1 обиколка (1-7 клас)

Общо класиране

# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 72 Владислав Генчев СУ,,Емилиян Станев 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:13:48
2 7 Станислав Илиев Су,,Максим Райкович" 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:14:34
3 43 Христо Кусев Никола вапцаров. Казанлък 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:15:12
4 64 Мартин Георгиев СУ"Вичо Гранчаров" 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:15:49
5 79 Радостин Байчев СУ Георги Измирлиев Горна Оряховица 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:16:12
6 5 Никола Цаков Оу.Св.св.Крил и Методий 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:16:16
7 18 Радослав Шабанаков ОУ Иван Вазов гр. Горна Оряховица 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:16:23
8 30 Петър Кенарев СУ"Георги Измирлиев" 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:16:36
9 16 Михаил Тодоров 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:16:45
10 23 Никола Григоров 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:16:47
11 75 Денислав Кьорчев ОУ " Иван Вазов" 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:17:18
12 25 Радослав Томов СУ"Вичо Гранчаров" 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:17:25
13 42 Мартин Недков Средно училище "Георги Измирлиев" град Горна Ориях 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:17:35
14 40 Денислав Колев Спортно училище Георги Живков 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:17:54
15 36 Стефан Тихов СУ,, Вичо Грънчаров" 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:17:59
16 57 Карина Ибрямова ОУ ,,Иван Вазов” гр. Горна Оряховица 5-7 клас момичета Финал (4.50 km) 00:18:21
17 78 Александър Маринов 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:18:27
18 52 Радослав Проданов 47 СОУ „Христо Г. Данов“ 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:19:36
19 37 Венелин Цветков СУ,,Вичо Грънчаров" 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:19:43
20 221 Алекси Пандъков СУ Максим Райкович 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:19:52
21 3 Антон Георгиев СУ"Максим Райкович" 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:19:59
22 46 Ивайла Димитрова ОУ Иван Вазов 5-7 клас момичета Финал (4.50 km) 00:20:36
23 35 Димитър Лонгинов СУ,,Вичо Грънчаров" 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:20:59
24 20 Цветомир Бенков НУ Цани Гинчев 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:21:13
25 70 Димитър Стойков НУ "Цани Гинчев" 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:21:14
26 9 Илия Бъчваров 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:21:29
27 22 Марая Вълева Аякс 1-4 клас момичета Финал (4.50 km) 00:21:30
28 47 Стефан Добрев ''ОУ Иван Вазов'' 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:21:42
29 77 Михаил Димитров 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:21:45
30 24 Йордан Стайков СУ"Вичо Гранчаров" 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:22:15
31 4 Мартин Марков Оу.Св.св.Кирил и Методий 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:22:17
32 2 Стоян Витанов ОУ Бачо Киро, В. Търново 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:22:22
33 222 Никола Стоянов 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:22:32
34 62 Даниел ВЪЖАРОВ ОУ ПАТРИАРХ ЕВТИМИИ 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:22:50
35 8 Ивелин Борисов СУ,,Максим Райкович" 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:22:56
36 26 Румен Димитров НУ Цани Гинчев 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:22:56
37 54 Кристиян Тодоров П.Р.Славейков 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:23:30
38 31 Самуил Тодоров СУ ГЕРГИ ИЗМИРЛИЕВ 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:23:34
39 56 Никол Савова СУ ,,Вичо Грънчаров” гр. Горна Оряховица 5-7 клас момичета Финал (4.50 km) 00:23:47
40 50 Теодор Вълчев Су "Емилиян Станем 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:23:58
41 48 Станислав Дончев ''ОУ Иван Вазов'' 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:24:01
42 41 Лазар Хаджиколев СУ " Емилян Станев" 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:24:04
43 44 Матей Пройнов ЧЕУ "Малкият принц" 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:24:52
44 45 Ивайло Ванков СОУ Петко Рачев Славейков 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:25:02
45 59 Денислав Пенчев 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:25:03
46 12 Александър Ковачев СУ”Емилиян Станев” 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:25:12
47 38 Кристиян Гугучков СУ Максим Райкович 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:25:13
48 58 Калоян Калев ДГ Иванка Ботева 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:25:55
49 28 Ангел Петров НУ Цани Гинчев 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:28:11
50 14 Дария Шопова НУ Цани Гинчев 1-4 клас момичета Финал (4.50 km) 00:28:14
51 27 Ивайла Момъкова НУ Цани Гинчев 1-4 клас момичета Финал (4.50 km) 00:30:06
52 19 Виктор Гугучков НУ Цани Гинчев 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:30:08
53 223 Константин Савов 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:30:08
54 39 Кристияна Трифонова СУ "Георги Измирлиев"Г.Оряховица 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:32:54
55 76 Георги Йончев НУ "Цани Гинчев" 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:33:18
56 69 Никола Щирков НУ "Цани Гинчев" 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:33:28
57 71 Михаил Саламанов НУ "Цани Гинчев" 1-4 клас момчета Финал (4.50 km) 00:52:20
- 1 Венелин Трифонов СУ "Емилиян Станев" 5-7 клас момчета - -
- 6 Никола Николов Св Св”Кирил и Методий” 1-4 клас момчета - -
- 15 Николай Николов ОУ "Св. Патриарх Евтимий", Велико Търново 5-7 клас момчета - -
DSQ 11 kristian tufekciev nqma 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:16:27
DSQ 53 КРИСТИЯН БОЖАНОВ 5-7 клас момчета Финал (4.50 km) 00:16:34
DNS 10 Ивайло Йорданов СУ"Георги Измирлиев" 5-7 клас момчета - -
DNS 13 Антоан Андонов СУ,, Максим Райкович " 1-4 клас момчета - -
DNS 17 Цветелин Евтимов ОУ Елин Пелин 5-7 клас момчета - -
DNS 21 Даниел Дамянов СУ ''Георги Измирлиев'' 5-7 клас момчета - -
DNS 29 Димитър Калушков Оу Св Св Кирил и Методи 5-7 клас момчета - -
DNS 32 Цветомир Бенков НУ Цани Гинчев 1-4 клас момчета - -
DNS 33 Мартин Пушкаров СУ Емилиян Станев 5-7 клас момчета - -
DNS 34 Александър Митев СУ Емилиян Станев 1-4 клас момчета - -
DNS 49 МИХАИЛ РАЧЕВ БРАУН ТИМ 5-7 клас момчета - -
DNS 51 Мартин Марков ОУ"Валери Петров" 1-4 клас момчета - -
DNS 60 Никола Китанов ОУ ПАТРИАРХ ЕВТИМИИ 1-4 клас момчета - -
DNS 61 Емил Въжаров ОУ ПАТРИАРХ ЕВТИМИИ 1-4 клас момчета - -
DNS 63 Христо Андреев Димитър Благоев 5-7 клас момчета - -
DNS 65 Мирая Маринчева НУ "Цани Гинчев" 1-4 клас момичета - -
DNS 66 Александър Станев НУ "Цани Гинчев" 1-4 клас момчета - -
DNS 67 Преслав Петков НУ "Цани Гинчев" 1-4 клас момчета - -
DNS 68 Петър Ночев НУ "Цани Гинчев" 1-4 клас момчета - -
DNS 73 Даниел Ангелов Цани Гинчев 1-4 клас момчета - -
DNS 74 Светлин Хълтев Хй 5-7 клас момчета - -