Balkaniada 2022 - 25km

Старт: 30.07.2022 08:00:00

Състезатели: 104
Стартирали: 77
По трасето: 0
Финиширали: 77

Общо класиране


хижа Равнец
4.00 km
4.00 km

хижа Васил Левски
14.80 km
14.80 km
  • Наклон:
  • -20%
  • -15%
  • -10%
  • -5%
  • 0%
  • 5%
  • 10%
  • 15%
  • 20%
  • 25%
# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 260 Камен Недков Мъже Финал (25.00 km) 03:11:15
2 277 Ивайло Пейнов Мъже Финал (25.00 km) 03:14:26
3 247 Веселин Ников ОТРЯД - Юнаци Мъже над 45г. Финал (25.00 km) 03:16:06
4 255 Martin Ponev Uzana Gabrovo Мъже Финал (25.00 km) 03:33:28
5 294 Методи Михалев Flora Bar&Grill Мъже Финал (25.00 km) 03:35:23
6 281 Karolina Kalibatseva Julistan Жени Финал (25.00 km) 03:36:47
7 251 Преслав Пейнов Мъже Финал (25.00 km) 03:42:19
8 236 Атанас Вълев Турягити Мъже Финал (25.00 km) 03:44:17
9 237 Йосиф Йосифов Invictus Мъже Финал (25.00 km) 03:45:06
10 289 Божидар Цочев Ален Мак Мъже Финал (25.00 km) 03:48:46
11 268 Daniel Tonchev Мъже Финал (25.00 km) 03:49:12
12 271 Tonya Toneva Жени Финал (25.00 km) 03:50:00
13 211 Niko Pisar 5km run Бургас Мъже над 45г. Финал (25.00 km) 03:50:06
14 262 Юлиан Наков Дай му! Мъже Финал (25.00 km) 03:55:20
15 256 Николай Николов Мъже над 45г. Финал (25.00 km) 03:58:03
16 250 Maria Valeva Жени Финал (25.00 km) 03:59:32
17 215 Павел Тодоров Мъже Финал (25.00 km) 04:01:15
18 209 Димитър Мавродиев Мъже Финал (25.00 km) 04:14:45
19 278 Ванина Милушева Жени Финал (25.00 km) 04:18:27
20 295 Dimitar Tzankov Mitakis Мъже Финал (25.00 km) 04:18:28
21 283 Ана-мария Богданова Истрос Жени Финал (25.00 km) 04:19:52
22 293 Александър Ляшок Мъже Финал (25.00 km) 04:20:10
23 284 Петър Христов Самостоятелен тюлен Мъже Финал (25.00 km) 04:27:54
24 55 Nikola Siderov Мъже Финал (25.00 km) 04:31:32
25 245 Калина Тенева Отбор Юнаци Жени Финал (25.00 km) 04:34:28
26 290 Димитров Димитър Мъже Финал (25.00 km) 04:36:48
27 223 Александър Дафинов Мъже Финал (25.00 km) 04:41:32
28 257 Георги Георгиев Мъже Финал (25.00 km) 04:42:58
29 254 Стивън Манахов Мъже Финал (25.00 km) 04:43:55
30 263 Ивайло Христов Дай му! Мъже Финал (25.00 km) 04:44:59
31 286 Domnikiia Karahutsa Peace for Ukraine Жени Финал (25.00 km) 04:46:26
32 210 Doncho Todorov Мъже над 45г. Финал (25.00 km) 04:46:35
33 273 Ива Стоянова Жени Финал (25.00 km) 04:46:59
34 291 Михаил Спасов Мъже Финал (25.00 km) 04:49:27
35 269 Даниела Манева Invictus Жени над 45г. Финал (25.00 km) 04:51:36
36 231 Нестор Домусчиев Мъже Финал (25.00 km) 04:52:17
37 228 Николай Станев Мъже Финал (25.00 km) 04:56:28
38 276 Иван Крушевски Мъже Финал (25.00 km) 05:02:56
39 216 Zhivka Kisyova Жени Финал (25.00 km) 05:03:09
40 248 Andrea Frare Мъже Финал (25.00 km) 05:09:17
41 240 Михаил Начев Мъже Финал (25.00 km) 05:09:30
42 244 Стефан Кирчев Ск"Чудните скали" Мъже Финал (25.00 km) 05:14:43
43 227 Теодор Георгиев Wild Mountain Hearts Мъже Финал (25.00 km) 05:16:52
44 242 Lubomir Ganev Мъже Финал (25.00 km) 05:17:01
45 206 Евлоги Величков Мъже над 45г. Финал (25.00 km) 05:19:29
46 258 Dragos Ureche Мъже Финал (25.00 km) 05:25:37
47 259 Traian Gurau Мъже Финал (25.00 km) 05:25:37
48 282 Иван Пачев Мъже Финал (25.00 km) 05:29:35
49 266 Andrei bogdan Ilie Мъже Финал (25.00 km) 05:30:42
50 267 Зара Ранчева Светлозар Зоя Жени Финал (25.00 km) 05:33:10
51 252 Maria Goritsova Жени Финал (25.00 km) 05:40:22
52 225 Мартин Диманов Мъже Финал (25.00 km) 05:40:22
53 200 TAMER RIZAOGLU Мъже над 45г. Финал (25.00 km) 05:46:15
54 261 Hristo Metev Мъже над 45г. Финал (25.00 km) 05:54:50
55 272 Росица Катрева Invictus Жени Финал (25.00 km) 05:58:18
56 249 Иванка Петова Жени над 45г. Финал (25.00 km) 05:58:18
57 288 Александър Цонев Дай Му Мъже Финал (25.00 km) 05:58:59
58 265 Димитър Танев - Мъже Финал (25.00 km) 06:02:38
59 253 Plamen Stoyanov R2 Мъже над 45г. Финал (25.00 km) 06:03:42
60 285 Deyan Petrov Мъже Финал (25.00 km) 06:08:58
61 205 Георги Воденичаров ПГЕТ "Г.С. Раковски" - Ст. Загора Мъже над 45г. Финал (25.00 km) 06:14:53
62 220 Даниел Величков Мъже Финал (25.00 km) 06:26:47
63 212 Кристина Спасова Жени Финал (25.00 km) 06:26:47
64 274 Александър Захариев Пулса на Дявола Мъже Финал (25.00 km) 06:37:53
65 201 Александър Станилов 5kmrun Мъже Финал (25.00 km) 06:58:09
66 202 Лъчезар Йорданов Мъже Финал (25.00 km) 06:58:21
67 275 Стилян Млячков Мъже Финал (25.00 km) 07:02:02
68 217 Емил Мартинов БС КС Мъже Финал (25.00 km) 07:10:17
69 226 Mariya Kostadinova Жени Финал (25.00 km) 07:11:22
70 241 Красимир Балев Мъже Финал (25.00 km) 07:11:40
71 207 Иван Батев Мъже Финал (25.00 km) 07:12:23
72 280 Денислав Петров BrewIT Мъже Финал (25.00 km) 07:27:12
73 232 Ангел Ангелов FOSTATA Мъже Финал (25.00 km) 07:40:16
74 234 Аргири Чиракмани FOSTATA Жени Финал (25.00 km) 07:40:22
75 233 Мартин Димитров FOSTATA Мъже Финал (25.00 km) 07:40:23
76 239 Васко Христов х. Равнец Мъже над 45г. Финал (25.00 km) 08:22:18
77 264 Стефан Генов Дай му! Мъже Финал (25.00 km) 08:31:39
DNS 203 Sean Walsh Мъже - -
DNS 204 Hayg Manukyan Мъже - -
DNS 208 Atanas Karaivanov Яките Бицари Мъже - -
DNS 218 Лора Филипова Двата дакела Жени над 45г. - -
DNS 219 Томислав Филипов Двата дакела Мъже над 45г. - -
DNS 221 Красимира Куцева Жени - -
DNS 222 Николай Балев Мъже - -
DNS 229 Пламен Йорданов Мъже над 45г. - -
DNS 230 Марио Георгиев LautaArmy Мъже - -
DNS 235 Жечо Маринов Мъже - -
DNS 238 Симеон Тенев DENTAЛКИ Мъже - -
DNS 243 Иво Дончев Brown Team Мъже над 45г. - -
DNS 246 Тенчо Жеков Отряд юнаци Мъже - -
DNS 270 Любомир Генов Лудият кон/Жулистан Мъже - -
DNS 279 Неделчо Иванов FOSTATA Мъже - -
DNS 292 Деян Николов Мъже - -
DNS 296 Преслав Пейнов Мъже - -
DNS 297 Ивайло Пейнов Мъже - -
DNS 298 Нестор Домусчиев Мъже - -
DNS 299 Ivan Minchev JUST Мъже - -
DNS 300 Hristo Metev Мъже над 45г. - -
DNS 301 Ани Недкова Жени - -
DNS 350 Яна Найденова Жени - -
DNS 351 Милослав Куцев Мъже - -
DNS 352 Кристиян Петров Мъже - -
DNS 354 Maria Goritsova Жени - -
DNS 356 Калоян Лобутов adidasRunnerSofia Мъже - -