Колоездене 45 км

Общо класиране


Воден
4.50 km
4.50 km

Кранево
8.80 km
8.80 km

Помпена станция
13.90 km
13.90 km

Баба Иванкина чешма
22.20 km
22.20 km

Кичево
28.00 km
28.00 km

Долмен чешма
34.00 km
34.00 km

Осеново
39.80 km
39.80 km

Помпена станция
42.10 km
42.10 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 248 Ясен Александров Мъже Финал (46.50 km) 02:40:12
2 227 Кристиан Колев CC Varna Мъже Финал (46.50 km) 03:12:03
3 234 Николай Колев Костенурките Мъже Финал (46.50 km) 03:13:49
4 207 Андриян Янев 7 HILLS Пловдив Мъже Финал (46.50 km) 03:32:33
5 250 Светлозар Йорданов Димитровец Мъже Финал (46.50 km) 03:43:59
6 219 Иван Цънцаров 7 HILLS - ПЛОВДИВ Мъже Финал (46.50 km) 03:54:10
7 202 Венцислава Цачева Устрем/ Три тийм Варна Жени Финал (46.50 km) 04:04:10
8 220 Иван Шиндаров Велоклуб Олимп Мъже Финал (46.50 km) 04:07:22
9 247 Юлиан Илиев Мъже Финал (46.50 km) 04:08:23
10 235 Николай Николаев Мъже Финал (46.50 km) 04:09:21
11 243 Стефан Русев Мъже Финал (46.50 km) 04:10:04
12 240 Райчо Чучуранов 7 HILLS PLOVDIV Мъже Финал (46.50 km) 04:10:32
13 225 Коста Кирязов Мъже Финал (46.50 km) 04:22:55
14 215 Радослав Матеевски Мъже Финал (46.50 km) 04:32:03
15 208 Атанас Атанасов Мъже Финал (46.50 km) 04:39:00
16 230 Мартин Андонов Мъже Финал (46.50 km) 04:44:33
17 237 Петър Димитров 7 HILLS - ПЛОВДИВ Мъже Финал (46.50 km) 04:45:59
18 221 Иво Марков Мъже Финал (46.50 km) 05:01:11
19 232 Михаил Янков Мъже Финал (46.50 km) 05:10:35
20 226 Красимир Димитров Мъже Финал (46.50 km) 05:15:46
21 239 Радостлав Минков Мъже Финал (46.50 km) 05:24:10
22 246 Христо Арабаджиев Велоцарево Мъже Финал (46.50 km) 05:47:23
23 209 Васил Георгиев Мъже Финал (46.50 km) 05:47:25
24 233 Николай Желев Мъже Финал (46.50 km) 05:47:28
25 201 Алина Костова Устрем Жени Финал (46.50 km) 05:47:30
26 238 Пламен Иванов Мъже Финал (46.50 km) 06:06:09
27 217 Живко Георгиев Мъже Финал (46.50 km) 06:13:42
28 236 Огнян Дянков Дарко и Оги Мъже Финал (46.50 km) 06:34:48
29 214 Дарин Дянков Дарко и Оги Мъже Финал (46.50 km) 06:34:50
30 249 Гергана Симеонова Жени Финал (46.50 km) 06:36:31
DNF 241 Росен Янев Мъже Кичево (28.00 km) 03:52:22
DNF 212 Георги Желев Костенурките Мъже Помпена станция (13.90 km) 00:41:00
DNS 204 Татяна Инджова КОЛОЕЗДЕНЕ-ВАРНА Жени - -
DNS 205 Pavel Metodiev BULLS SHUMEN Мъже - -
DNS 206 Александър Иванов Мъже - -
DNS 210 Владимир Божинов Мъже - -
DNS 211 Владимир Димитров my GYMBOX Varna Мъже - -
DNS 213 Даниел Илев 7 Hills Plovdiv Мъже - -
DNS 216 Димитър Михайлов Мъже - -
DNS 218 Иван Йорданов Вело Царево Мъже - -
DNS 222 Илиян Илиев Мъже - -
DNS 223 Калин Веждаров КК Варна Мъже - -
DNS 224 Константин Атанасов Зарата Мъже - -
DNS 228 Кристиян Желязков Мъже - -
DNS 229 Малкия Петърчо Мъже - -
DNS 242 Светлин Коевски КК Сините камъни Мъже - -
DNS 244 Стефан Михайлов Gold nutrition - Bulgaria Мъже - -
DNS 245 Хазар Хазарян QQRG Мъже - -