Бягане 12 км

Общо класиране


Воден
4.50 km
4.50 km

Бежаната
6.00 km
6.00 km

Помпена станция
8.20 km
8.20 km

Чешма Св. Седмочисленици
10.40 km
10.40 km

Стълбите
12.50 km
12.50 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 525 Румен Стаматов Тангра Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:00:38
2 513 Бойко Златанов Локомотив София Никола Карапетров Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:03:46
3 522 Нейко Плачков Летящите Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:06:12
4 527 Тодор Стоянов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:07:57
5 535 Валентина Иванова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:12:08
6 520 Милен Петров Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:12:57
7 534 Мариян Баров Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:15:40
8 517 Иван Иванов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:16:37
9 516 Георги Банов TUIDA Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:19:19
10 506 Марияна Иванова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:20:24
11 509 Николета Петрова “Тангра”Варна Момичета 12-15 г. Финал (13.00 km) 01:20:53
12 523 Павел Алтънчев Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:22:39
13 530 Янко Панделиев Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:23:39
14 502 Анита Борисова Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:25:12
15 515 Борислав Орелов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:25:37
16 532 Радина Вълканова Зелена стъпка Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:34:29
17 505 Златина Алтънчева Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:34:57
18 533 Emil Boiajiiski #ВсякаЕднаСряда Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:37:17
19 521 Мирослав Стойнов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:39:15
20 504 Ганка Райчева G&G Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:42:11
21 528 Филип Пенчев Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:42:30
22 507 Милена Бонева Жени 16+ Финал (13.00 km) 01:43:33
23 518 Калин Велчев Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:44:35
24 514 Борис Митков Окинава Годжу Рю Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:47:14
25 536 Тодор Чакъров Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:48:02
26 512 Александър Жигаурсов Мъже 16+ Финал (13.00 km) 01:52:16
27 508 Симона Кирова Жени 16+ Финал (13.00 km) 02:04:25
28 501 Marina Rogova Жени 16+ Финал (13.00 km) 02:34:56
DNS 503 Бояна Папазова Жени 16+ - -
DNS 510 Цветелина Христова Атлетик-София Момичета 12-15 г. - -
DNS 511 Димитър Панделиев Супер Спорт Варна Момчета 12-15 г. - -
DNS 519 Камен Кукуров Мъже 16+ - -
DNS 524 Радослав Цветков Мъже 16+ - -
DNS 526 Стефан Стефанов Мъже 16+ - -
DNS 529 Христо Алтънчев Мъже 16+ - -