Последни събития

Зелен маратон 2021 - Green Marathon 2021 - Колоездене 45 км

Старт: 24.10.2021 09:50:00

Състезатели: 48
Стартирали: 32
По трасето: 0
Финиширали: 30

Общо класиране

# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 248 Ясен Александров Мъже Финал (46.50 km) 02:40:12
2 227 Кристиан Колев CC Varna Мъже Финал (46.50 km) 03:12:03
3 234 Николай Колев Костенурките Мъже Финал (46.50 km) 03:13:49
4 207 Андриян Янев 7 HILLS Пловдив Мъже Финал (46.50 km) 03:32:33
5 250 Светлозар Йорданов Димитровец Мъже Финал (46.50 km) 03:43:59
6 219 Иван Цънцаров 7 HILLS - ПЛОВДИВ Мъже Финал (46.50 km) 03:54:10
7 202 Венцислава Цачева Устрем/ Три тийм Варна Жени Финал (46.50 km) 04:04:10
8 220 Иван Шиндаров Велоклуб Олимп Мъже Финал (46.50 km) 04:07:22
9 247 Юлиан Илиев Мъже Финал (46.50 km) 04:08:23
10 235 Николай Николаев Мъже Финал (46.50 km) 04:09:21
11 243 Стефан Русев Мъже Финал (46.50 km) 04:10:04
12 240 Райчо Чучуранов 7 HILLS PLOVDIV Мъже Финал (46.50 km) 04:10:32
13 225 Коста Кирязов Мъже Финал (46.50 km) 04:22:55
14 215 Радослав Матеевски Мъже Финал (46.50 km) 04:32:03
15 208 Атанас Атанасов Мъже Финал (46.50 km) 04:39:00
16 230 Мартин Андонов Мъже Финал (46.50 km) 04:44:33
17 237 Петър Димитров 7 HILLS - ПЛОВДИВ Мъже Финал (46.50 km) 04:45:59
18 221 Иво Марков Мъже Финал (46.50 km) 05:01:11
19 232 Михаил Янков Мъже Финал (46.50 km) 05:10:35
20 226 Красимир Димитров Мъже Финал (46.50 km) 05:15:46
21 239 Радостлав Минков Мъже Финал (46.50 km) 05:24:10
22 246 Христо Арабаджиев Велоцарево Мъже Финал (46.50 km) 05:47:23
23 209 Васил Георгиев Мъже Финал (46.50 km) 05:47:25
24 233 Николай Желев Мъже Финал (46.50 km) 05:47:28
25 201 Алина Костова Устрем Жени Финал (46.50 km) 05:47:30
26 238 Пламен Иванов Мъже Финал (46.50 km) 06:06:09
27 217 Живко Георгиев Мъже Финал (46.50 km) 06:13:42
28 236 Огнян Дянков Дарко и Оги Мъже Финал (46.50 km) 06:34:48
29 214 Дарин Дянков Дарко и Оги Мъже Финал (46.50 km) 06:34:50
30 249 Гергана Симеонова Жени Финал (46.50 km) 06:36:31
DNF 241 Росен Янев Мъже Кичево (28.00 km) 03:52:22
DNF 212 Георги Желев Костенурките Мъже Помпена станция (13.90 km) 00:41:00
DNS 204 Татяна Инджова КОЛОЕЗДЕНЕ-ВАРНА Жени - -
DNS 205 Pavel Metodiev BULLS SHUMEN Мъже - -
DNS 206 Александър Иванов Мъже - -
DNS 210 Владимир Божинов Мъже - -
DNS 211 Владимир Димитров my GYMBOX Varna Мъже - -
DNS 213 Даниел Илев 7 Hills Plovdiv Мъже - -
DNS 216 Димитър Михайлов Мъже - -
DNS 218 Иван Йорданов Вело Царево Мъже - -
DNS 222 Илиян Илиев Мъже - -
DNS 223 Калин Веждаров КК Варна Мъже - -
DNS 224 Константин Атанасов Зарата Мъже - -
DNS 228 Кристиян Желязков Мъже - -
DNS 229 Малкия Петърчо Мъже - -
DNS 242 Светлин Коевски КК Сините камъни Мъже - -
DNS 244 Стефан Михайлов Gold nutrition - Bulgaria Мъже - -
DNS 245 Хазар Хазарян QQRG Мъже - -