Salomon Vitosha Trail 2021 - 12к

Старт: 18.09.2021 10:00:00

Състезатели: 69
Стартирали: 47
По трасето: 0
Финиширали: 42

Общо класиране

# BIB Име Отбор Категория Последен пункт Време
1 142 Петър Иванов Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:05:35
2 106 Велислав Йорданов Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:23:27
3 118 Георги Стефанов Младежи (14-18) Финал (12.00 km) 01:23:42
4 157 Georgy Mozheyko Adidas Runners Sofia Младежи (14-18) Финал (12.00 km) 01:24:09
5 163 Огнян Димитров Атлетик-София Младежи (14-18) Финал (12.00 km) 01:26:38
6 164 Мартин Аргиров Istros Ruse Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:27:10
7 141 Емил Янчев ДАЙ МУ! Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:27:28
8 152 Вихрен Костадинов Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:28:11
9 105 Тоня Тонева Жени (19-39) Финал (12.00 km) 01:29:07
10 127 Милен Христов Дъно Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:29:36
11 103 Konstantin Kochukov Бански старец Мъже (над 40) Финал (12.00 km) 01:29:39
12 172 Димитър Димитров Младежи (14-18) Финал (12.00 km) 01:31:24
13 169 Виктор Кьосев Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:31:51
14 151 Благой Солаков На Тати Принцесата Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:35:46
15 168 Илиана Часовникарова #goldenboyteam Жени (19-39) Финал (12.00 km) 01:36:13
16 119 Hristina Tusheva Атлет Мездра Жени (над 40) Финал (12.00 km) 01:36:34
17 158 Ламбрин Чолаков Kot’s Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:37:54
18 137 Георги Каравасилев Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:37:55
19 171 Ганчо Иванов Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:38:06
20 161 Ана-мария Богданова Истрос Жени (19-39) Финал (12.00 km) 01:38:14
21 153 Йосиф Йосифов Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:38:48
22 139 Юлиан Наков Дай му! Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:44:53
23 162 Станислв Пелтеков Младежи (14-18) Финал (12.00 km) 01:45:54
24 147 Андреа Фраре Мъже (над 40) Финал (12.00 km) 01:46:41
25 123 Велислав Кузманов Мъже (над 40) Финал (12.00 km) 01:49:33
26 165 Ekaterina Mozheyko Adidas Runners Sofia Жени (над 40) Финал (12.00 km) 01:50:03
27 121 Slavi Kostov Мъже (над 40) Финал (12.00 km) 01:50:15
28 101 Даниил Дукат Мъже (над 40) Финал (12.00 km) 01:50:15
29 159 Боряна Ангелова "Спортни черноработници" Жени (19-39) Финал (12.00 km) 01:51:04
30 149 Asen Vatev Таласъми Мъже (над 40) Финал (12.00 km) 01:51:59
31 122 Милен Манов Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:54:34
32 113 Филип Сотиров Dad Bod Running Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:58:54
33 155 Христиана Станчева Жени (19-39) Финал (12.00 km) 01:59:36
34 170 Теодора Христова Жени (над 40) Финал (12.00 km) 01:59:49
35 112 Domnikiia Karahutsa Жени (19-39) Финал (12.00 km) 02:06:05
36 114 Денис Попчев Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 02:06:05
37 126 Явор Стоилов Мъже (над 40) Финал (12.00 km) 02:06:53
38 115 Генади Иванов Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 02:08:54
39 110 Стефан Атанасов Мъже (над 40) Финал (12.00 km) 02:22:14
40 111 Кремена Калинова Жени (над 40) Финал (12.00 km) 02:22:17
41 129 Вероника Ботева Девойки (14-18) Финал (12.00 km) 02:44:08
42 128 Блага Ботева Жени (над 40) Финал (12.00 km) 02:45:56
DNF 131 Ивайло Петров Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 03:11:25
DNF 133 Александър Петров СК по Триатлон Плевен Младежи (14-18) Финал (12.00 km) 03:11:27
DNF 132 Иван Фускчиев vankata_milan@abv.bg 29.06.1988 Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 03:11:32
DNF 130 Адриана Каназирева Жени (над 40) Разклона (4.60 km) 01:01:15
DSQ 160 Мартин Рачев Истрос Русе Мъже (19-39) Финал (12.00 km) 01:14:52
DNS 102 Мариета Петрова Чичовите конье Жени (над 40) - -
DNS 104 Светислав Славев Мъже (19-39) - -
DNS 107 Яна Найденова Жени (19-39) - -
DNS 108 Цветелина Христова Атлетик-София Девойки (14-18) - -
DNS 109 Стефан Мандев Бегач Мъже (19-39) - -
DNS 117 Илиян Бончев КИКИШ Мъже (над 40) - -
DNS 120 Цветелина Христова Атлетик-София Девойки (14-18) - -
DNS 124 Daniel Yordanov Мъже (над 40) - -
DNS 125 Цветан Донков Мъже (над 40) - -
DNS 134 Георги Зографов Мъже (19-39) - -
DNS 135 Александър Стефанов Мъже (над 40) - -
DNS 136 Здравко Здравков GreenLife Мъже (над 40) - -
DNS 138 Abbas Salame Persenk Мъже (над 40) - -
DNS 140 Lyubomir veselinov Genov Лудият кон Мъже (над 40) - -
DNS 143 Цветелина Христова Атлетик-София Девойки (14-18) - -
DNS 144 Ася Аспарухова К.А.К.А Жени (19-39) - -
DNS 145 Кристиян Кръстанов Мъже (19-39) - -
DNS 146 Ani Yaneva Жени (над 40) - -
DNS 148 Борислава Христова Жени (над 40) - -
DNS 150 Камен Новиков Мъже (над 40) - -
DNS 154 Maria Nikolova Жени (19-39) - -
DNS 156 Димана Пенова Девойки (14-18) - -