev Кошмарно Къси Крачета Мъже Финал (45.00 km) 08:20:06
32 125 Николай Стефанов Crazy Rush Мъже Финал (45.00 km) 08:42:55
33 2 Александър Иванов Мъже Финал (45.00 km) 08:45:37
34 84 Радослав Тодоров Мъже Финал (45.00 km) 08:53:42
35 114 Xiao Wang Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 08:55:48
36 39 Борис Тодоров Мъже Финал (45.00 km) 08:58:19
37 76 Иван Петров iXONDA Мъже Финал (45.00 km) 08:59:32
38 46 Тихомир Цонков Мъже Финал (45.00 km) 09:04:31
39 78 Петър Динев Мъже Финал (45.00 km) 09:09:50
40 419 Симеон Тенев DENTAЛКИ Мъже Финал (45.00 km) 09:09:53
41 23 Атанас Минчев Бели криле Мъже Финал (45.00 km) 09:10:04
42 13 Радослав Тенев Мъже Финал (45.00 km) 09:18:55
43 87 Коста Радев Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 09:19:06
44 17 Неделко Анчев Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 09:22:48
45 74 Диян Иванов Мъже Финал (45.00 km) 09:27:58
46 38 Феро Ферад Unstoppable Мъже Финал (45.00 km) 09:37:29
47 7 Mitko Mitkov Frodo Godech Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 09:42:54
48 4 Красимир Михайлов KGM Bulgaria Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 09:58:53
49 41 Георги Антонов СК “Чудните скали” Варна Мъже Финал (45.00 km) 10:05:28
50 28 Todor Popov CrossfitVarna/TRITEAMVARNA Мъже Финал (45.00 km) 10:19:21
51 66 Тодор Минев Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 10:23:43
52 67 Ивелин Златев Мъже Финал (45.00 km) 10:24:36
53 85 Божидар Димитров Мъже Финал (45.00 km) 10:25:50
54 72 Милен Шопов Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 10:34:39
55 112 Александър Станев Мъже Финал (45.00 km) 10:41:23
56 105 Borislav Bozhankov Invictus Мъже Финал (45.00 km) 10:43:17
57 82 Пламен Тодоров Lovech Runners Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 10:57:02
58 88 Емил Георгиев Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 11:00:34
59 11 Мартин Градев Begach Мъже Финал (45.00 km) 11:08:43
60 107 Росен Тодоров Мъже Финал (45.00 km) 11:08:45
61 116 Апостол Апостолов Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 11:25:24
62 26 Emil Aleksov Мъже Финал (45.00 km) 11:29:26
63 103 Даниел Йорданов Азимут Мъже над 45г. Финал (45.00 km) 11:29:42
64 96 Todor Kondarev Мъже Финал (45.00 km) 11:32:10
65 118 Марин Димитров Мъже Финал (45.00 km) 11:43:39
66 102 Michal Palusek Мъже Финал (45.00 km) 11:52:49
DNF 121 Деян Николов Мъже Финал (45.00 km) 11:01:03
DNF 91 Александър Спасов XCO Sports/ Damyanov Dental Clinic Мъже хижа Добрила (12.00 km) 01:37:02
DNS 3 Пламен Маринов Lovech Runners Мъже - -
DNS 6 Петър Иванов Мъже - -
DNS 8 Васил Васев Мъже - -
DNS 10 David Laurie Мъже - -
DNS 12 Svetoslav Iliev Begach Мъже над 45г. - -
DNS 15 David Laurie Мъже - -
DNS 22 Павел Пангалов Мъже - -
DNS 25 Николай Петков ЯК ГЪРЧ Мъже над 45г. - -
DNS 33 Цветан Донков Мъже - -
DNS 34 Христо Иванов Мъже - -
DNS 36 Борислав Димитров Мъже - -
DNS 42 Димитър Михайлов Янтра-Исполин Мъже - -
DNS 43 Минчо Мачев Мъже над 45г. - -
DNS 44 Kenzo Vercruysse Shrek fanclub Мъже - -
DNS 47 Милослав Куцев Мъже - -
DNS 49 Николай Сурчев Мъже над 45г. - -
DNS 59 Димитър Димитров Мъже - -
DNS 62 Емил Йорданов Мъже - -
DNS 63 Мирослав Кирилов Бавните от Търново Мъже - -
DNS 70 Thomas Kalogiannidis EOS KOMOTINIS Мъже над 45г. - -
DNS 73 Mumun Salimov LMT Team Мъже - -
DNS 75 Мартин Иванов Мъже - -
DNS 81 Георги Драгоев Мъже - -
DNS 98 Тони Липошлиев Луди Преходи Мъже - -
DNS 100 Калин Русев Мъже - -
DNS 120 Живко Желязков Планинско бягане и Туризъм Казанлък Мъже над 45г. - -
DNS 129 Chavdar Chernikov R2 Мъже - -